Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

    Последно, утре в 6:00 на лукойл-а веднага след караулката.
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

      Ще ме прощавате за спама, ама да попитам в колко часа ще започне състезанието, разбрах че ще е на мястото където беше траял състезанието ама за часа ............ все нещо несъм доразбрал

      Благодаря предварително
      [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
      [B]If you want, you can![/B]

      Коментар


      • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

        OK... Ако не смогна, не ме чакайте. Все ще ви настигна, може би чак около Ихтиман.

        Телефонът ми е 0887 727.489.

        Поздрави!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

          [QUOTE=PACH - Иван Тодоров;814996
          Уредих още 3 русалки за събота, станаха общо 6 [/QUOTE]
          Привет!
          Най големия Русалко-осквернител ще тръгва утре за залива (къмпинга) на Русалките...май...уж обещаха да ме пуснат по рано от работа, но да видим...
          Русауки...
          Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
          .................................................................................................
          Е. Абу

          Коментар


          • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

            Господин hun, Не знам кой сте от тримата, ама ако не е достатъчно учтиво да се обръщам към Вас на фамилия- гос-ин ter, мисля че сте средния о снимката, нали?

            Явор от Вромос ще подсигури награди и сигурно в наградния фонд е предвидил и поне една русалка за Вас от онез мъжките, Анадолските...Русауки...

            Коментар


            • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

              Привет!
              Объркал си се приятелю...
              Аз налитам само на женски русалки...сиреч български...
              Анадолските ще ги оставя на теб...явно те влече на там...
              Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
              .................................................................................................
              Е. Абу

              Коментар


              • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                Привет!
                Объркал си се приятелю...
                Аз налитам само на женски русалки...сиреч български...
                Анадолските ще ги оставя на теб...явно те влече на там...
                Е радвам се!
                Ха на слука тогава!
                А нас ни влече студената биричка, рапаните и греяната медена ракия.

                Коментар


                • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                  Първоначално публикуван от KIKI55 Преглед на мнение
                  Е радвам се!
                  Ха на слука тогава!
                  А нас ни влече студената биричка, рапаните и греяната медена ракия.
                  Привет!
                  Радвам се за теб.
                  Обещал съм да донеса на Сузуки срещата и мед и домашна кайсиева варена с мед...пък и студена биричка няма да липсва...
                  Последно редактирано от hun_ter; 06-08-09, 23:02.
                  Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                  .................................................................................................
                  Е. Абу

                  Коментар


                  • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                    Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
                    Продължавам да се надявам от София да тръгнем група. И даже тайничко се надявам по пътя да се съберем с колеги от Пловдивско и/или от Стара Загора.

                    За реалистичен час на тръгване обаче смятам 7.30 - 8.00 от традиционния "Лукойл" след караулката след околовръстното. Във всеки случай по това време ще съм там (0887 727.489, както и 8-ми канал - Николай).

                    Иначе джипчето не ми ограничава много скоростта, но определено не обичам да карам бързо. Особено във влажно време, каквото се очертава.

                    Поздрави!
                    Значи ще ме догоните към края на магистралата...бял Самурай отворен отзад. Лек път!
                    Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                    Стефан, 0888851800

                    Коментар


                    • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                      Първоначално публикуван от jorkara Преглед на мнение
                      Ще ме прощавате за спама, ама да попитам в колко часа ще започне състезанието, разбрах че ще е на мястото където беше траял състезанието ама за часа ............ все нещо несъм доразбрал

                      Благодаря предварително
                      Жоре в събота 10.00 часа, ама ако не са изтрезнели от петък може към 11
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                        Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                        Жоре в събота 10.00 часа, ама ако не са изтрезнели от петък може към 11
                        Вие помослете за към 18.00 че кава е жега.Там на трасето е 100градуса
                        OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                        www.offroadprimorsko.com
                        0899883765

                        Коментар


                        • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                          Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                          Вие помослете за към 18.00 че кава е жега.Там на трасето е 100градуса
                          Че толкова късно, ще има ли трезви шофьори
                          Да не зависиш от "Органи" в България....

                          Коментар


                          • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                            Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                            Вие помослете за към 18.00 че кава е жега.Там на трасето е 100градуса
                            Наистина помислете за 18:00, по обяд на тая гола поляна няма да се диша.

                            Коментар


                            • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                              Наистина помислете за 18:00, по обяд на тая гола поляна няма да се диша.
                              Няма как да променям началото на старта, всички знаят за 10.00 часа, включително и ТВ които поканих.Носете чадъри или една водоноска да разхлаждаме гостите като ги понапръскваме
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                                Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                                Няма как да променям началото на старта, всички знаят за 10.00 часа, включително и ТВ които поканих.Носете чадъри или една водоноска да разхлаждаме гостите като ги понапръскваме
                                Хората ще избягат на плажа, публика няма да има освен лумпени като нас. Сериозно се замисли да промените часа .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X