Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форд Маверик 2 лек обзор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Форд Маверик 2 лек обзор

    Ето какво правят съседите в Гърция с тия машинки..... Подобренията са само койлоувъри отпред а азиатския вариант е даже сток.....

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1t8s1x.jpg
Прегледи:1
Размер:51.6 КБ
ID:5629342Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11grgit.jpg
Прегледи:1
Размер:40.2 КБ
ID:5629343Натиснете снимката за да я уголемите

Име:aop2d5.jpg
Прегледи:1
Размер:47.7 КБ
ID:5629344Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ddcaw9.jpg
Прегледи:1
Размер:33.6 КБ
ID:5629345Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nn32gm.jpg
Прегледи:1
Размер:42.8 КБ
ID:5629346Натиснете снимката за да я уголемите

Име:t0n9rm.jpg
Прегледи:1
Размер:41.2 КБ
ID:5629347Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ziqh74.jpg
Прегледи:1
Размер:43.4 КБ
ID:5629348
    висете отпуснато

    Коментар


    • #62
      От: Форд Маверик 2 лек обзор

      Здравейте!
      Гледам обявите за Маверик 2/ Нисан Терано 2 , имат бързи бавни и дизайна е друг.
      Дискутирания модел без бавни скорости, наистина ли се води Маверик 2?
      Каква е разликата?
      Мото братство Хищници

      Коментар


      • #63
        От: Форд Маверик 2 лек обзор

        Това което гледаш е Маверик 1, Терано 2.

        А в тази тема става въпрос за Маверик2/Мазда Трибют
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар


        • #64
          От: Форд Маверик 2 лек обзор

          Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
          Това което гледаш е Маверик 1, Терано 2.

          А в тази тема става въпрос за Маверик2/Мазда Трибют
          Благодаря!
          Мото братство Хищници

          Коментар


          • #65
            От: Форд Маверик 2 лек обзор

            Аз ходих във Гърция да си купя джипа и един грък собственик на оторизиран сервиз на определена марка ми каза, че санта Фе-то е по зле от Форд Маверик2 и Мазда Трибют2! Повече се чупило горкото Санта Фе. За Гърция и България практиката показвала, че по-добрия вариант е Маверика илиТрибюта.
            Сега карам Мазда Трибют 2.3i 2005г -навъртяни 20 000км на метан в Б-я и засега съм много доволен .А за гумите купих го със Брижстоун 215х75х16 А/Т- тези последните букви са много важни .Много добре се държи на сняг и на кал със тях.

            Коментар


            • #66
              От: Форд Маверик 2 лек обзор

              Здравейте, отскоро съм собственик на Маверик. Засега съм много доволен. Имам питане относно оригиналната аларма. Когато се задейства , само светят мигачите, не се чува звук от сирена или от клаксона. Някой знае ли, дали трябва да се чува, или не?

              Коментар


              • #67
                От: Форд Маверик 2 лек обзор

                да така е и при мене заключвам 1път и после още 1път ! на второто чукване на ключа надясно за заключване тогава се активира алармата и светват мигачите.нямам дистанционо.

                Коментар


                • #68
                  От: Форд Маверик 2 лек обзор

                  Първоначално публикуван от Batstelio Преглед на мнение
                  Здравейте, отскоро съм собственик на Маверик. Засега съм много доволен. Имам питане относно оригиналната аларма. Когато се задейства , само светят мигачите, не се чува звук от сирена или от клаксона. Някой знае ли, дали трябва да се чува, или не?
                  За 4 години веднъж я чух. Нещо блъсках по вратите. Даже не помня какво правих. Ама свири когато трябва споко. Дистанционни има в английския ибей за няколко паунда. Настройват се относително лесно с комбинация контакт/копчета/ и т.н....
                  висете отпуснато

                  Коментар


                  • #69
                    От: Форд Маверик 2 лек обзор

                    Браво виждам ,че се събираме все повече собственици на тази марка и модел. Може да си направим тема за споделяне на проблеми и решения и всичко за Меверик 2.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Форд Маверик 2 лек обзор

                      Първоначално публикуван от Tony33 Преглед на мнение
                      За 4 години веднъж я чух. Нещо блъсках по вратите. Даже не помня какво правих. Ама свири когато трябва споко. Дистанционни има в английския ибей за няколко паунда. Настройват се относително лесно с комбинация контакт/копчета/ и т.н....
                      Аз си направих експеримент, влязох вътре, заключих от дистанционното, изчаках 30 секунди и после отворих вратата.Само мигаше, без да свири. Утре ще пробвам комбинации с натискане на бутоните.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Форд Маверик 2 лек обзор

                        ей само се чудите как да ги счупите тия коли

                        Я Да питам моя круиз-контрол нещо му стана . Докато си карам и от време на време взе да се губи ! А от есента вече не мога да го задействам не реагира .Добър майстор познаващ фордовския круиз знаете ли .Машинката е електрическа със жило до дросела.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Форд Маверик 2 лек обзор

                          Здравейте колеги,
                          Набелязах си един маверик 2,0 2003година, исках трибют, но това ми хвана окото. Ще сбъркам ли ако си взема форда или да си потърся трибют?
                          Моля споделете какво да гледам по-специално преди покупката. Собстевника каза че има проблме с люка не се отварял.

                          Моля дайте мнения че смятам в понеделник да ходя да го взимам.
                          Форд Маверик 2001 2.0 xlt

                          Коментар


                          • #73
                            От: Форд Маверик 2 лек обзор

                            Първоначално публикуван от filgun Преглед на мнение
                            Здравейте колеги,
                            Набелязах си един маверик 2,0 2003година, исках трибют, но това ми хвана окото. Ще сбъркам ли ако си взема форда или да си потърся трибют?
                            Моля споделете какво да гледам по-специално преди покупката. Собстевника каза че има проблме с люка не се отварял.

                            Моля дайте мнения че смятам в понеделник да ходя да го взимам.
                            Копчето на люка най вероятно е клеясало. Задръж го по-дълго. Иначе си го гледаш като всяка друга кола. Чупят им се гривните ( по 2 евро е едната) за датчиците на АБС-а ако не са сменяни и май наще джамбази изключват бушона за да не се види проблема....
                            висете отпуснато

                            Коментар


                            • #74
                              От: Форд Маверик 2 лек обзор

                              Здравей, много благодаря за отговора! Имам само още един два въпроса свързани с двойното предаване: възможно ли е то да не работи и как да го изпробвам?
                              Форд Маверик 2001 2.0 xlt

                              Коментар


                              • #75
                                От: Форд Маверик 2 лек обзор

                                Първоначално публикуван от filgun Преглед на мнение
                                Здравей, много благодаря за отговора! Имам само още един два въпроса свързани с двойното предаване: възможно ли е то да не работи и как да го изпробвам?
                                Ами не им е слабо място по принцип и не съм чул някой да има проблем. Изпробване... ами най сигурно е да пробваш на повърхнст със слабо сцепление и някой да види дали въртят/буксуват и задните. При тая вода дето се изсипа напоследък не мисля, че ще е трудно да намериш подходящо място... Днес междудругото не бях с "джипка" и ми се наложи да мина по много заблатено поле. Тръгнах с идеята, че ще викам да ме вадят, ма се разминах само с обаждане до близката мивка да ме измият в неделя. Все повече започвам да си го обичам тоа паркет.
                                висете отпуснато

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X