Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

    Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
    И какво стана с доуточняването, Ванка? Разбрахте ли се с арендаторите по колко пари ще ни плащат на палатка ?
    От ангажименти не ми остана време да ги навестя.Довършвам си предната броня и предполагам сряда най-късно ще посетя Лозенец.
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

      Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
      От ангажименти не ми остана време да ги навестя.Довършвам си предната броня и предполагам сряда най-късно ще посетя Лозенец.
      Ванка, да не забравите да вземете "апартамента" от жена ми, че тя нещо се е притеснила, разправя ми, че организацията ви куцала и даже говорихме да дойдем на срещата с джипа за малко. Аз днес включих акумулатора на витарата да се зарежда, че не е поглеждана от преди грацията в Балчик.
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        разправя ми, че организацията ви куцала ...........
        Не е верно!!!
        Ванката е сериозен....виж как напрай блокаж за витара
        Да не зависиш от "Органи" в България....

        Коментар


        • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

          Първоначално публикуван от FBravo Преглед на мнение
          Не е верно!!!
          Ванката е сериозен....виж как напрай блокаж за витара
          Като заседнем здраво на събора може и блокажи да направим и да се прибираме на 4х4 /на 4 лапи/ към палатките.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

            Първоначално публикуван от FBravo Преглед на мнение
            Не е верно!!!
            Ванката е сериозен....виж как напрай блокаж за витара
            Мълчи бе спамър!! ....
            Виж, че има още десетина дена ....
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

              Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
              Мълчи бе спамър!! ....
              Виж, че има още десетина дена ....
              Че и по-малко
              Той Ванката като каже "тая седмица" има предвид "тая дето в момента я гледа на календара", а това, че тя може да е след 3 месеца въобще не трябва да ви тормози - нали морето си е там. И със и без организация, все ще си организираме едно скарене с мастичка и бироци.
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                Ванка, да не забравите да вземете "апартамента" от жена ми, че тя нещо се е притеснила, разправя ми, че организацията ви куцала и даже говорихме да дойдем на срещата с джипа за малко. Аз днес включих акумулатора на витарата да се зарежда, че не е поглеждана от преди грацията в Балчик.
                Утре ще ходя до Варна и ще го взема

                Опсссс сега разбрах че няма да ходя, отпадна ми ангажимента.Ако имам път нататъка ще ти кажа
                Последно редактирано от PACH - Иван Тодоров; 28-07-09, 21:01.
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                  Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                  Мълчи бе спамър!! ....
                  Виж, че има още десетина дена ....
                  За тези десет дни ще се радвам ако смогна да сложа блокажа на Добри Ако не успея може да го монтираме на събора докато си пийваме биричката
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                    Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                    За тези десет дни ще се радвам ако смогна да сложа блокажа на Добри Ако не успея може да го монтираме на събора докато си пийваме биричката
                    На Добри блокаж не му тря'а вече - тои нали е женен - сложете го на витарата тоя блокаж, че не искам нищо да му монтирам да Добри на събора - толкос биричка не мо'а да испиа

                    И, Ванка, какво стана с арендаторите - да не се окаже, че от мен ще научат на 6-ти, че ще има сбирка?
                    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                    0888 315 794
                    LZ1UPI
                    A1 (Rh+)

                    Коментар


                    • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                      Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение

                      И, Ванка, какво стана с арендаторите - да не се окаже, че от мен ще научат на 6-ти, че ще има сбирка?
                      Няма такава опастност
                      А ти щом ще идваш толкова рано се приготви да помагаш, ще те уредим с разходка на лодка. Днес се видях с един приятел, искал да си докара скутера на сбирката да се возим
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                        Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                        За тези десет дни ще се радвам ако смогна да сложа блокажа на Добри Ако не успея може да го монтираме на събора докато си пийваме биричката
                        Колкото и да не ви познавам още с удоволствие ще пия бира и ще удрям по една, две или повече ръце
                        Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

                        0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
                        /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

                        Коментар


                        • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                          Първоначално публикуван от apj Преглед на мнение
                          там се намира стараантична крепост няколко пещери една от които е проходима стига се до подземно езеро и други интересни неща.
                          Извинявам се за намесата,ако може колегата да пусне някакви координати или да каже около кое село е тази пещера и крепост.
                          Пак се извинявам и приятно изкаеване на срещата


                          И отсега си мислете за ново място за догодина:
                          http://burgas.dir.bg/2009/07/29/news4837715.html

                          Няма да пропуснат да застроят всичко гадовете
                          Последно редактирано от Златко Илев; 29-07-09, 11:13. Причина: добавяне
                          SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
                          0878299791

                          Коментар


                          • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                            Първоначално публикуван от zloto69 Преглед на мнение
                            Извинявам се за намесата,ако може колегата да пусне някакви координати или да каже около кое село е тази пещера и крепост.
                            Пак се извинявам и приятно изкаеване на срещата


                            И отсега си мислете за ново място за догодина:
                            http://burgas.dir.bg/2009/07/29/news4837715.html

                            Няма да пропуснат да застроят всичко гадовете
                            Лоши вести ;(
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                              Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                              Лоши вести ;(
                              Спокойно от сега знам новото място
                              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                              Коментар


                              • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                                Да се започне мегастроеж в условия на криза и при липса на туристи е най-неизгодната инвестиция, която може да се осъществи.
                                При отлив на инвеститори и купувачи от черноморието да строиш нови хотели е лудост.
                                Не вярвам да са слънчасали толкова испанците, още повече, че имат опит с тяхните курорти.
                                Но както казват руснаците "поживем - увидем".
                                LZ1PPR, 0 (Rh+)
                                Suzuki Vitara 1998, 1,6 - 8V, бензин
                                За мен: https://goo.gl/8SebdR

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X