Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Франко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз съм вече с Витара.

    Колега благодария за инфото помогна ми много деиствам по слагането на дисковете на газа

    Коментар


    • От: И аз съм вече с Витара.

      Работата напредва:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture jk008 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:65.3 КБ
ID:5420224Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture jk008 (1) (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:67.8 КБ
ID:5420225Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture jk008 (2) (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:89.5 КБ
ID:5420226Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture jk008 (3) (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:75.1 КБ
ID:5420227Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture jk008 (4) (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:82.8 КБ
ID:5420228

      Въпросче към знаещите:

      Какво е това нещо на опелския двигател:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture jk008 (5) (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:64.2 КБ
ID:5420229Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture jk008 (6) (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:57.5 КБ
ID:5420230

      Сложено е на входа на бензина към общия край на дюзите. Напълно проходно е, каква му е ролята, и мога ли да го изхвърля?
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: И аз съм вече с Витара.

        Това на опелския двигател е филтър на бензина ноже да го махнеш а може и да си стои
        Suzuki Samurai 420i

        Коментар


        • От: И аз съм вече с Витара.

          Кольо намери някой заварчик да ти завари 3-4 планки на резервоара и 3-4 болта на купето, че с тези каиши много хилаво ми се струва. Направо може да сложиш по една изкривена планка заварена за резервоара на болтовете и отгоре на планката да останат каишите.
          Последно редактирано от Иван Жоров; 29-10-12, 18:10.
          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
          Телефон - в профила!

          Коментар


          • От: И аз съм вече с Витара.

            Първоначално публикуван от danielganev Преглед на мнение
            Това на опелския двигател е филтър на бензина ноже да го махнеш а може и да си стои
            Къв филтър бе, то си свети като погледна през него...
            За филтър мисля да ползвам витарския. По обем на кутията е 15 пъти по-голям...

            @ Ради-аз давам ли ти акъл за фотосоларите и разните други думички дето ми ги наговори вчера?..
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: И аз съм вече с Витара.

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Къв филтър бе, то си свети като погледна през него...
              За филтър мисля да ползвам витарския. По обем на кутията е 15 пъти по-голям...

              @ Ради-аз давам ли ти акъл за фотосоларите и разните други думички дето ми ги наговори вчера?..
              А на магнит как реагира?

              Коментар


              • От: И аз съм вече с Витара.

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Къв филтър бе, то си свети като погледна през него...
                За филтър мисля да ползвам витарския. По обем на кутията е 15 пъти по-голям...

                @ Ради-аз давам ли ти акъл за фотосоларите и разните други думички дето ми ги наговори вчера?..
                Повече няма да се обаждам!
                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                Телефон - в профила!

                Коментар


                • От: И аз съм вече с Витара.

                  Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                  А на магнит как реагира?
                  Що? Утре ако намеря магнит из гаража ще пробвам. Кажи каква е идеята за магнита?

                  Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                  Повече няма да се обаждам!
                  Де бе... Не се цупи като неущипана госпожица...
                  Утре ела да видиш колко е паянтово. Мога да изклатя въпросната госпойца върху резервоара, и няма да мръдне!
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: И аз съм вече с Витара.

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Що? Утре ако намеря магнит из гаража ще пробвам. Кажи каква е идеята за магнита?


                    Де бе... Не се цупи като неущипана госпожица...
                    Утре ела да видиш колко е паянтово. Мога да изклатя въпросната госпойца върху резервоара, и няма да мръдне!
                    Каишите ако ги удари нещо по сериозно няма ли риск да се скъсат? Ти пак ги остави и тях, но какво те бърка по 2 планки от горе и от долу да сложиш?
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • От: И аз съм вече с Витара.

                      "Каишите" на Коко мръднали ли са? Аз видях от него, и го приложих при мен. Щом държат газовите бутилки в багажниците на колите-ще държат и резервоара на мястото му.
                      Събира 20 литра, нещо като 15 кг. С резервоара няма да надхвърли 20 кг, тежестта се носи главно от калика, лентите са за стабилност настрани. На същите такива лени газовата бутилка буквално висеше повече от година. А тя е 45 литра, отделно бутилката. Прави си сметката.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: И аз съм вече с Витара.

                        Коле, вържи попа бе. Аз това чудо, дори в купето няма да сложа.
                        Знам, че съвети не приемаш, но дано това те убеди.
                        http://vbox7.com/play:9ff3308b&al=2&vid=315771

                        Коментар


                        • От: И аз съм вече с Витара.

                          Коле, таз перка няма ли да духа напред ?
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • От: И аз съм вече с Витара.

                            Коле,на една от снимките видях,че си сложил гумено каре на кардана.Не съм много убеден,че няма да ти направи проблем,с тия изпълнения по трасето.Мисли,твори,режи и ГАЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ!
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • От: И аз съм вече с Витара.

                              Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
                              Коле, вържи попа бе. Аз това чудо, дори в купето няма да сложа.
                              Знам, че съвети не приемаш, но дано това те убеди.
                              http://vbox7.com/play:9ff3308b&al=2&vid=315771
                              То видеото си е страшно, ама колата няма клетка, а и явно се движи с по-висока скорост. На доста витари резервоара е там, и досега няма проблеми. Е, винаги може да си пръв, ама риска си е част от играта.

                              Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                              Коле, таз перка няма ли да духа напред ?
                              Няма, духа си назад и то доста сериозно. Всъщност със смяна на полюсите се сменя и посоката на въртене, в случая се върти в правилната посока. Не знам как е на БМВ тройка(това пише на вентилатора)-може и перката да е отпред и да духа в другата посока, ама при мен отпред има лебедка. Нали духа здраво, на мен ми е достатъчно.

                              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                              Коле,на една от снимките видях,че си сложил гумено каре на кардана.Не съм много убеден,че няма да ти направи проблем,с тия изпълнения по трасето.Мисли,твори,режи и ГАЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ!
                              Гуменото каре си е оригинално на омегата. Явно си е сметнато да работи с тази кутия, а и при мен ще вижда по-малко зор отколкото на омегата. Раздатката е по-бавна от 1:1(не си спомням колко точно, ама е нещо като 1:1,3), това на бързи, На бавни е още по-разтоварено. На всичко отгоре и диференциалите са по-бавни-надали на омегата диференциала е 1:5,125. Така, че не виждам проблем.
                              Когато се чудех дали да слагам гумата, или да направя къс кардан се допитах до таргата. Той ме успокои, че гумено каре не мога да го убия от зор. Това което го убива е несъосието. А него мисля, че го докарах. Ако не съм-ще си покаже. Винаги мога да променя нещо и да изместя раздатката спрямо кутията.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: И аз съм вече с Витара.

                                мА ти на Таргата ли вярваш той те лъжеее
                                шегувам се!Имаш почерпка от мен за ентусиазма
                                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X