Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Франко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз съм вече с Витара.

    А, мАторЯ си заработи най-вече благодарение на коравата глава Кольова Честито за което!
    Коле ... за дреболийките: закачи първо лмБата за маслото и за акумулатора и датчика за температурата. С това последното може и да имаш малко ядове, но има и много добри шансове да си лепнат като дупе и гащи. В смисъл датчика на Опела и уреда на Витарата. просто не мога да се сетя дали като размер Опелския беше само малко по-дълъг или имаха разлика в диаметъра.
    както и да е, вземи го вържи обаче
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • От: И аз съм вече с Витара.

      Хе хе, това съм го направил отдавна.
      Още като продавах витарския мотор си свалих датчика за температурата, щото витарския и опеловия показваха различно съпротивление. Резбата им е еднаква, витарския датчик си заспа на новото място. Когато раздвижа малко витарата и водата се стопли-тогава би трябвало да има и отчитане на уреда.

      Лампите за маслото и зареждането си светват на контакт, и след запалване си угасват както му е редът.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: И аз съм вече с Витара.

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

        [ATTACH=CONFIG]508183[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]508184[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]508185[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]508186[/ATTACH]
        Имам непокътната цяла такава ел.инсталация + комп .Ако ти трябват казвай от по-рано ,че са на вилата !
        Лудак

        Коментар


        • От: И аз съм вече с Витара.

          Колега перката е правилно поставена, но трябва да имаш дифузьор.Причини-при ниска скорост топлия въздух се връща обратно и влиза м/у радиатора и перката.Тази перка не става отпред.Успех Борето.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ventilator1.jpg
Прегледи:2
Размер:58.7 КБ
ID:5420737Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4978.jpg
Прегледи:1
Размер:78.3 КБ
ID:5420738Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN4979.jpg
Прегледи:1
Размер:138.3 КБ
ID:5420739Натиснете снимката за да я уголемите

Име:datckik.jpg
Прегледи:2
Размер:148.8 КБ
ID:5420740Аз на мойто БУКИ съм поставил ел. вентилатор от Ситроен който е за пред радиатора.При много топло мога да поставя и оригиналната перка/заболтена/-без виско.За лятото по-добре ел.вентилатора да е отпред.за зимата по-добре отзад-На зет ми изгоряха двата ел.вентилатора отпред-при минусови температури в комбинация с валеж ел. вентилаторите се облединяват ,блокират и като влезеш в града-хоп мирише на изгоряло.Лек ден
          Последно редактирано от boreto2; 02-11-12, 06:29. Причина: Допълнение

          Коментар


          • От: И аз съм вече с Витара.

            Коле, ей сейа вече звучи кат истински жип, само не знам, тия руските части как ги погоди с немските такива, да не псуваш после, не че сега не го правиш И кажи на съседите кви ги вършиш, че с тоя звук, току виж я запалили преди да й направиш бойното кръщене. Успех с проекта, гледам че си станал по-старателен, ще стане човек от тебе

            Коментар


            • От: И аз съм вече с Витара.

              Те съседите са свикнали. По-младите даже се кефят
              Днес сложих тръбите отдолу, мислех да слагам и едно гърне(много лъскавко, на него пише четири кръга), ама излезе бая голямо, а отдолу мястото е кът, та ще търся по-малко. Накрая ще сложа витарското колкото да има някакво заглушаване, че сега е много голяма аларма.

              Утре мисля да започна сиромашките койловъри, пък да видим какво ще стане.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: И аз съм вече с Витара.

                Тури си едно резонаторно от ВАЗ ще върши работа..........ако пък решиш ела си го отрежи от моя че ме мързи пък ще го фъргам!
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • От: И аз съм вече с Витара.

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Те съседите са свикнали. По-младите даже се кефят
                  Днес сложих тръбите отдолу, мислех да слагам и едно гърне(много лъскавко, на него пише четири кръга), ама излезе бая голямо, а отдолу мястото е кът, та ще търся по-малко. Накрая ще сложа витарското колкото да има някакво заглушаване, че сега е много голяма аларма.
                  Я го снимай, че като запаля осмака и съседите викат гражданска защита. Имаш ли представа от какъв мотор е?
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: И аз съм вече с Витара.

                    Утре ще снимам, ако не забравя.

                    @ Светльо-да си нося ли шлайф, или имаш на разположение?
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: И аз съм вече с Витара.

                      Аз на мойта и бях ковнал наистина средно гърне от Жигулка, 2108 ... или 2109, не помня вече. Само че го резнах през средата и нещо се бах заиграл с него. Старите ги изхвърлих и двете. Изненадващо, но не стана много по-шумна, предимството - стана много леко и много тънко, че ми беше писнало да късам задното гърне на всяко суркане по корем.
                      Та става.
                      А ако искаш да ти е що-годе тихо въобще без гърнета - сложи си турбо
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • От: И аз съм вече с Витара.

                        Глезите се нещо май...
                        Гърне на бегачка да бе, да
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • От: И аз съм вече с Витара.

                          Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                          Глезите се нещо май...
                          Гърне на бегачка да бе, да
                          Ако навигатора няма гласови данни за овчар 7ми разряд - налага се
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • От: И аз съм вече с Витара.

                            Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                            Ако навигатора няма гласови данни за овчар 7ми разряд - налага се
                            Той Бай Кольо без туй тежко чува
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • От: И аз съм вече с Витара.

                              Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                              А ако искаш да ти е що-годе тихо въобще без гърнета - сложи си турбо
                              Всичко с времето си...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: И аз съм вече с Витара.

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Всичко с времето си...
                                утре ела да пием кафе при мен на гробищата и после да резнем гърнето.......
                                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X