Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип за хард офроуд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Джип за хард офроуд

    Първоначално публикуван от gorosop Преглед на мнение
    Аз не съм карал джип с изцяло независимо окачване, но като видях за какво става въпрос при АТВтата, вече мисля по друг начин за твърдите мостове

    П.С. Вчера се рзминах с 4 военни Хамъра с картечници отгоре. Познайте с какво окачване бяха.....
    Независимо.
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • До: Джип за хард офроуд

      Ако търсите добра возия-независимо,ако се търси по-здраво -цели мостове.
      Пълно щастие няма
      ТЛК 80 4,2ТД-95г

      Коментар


      • До: Джип за хард офроуд

        Кое му е по-здравото на целия мост.

        П.С.
        По-лесно ми е да питам, отколкото да пиша защо не е по-здраво.
        Сори, мързел.

        Коментар


        • До: Джип за хард офроуд

          Ако ще сравняваме независимо с цял мост, нека се разберем за къстъм окачване ли говорим или за щатно такова.
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • До: Джип за хард офроуд

            В България все още няма джип за офроуд с независимо къстъм окачване.
            Има много проекти с променено щатно, но изцяло проектирано наново, и ЗАВЪРШЕНО - няма.

            Коментар


            • До: Джип за хард офроуд

              Е за какво говорим тогава. Аз лично за пътя, за лек офф, за скоростно каране предпочитам независимо, но за траялно каране, ровене в дерета и извращения препочитам твърдия мост.

              Абе при вас сняг няма ли бре, какво дремеш пред компа?
              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

              Коментар


              • До: Джип за хард офроуд

                Скоростното каране е тежък офроуд. На противното мнение са само хора които не знаят за какво говорят.
                Който си мисли че траялите са по-тежкия офроуд, да гледа едно рали от сервизната зона и гаранция ще си промени мнението на 180 градуса.

                Коментар


                • До: Джип за хард офроуд

                  За мен не са тежък офроуд, а просто скоростно каране по лош терен. Тогава от окачването не се изисква толкова здравина, колкото издръжливост. Естествено е тогава да е по-добро независимото, защото е по леко, подресорните маси който се мандахерцат постоянно са много по малки. Много харесвам Баха камионите, ама това си е рали кола с по големи гуми и ходове. А и там за да е здраво е къстъм. Щатното независимо умира доста бързо ако се кара скоростно на лош терен.
                  "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                  Коментар


                  • До: Джип за хард офроуд

                    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                    За мен не са тежък офроуд, а просто скоростно каране по лош терен. Тогава от окачването не се изисква толкова здравина, колкото издръжливост. Естествено е тогава да е по-добро независимото, защото е по леко, подресорните маси който се мандахерцат постоянно са много по малки. Много харесвам Баха камионите, ама това си е рали кола с по големи гуми и ходове. А и там за да е здраво е къстъм. Щатното независимо умира доста бързо ако се кара скоростно на лош терен.
                    Верно ли го мислиш сериозно, на мен това твърдение ми изглежда ... абе да го наречем:- лишено от мисъл.
                    С лебедка на носа си можеш да се навреш и извадиш от всяко дере в което се боднеш. В този смисъл по миналата година Забаря извърши на- тежкия офроуд, качи си джипа на 5-я етаж на блока в който живее (от вън).
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • До: Джип за хард офроуд

                      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                      Скоростното каране е тежък офроуд. ....
                      И голяма трошия.

                      ПП Мерси за превода.
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • До: Джип за хард офроуд

                        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                        За мен не са тежък офроуд, а просто скоростно каране по лош терен. Тогава от окачването не се изисква толкова здравина, колкото издръжливост. ...
                        E сега ме хвърли в тежък размисъл на тази напречна щанга какво не й е достигнало - здравина или издържливост.

                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • До: Джип за хард офроуд

                          След,колко километров пробег я шчупи тази щанга?100,200 или 300км.След толкова километри тежък оффроад в гората няма да е само тази щанга за смяна.

                          Коментар


                          • До: Джип за хард офроуд

                            Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                            След,колко километров пробег я шчупи тази щанга?100,200 или 300км.След толкова километри тежък оффроад в гората няма да е само тази щанга за смяна.
                            В същност, пробегът в случая не е от особено значение. За да се докара щангата в това състояние беше достатъчно едно влизане с "несъобразена" скорост в замаскиран от висока трева дълбок коловоз. Мога да ти покажа и как изглежда кормилна щанга след 1-2 хубави удара в дупки, на които при разходка едва ли би обърнал внимание ...

                            Допускам, че на доста хора е много трудно да си представят какви са последствията от "друсането по черни пътища", все пак прочети отново какво е написал kinex и се опитай да си представиш, че, колкото и да не ти се вярва, може да има и по-глибоко от Искаро ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • До: Джип за хард офроуд

                              Може и да си прав,но видях на състезанието в Самоков ,как за едно трасе ,от около километър се стошиха повече от половината джипки.А броя им беше 37.аз не съм карал скоростен офроад,но и теб не те видях на траяла.Значи истината е някъде по средата.

                              Коментар


                              • До: Джип за хард офроуд

                                Изключително важен въпрос повдигаш, и според мен точно там трябва да се търси истината.

                                Защо хората с опит в състезателния офроуд, предпочитат по-бързите състезания.

                                Дали има възможност да е защото искат да им е по-лесно. Амчи то такива дето искат да им е лесно в шампионата няма. Те тия дето искат да им е лесно си стоят в къщи.

                                Или може би искат да им е по-скучно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X