Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Франко

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз съм вече с Витара.

    Ако изпаднат още едни задни свиркай Като ги земеш само ги мерни да видим колко са дълги, ако са тези които сме пробвали трябва да са към 43-44 см или колкото бяха и предните
    Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
    Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

    Коментар


    • От: И аз съм вече с Витара.

      Само руско желязо може да изкара състезание полусчупено и с безумни луфтове .
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • От: И аз съм вече с Витара.

        Коле, нема се плуашиш в събота и неделя сме при вас и ще викаме за теб.Организирам последната за тази година фолксваген бус среща и ще доведа хората да усетят офроуд адреналина, ще има и няколко синхро-та За всеки случай ще взема малко колани, ако закъсаш да помогна с лунохода На състезанието този уйкенд ако знаеш как засрамих една Виатара и една Тойота...мани мани
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • От: И аз съм вече с Витара.

          Днес Игнат(човекът със сервиза, малък бог на УАЗките) ми се обади да отида при тях да видим защо така зловещо щрака моста. Бил гледал клиповете...

          Леви-десни, отидох в сервиза, разглобихме моста, но няма нищо притеснително. Всички зъби на пиньон и корона са си на мястото, светят, няма износване, всичко идеално.
          Гайката която е на фланеца на пиньона беше разхлабена, стегнахме я, сменихме един лагер на диференциала, и лагерите на лявата главина.
          Полуоските са добри, има лек луфт в каретата, но има още доста хляб в тях. Просто няма от какво да е било това щракане. Има лееко съмнение за единия хъб, утре ще сложа един друг, и ще отида на някой баир да пробвам дали не е било от него.

          Започвам да си мисля за веригата на раздатката. Но при отварянето за смяна на зъбчатките веригата си беше съвсем нормална, не беше разтеглена кой знае колко много. А и щракането се чуваше от предницата, а не до гъза ми.

          Кажете вие какво мислите, че може да е?
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: И аз съм вече с Витара.

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Днес Игнат(човекът със сервиза, малък бог на УАЗките) ми се обади да отида при тях да видим защо така зловещо щрака моста. Бил гледал клиповете...

            Леви-десни, отидох в сервиза, разглобихме моста, но няма нищо притеснително. Всички зъби на пиньон и корона са си на мястото, светят, няма износване, всичко идеално.
            Гайката която е на фланеца на пиньона беше разхлабена, стегнахме я, сменихме един лагер на диференциала, и лагерите на лявата главина.
            Полуоските са добри, има лек луфт в каретата, но има още доста хляб в тях. Просто няма от какво да е било това щракане. Има лееко съмнение за единия хъб, утре ще сложа един друг, и ще отида на някой баир да пробвам дали не е било от него.

            Започвам да си мисля за веригата на раздатката. Но при отварянето за смяна на зъбчатките веригата си беше съвсем нормална, не беше разтеглена кой знае колко много. А и щракането се чуваше от предницата, а не до гъза ми.

            Кажете вие какво мислите, че може да е?
            Не е от веригата това !
            Лудак

            Коментар


            • От: И аз съм вече с Витара.

              Малко спам, ама това ми прилича на лафа "А бе не знам как е, ама и така не е..."
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: И аз съм вече с Витара.

                Разглоби и сервизирай хъбовете, Коле.
                Може пък там да щрака...
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: И аз съм вече с Витара.

                  И аз на хъб го правя....
                  Ама нали съм малко глух...
                  Давай газ, Коле, не му мисли- на което му е писано да се строши- ще се строши....
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • От: И аз съм вече с Витара.

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    ...... и щракането се чуваше от предницата, а не до гъза ми.

                    Кажете вие какво мислите, че може да е?

                    То оставаше и това щракане да идва идва от гъзъти и я наредихме . Възможно е и да е хъб , по добре го ревизирай да не се отръцкаш на състезанието че май няма да мога да дойда и да викам ТУРИСТИ ТУРИСТИ
                    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                    Коментар


                    • От: И аз съм вече с Витара.

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение

                      Има лееко съмнение за единия хъб, утре ще сложа един друг, и ще отида на някой баир да пробвам дали не е било от него.



                      Кажете вие какво мислите, че може да е?

                      Ако и след смяната на хъба,отново се чува щракане,остава да е касетата.
                      0осем9осем7шест0осем7едно
                      Миро

                      Коментар


                      • От: И аз съм вече с Витара.

                        Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                        Ако и след смяната на хъба,отново се чува щракане,остава да е касетата.
                        Не е от касетата. Ако има счупени планети и сателити щракането е в завой а не направо, а пък Кольо днес е бил при Игнат който пройзвежда нови УАЗки! Той е ревизирал диференциала и ако е имало проблем в касетата веднага да го е забелязал. Кольо, много поздрави на Игнат, а ти с какви хъбове си?
                        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                        Коментар


                        • От: И аз съм вече с Витара.

                          Горното каре на предния кардан.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: И аз съм вече с Витара.

                            Хъбовете са оригиналните УАЗови.

                            Но след разговор с Таргата той ме убеди, че е каре на кардана. Утре ще направя тест, и ще видим откъде трака.

                            Искам специално да благодаря на Игнат за оказаната помощ при намирането на моста, ревизирането, и въобще за това,че помага на такива като мен-празноглавци...

                            Също и на Таргата за първоначалните акъли, и за консултациите по време на преправянето на предницата.

                            Заради такива хора като тях нашият форум е на това ниво.

                            Благодаря още веднъж.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: И аз съм вече с Витара.

                              Коле, след като монтирахме уазковите мостове и при мен изчаткваше. Именно хъб. Nik ( и той като малък бог на руската техника ) ме убеди, че руските оригинални хъбове са с нещо като срок на годност и не са от най-читавите... Послушах го, махнах хъбовете и сложих капачки.
                              Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                              Mercedes w212 E350 4matic
                              Ducati Monster 600
                              O888795575

                              Коментар


                              • От: И аз съм вече с Витара.

                                Каква е тая състезателна машина с хъбчета . Слагай капачки за да не те боли главата.
                                0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X