Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Франко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз съм вече с Витара.

    Сега се сетих, ти емулатор за газта имаш ли ??? Служи да лъже компа., че мотора работи на бензин когато е на газ. Ползва се при случаи като твоя - пълна инжекция с обикновена газова уредба ( не е газов инжекцион ).

    Коментар


    • От: И аз съм вече с Витара.

      Емулатора има ли отношение към тихите обороти?

      Абе нямам, ама скоро ще си направя. Само да мине състезанието и да си изора нивите, че като имам важна работа несвършена ми тежи на душата и не мога да спя нощем.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: И аз съм вече с Витара.

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Емулатора има ли отношение към тихите обороти?
        Не твърде.

        Вероятно цялата беля се състои в твърде широка дупка на смесителя (не, няма да върви повече) или старички мембрани на изпарителя.

        Коментар


        • От: И аз съм вече с Витара.

          На моя двигател му сложих газта с плочка преди дебитомера защото и аз така не ми идваха настройките.После на мястото на моторчето за празен ход сложих реглажен винт като за газ и така си нагласих оборотите на бензин ,а после от изпарителя за газта .А предполагам бензиновите дюзи са спрени правилно за да не дърпа бензин от резервоара .
          Suzuki Samurai 420i

          Коментар


          • От: И аз съм вече с Витара.

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Не твърде.
            Вероятно цялата беля се състои в твърде широка дупка на смесителя (не, няма да върви повече) или старички мембрани на изпарителя.
            33mm май беше ... ако говориш за диаметъра на дифузьора. Няма как да е широка за тия кубици.
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • От: И аз съм вече с Витара.

              Колеги дайте нЯкакъв съвет за тази Витара много сам се надЪхал да си Я взема, но не знам ниЩо за окачването и дали си струва парите от 6000 лв

              Коментар


              • От: И аз съм вече с Витара.

                Първоначално публикуван от nomak81 Преглед на мнение
                Колеги дайте нЯкакъв съвет за тази Витара много сам се надЪхал да си Я взема, но не знам ниЩо за окачването и дали си струва парите от 6000 лв

                Не съм сигурен дали е тук мястото за този твой въпрос.
                Върви я виж, разгледай и покарай. Няма как да разбереш иначе.
                Щом си се надъхал...
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                08седем9010З60
                MAKE RALLY NOT WAR
                Confidence in Motion

                Коментар


                • От: И аз съм вече с Витара.

                  Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                  33mm май беше ... ако говориш за диаметъра на дифузьора. Няма как да е широка за тия кубици.
                  Ъхъ, 33 мм е. Ще видим, нека да оправя другите по-важни неща-спирачките са трагедия, трябва да се ревизира предния мост, че много вие, и други дреболии, пък тогава ще се занимавам с изпарители и смесители.

                  Вчера на трофито карах на газ и мотора ми се стори малко муден.
                  За днешните гонки махнах смесителя и карах само на бензин. определено филма с подмяната на двигателя си струваше.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: И аз съм вече с Витара.

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Ъхъ, 33 мм е. Ще видим, нека да оправя другите по-важни неща-спирачките са трагедия, трябва да се ревизира предния мост, че много вие, и други дреболии, пък тогава ще се занимавам с изпарители и смесители.

                    Вчера на трофито карах на газ и мотора ми се стори малко муден.
                    За днешните гонки махнах смесителя и карах само на бензин. определено филма с подмяната на двигателя си струваше.
                    аааа така няма да стане......искаме доказателства!снимки и клипове!инак не мож ни излъга
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • От: И аз съм вече с Витара.

                      Коле, предвиди и едни платна за изпарителя в бюджета.
                      Аз малко не разбрах ... тая кола остава само за състезания, нали? Ако е така ... бимааму и махай газта изобщо. Ти си знаеш де.
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • От: И аз съм вече с Витара.

                        Да я махне е лесно, ама ще трябва да тренира на бензин. Тия негодници, може скоро да го направят колкото кило свинско.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: И аз съм вече с Витара.

                          Е, дали само за състезания или и за хард разходки-ще видим. Не мисля да е само за състезания, ама не ми се рискува да я карам по асфалта докато изляза от града. Ама то ще си покаже де.
                          А ако ще се ползва и за разходки-газта няма алтернатива.
                          За трофи състезания също нищо не ми пречи да карам на газ. Там се печели от най-вече добра навигация а не от мощен двигател. По траялите мощния мотор е незаменим, затова и на траяла карах без "рестриктор"

                          А след финала на трофито таргата дойде да види така оспорваните планки за амортисьора и рече "Ей, то издържало бе..."
                          Издържа и след скоростното каране по пистата с доста скокчета, и после на траяла, така, че нещото явно работи.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: И аз съм вече с Витара.

                            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                            Да я махне е лесно, ама ще трябва да тренира на бензин. Тия негодници, може скоро да го направят колкото кило свинско.
                            Нямай грижи, ще дигнат и свинското. Газ си требе.

                            Коментар


                            • От: И аз съм вече с Витара.

                              Е, не, ако ще се кара не само по трасетата - спор за газта няма.
                              Говорих с Живо и той също каза, че е имал проблем, подобни на твоите, заради одървени платна на изпарителя. Дано да е това де, все пак е въпрос на 20тина лева и 1 час изграчка.
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • От: И аз съм вече с Витара.

                                След вчерашната разходка из снега на Шуменското плато в раздатката имам салата от зъби:

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0042 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:68.6 КБ
ID:5439934


                                Сега се търси раздатка на сносна цена. Знам къде се продават за 400 лева, ама толкова няма да дам за стар руски чук...
                                Ако не се намери ще възстановявам старата, няма какво.
                                Прикачени файлове
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X