Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форд Маверик 2 лек обзор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Форд Маверик 2 лек обзор

    Лично аз не съм купувал, в сервиза където си карам колите ми го смениха. 130 лв накрайника, смяната и реглаж на предницата.

    Коментар


    • #47
      От: Форд Маверик 2 лек обзор

      Аз купувам части само от Германия,но забелязвам ,че там са по евтини от М.П. И са само FoMoCo и Motorcraft ,а в М.П. има доста части с неясен произход.

      Коментар


      • #48
        От: Форд Маверик 2 лек обзор

        Поръчаха ми грешен вътешен накрайник(резбата не отговаря и нямаше отвор от вътрешната страна),съвети,телефони,сайтове за помощ.В e-bay има но след тая грешка ме е страх да поръчвам

        Коментар


        • #49
          От: Форд Маверик 2 лек обзор

          Моят съвет е да търсиш за Мазда Трибют,има в доста магазини ,Може ли да ми кажеш от къде взе гърнето?

          Коментар


          • #50
            От: Форд Маверик 2 лек обзор

            По Трибют търсиха и не пасна(излезе че имало 2 размера резба и естествено се падна грешния),а гърнето смених в спец.сервиз за гърнета в РУСЕ,не е оригинално а мисля че го сложиха по кубатурата(стана идеално).А за накрайника-хвана ме яд че ни се поръчах от E-bay до сега да е решен проблема но нали исках по бързо.....

            Коментар


            • #51
              От: Форд Маверик 2 лек обзор

              Hyundai Santa Fe е средно голям кросоувър всъдеход на базата на платформата на Hyundai Sonata. Носи името на град Санта Фе, Ню Мексико, бе въведена за модел 2001 година, като първият SUV Hyundai, издаден в същото време като Ford Escape / Mazda Tribute и Pontiac Aztek.
              http://bg.wikipedia.org/wiki/Hyundai_santa_fe
              тва дали да е вярно аз не намирам никаква прилика между посочените модели но знае ли човек

              Коментар


              • #52
                От: Форд Маверик 2 лек обзор

                Първоначално публикуван от Kor3ktor Преглед на мнение
                Hyundai Santa Fe е средно голям кросоувър всъдеход на базата на платформата на Hyundai Sonata. Носи името на град Санта Фе, Ню Мексико, бе въведена за модел 2001 година, като първият SUV Hyundai, издаден в същото време като Ford Escape / Mazda Tribute и Pontiac Aztek.
                http://bg.wikipedia.org/wiki/Hyundai_santa_fe
                тва дали да е вярно аз не намирам никаква прилика между посочените модели но знае ли човек
                Имали са предвид " по същото време" (2001 ва година) . Нямат абсолютно нищо общо иначе.
                висете отпуснато

                Коментар


                • #53
                  От: Форд Маверик 2 лек обзор

                  Ама пък и знаем как карат повечето там...... .

                  Какво значи това? Има в момента една оферта за един SUV, който е внесена от щатите. Това по-зле ли е от внесените от Европа
                  LZ1ACU

                  Коментар


                  • #54
                    От: Форд Маверик 2 лек обзор

                    Маверик 2001,2.0-Въпросче:като превключа на 4х4 за по дълго,замирисва яко на кисео зеле...може ли да е от старо масло в диференциала или друг проблем?Съвет какво масло да налея?

                    Коментар


                    • #55
                      От: Форд Маверик 2 лек обзор

                      Здравейте - да взема да питам нещо - някой знае ли къде се намира свирката на този автомобил, че моя го карах при един тенекиджия и като са я махали не са ми са ми я сложили на мястото и после, ами я метнали в багажника и незнам къде стои по принцип. Предварително благодаря. Поздрави.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Форд Маверик 2 лек обзор

                        Ако е разположена като на този Ford Maverick май те чака сваляне на предната броня. Клаксонът е разположен под преден ляв фар, но вътре зад бронята /над допълнителния фар за мъгла/. А е достъпен само при свалена броня.

                        Ето и още дин, на който пак е на същото място:


                        Като гледам къде е разположен, май става ясно защо "майсторът" е предпочел да го "монтира" в багажника, след като го е пропуснал при свалена броня.
                        Ето едно видео, което може да е от полза за това, как се демонтира бронята:

                        Успех!
                        Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                        First impression is not always true. Get inspired.
                        Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                        Reading is sooo boring, unlike writing!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Форд Маверик 2 лек обзор

                          Здравейте колеги! Предстои да обуем тези дни едно такова зверче с 2.3л. двигател, 2004г. изцяло автоматично AWD. Може ли да споделите някакви отзиви за гумите с които сте карали Маверик2? Конкретната машина ще се кара основно по магистрала, незавсимо от времето, с опция за разходки до хижи по "черно". Колата е на приятел, купихме я преди седмица, в момента се сервизира. Обещавам снимки с новите гуми и коментар на поведение и цени. До тук само добри впечатления за 500км. В проливен дъжд, лоши гуми, със 140км/ч стоя стабилно. Разход 12 бензин.
                          Nissan Patrol L28

                          Коментар


                          • #58
                            От: Форд Маверик 2 лек обзор

                            Обаждай кога излизаш в проливен дъжд с 140 да си стоим вкъщи,па ако ще да си с чисто нови гуми

                            Коментар


                            • #59
                              От: Форд Маверик 2 лек обзор

                              Първоначално публикуван от venko_72 Преглед на мнение
                              Здравейте - да взема да питам нещо - някой знае ли къде се намира свирката на този автомобил, че моя го карах при един тенекиджия и като са я махали не са ми са ми я сложили на мястото и после, ами я метнали в багажника и незнам къде стои по принцип. Предварително благодаря. Поздрави.
                              При мен е до казанчето за течност за чистачки. Вижда се като се отвори капака. Това е отпред вляво ( стандартно гледано отпред ).
                              висете отпуснато

                              Коментар


                              • #60
                                От: Форд Маверик 2 лек обзор

                                за 2.3 моторчето 4х4 търси гуми на които да пише A/T стават за всякакъв терен и сезон аз карам трибюта със такива, само че са Бриджстон купени от Гърция че то гумите в Б-я са под всякаква критика .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X