Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    А как си оценил бюста на Добри, и освен това други "екстри" няма ли си? Сетих се за мъжката русалка.
    ...........................................
    Охх рано, рано как ти идват такива неща на ум не знам
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      А как си оценил бюста на Добри, и освен това други "екстри" няма ли си? Сетих се за мъжката русалка.
      Не се казва мъжка русалка а турска русалка . А между другото от малък ме мъчи въпроса, от къде акат русалките

      Коментар


      • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
        Не се казва мъжка русалка а турска русалка . А между другото от малък ме мъчи въпроса, от къде акат русалките
        Ще попитам сина ми Иван, той е малък и постоянно гледа някакакъв сериен филм за русалки, ама са женски. Дали да го питам и за мъжките/поправям се турските/?
        Последно редактирано от s_s1; 08-07-09, 10:36.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

          Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
          ЪЪЪ ще дойде сама, аз знам че Сузукаджиите сте безопасни игли
          Знам ли....на мен два месеца ми текоха лигите по филипинките, та знам ли.......станал сам като шевна машина...???)
          Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
          Стефан, 0888851800

          Коментар


          • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

            Сгреших...(САМ)...съм...
            Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
            Стефан, 0888851800

            Коментар


            • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Ако все пак има обидени поднасям своите извинения, които на Сузи събора ща материализирам в бири.
              Светльо, ако за убидени има опцията "мастика с диня", веднага загубвам чувството си за хумор и се убиждам и за трите дни по няколко пъти. Ако не влиза, .... е, по еди-два пути на вечер все ще се сетя, че съм ти убиден !
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                Светльо, ако за убидени има опцията "мастика с диня", веднага загубвам чувството си за хумор и се убиждам и за трите дни по няколко пъти. Ако не влиза, .... е, по еди-два пути на вечер все ще се сетя, че съм ти убиден !
                Като се видим и ще се успокояваме взаимно и пожелавайки си на ЗДРАВЕ.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                  Привет!
                  Аз съм най сърдития от всички...много ви се сърдя...
                  Ех...море...мечти...Русалки(Български)...
                  Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                  .................................................................................................
                  Е. Абу

                  Коментар


                  • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                    Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                    Светльо, ако за убидени има опцията "мастика с диня", веднага загубвам чувството си за хумор и се убиждам и за трите дни по няколко пъти. Ако не влиза, .... е, по еди-два пути на вечер все ще се сетя, че съм ти убиден !
                    Ти па си един пияч....все към палатката те влече

                    Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                    Привет!
                    Аз съм най сърдития от всички...много ви се сърдя...
                    Ех...море...мечти...Русалки(Български)...
                    Ти не са сърди много,ми земи повече мед и бисквити
                    Да не зависиш от "Органи" в България....

                    Коментар


                    • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                      Привет!
                      Обещавам да взема...мед...задължително...курабийки сигурно могат да се вземат от там...
                      Вчера се видях с Валери и после с Митака, но изкукуригах...забравих да ги пигам дали ще идват на Сузуки Феста...Да се...
                      В интерес на истината и двамата са супер карачи...окончателно се убедих в това на Рали Баха Албена...бравос на момчетата...
                      Надявам се да дойдат...щото и двамата са готини пичове и ще липсват на всички...
                      Поздрави на всички от най големия Русалко-осквернител...сиреч аз...
                      Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                      .................................................................................................
                      Е. Абу

                      Коментар


                      • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                        Първоначално публикуван от FBravo Преглед на мнение
                        Ти па си един пияч....все към палатката те влече
                        Човек трябва да пие до толкова, че да не се изложи после в палатката. Иначе ... к'ва файда от дините ... и язък за мастиката

                        Малко остана ... още 3 седмици
                        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                        0888 315 794
                        LZ1UPI
                        A1 (Rh+)

                        Коментар


                        • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                          Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                          Човек трябва да пие до толкова, че да не се изложи после в палатката. Иначе ... к'ва файда от дините ... и язък за мастиката

                          Всичко,което пречи на пиенето, трябва да се спре
                          Така че,идваш с две палатки
                          Да не зависиш от "Органи" в България....

                          Коментар


                          • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                            Привет!
                            Днес вадих мед...трябва да измислим с кви курабийки ще го консумираме...
                            Или ще мажем Русалките и после...то аз май аз само от женски пъп мед не съм ял...А...ааа ми това е идея бре...всъщност Русалките да кажат...
                            Иначе остана да сменя масло и свещи на Оризовата ракета...
                            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                            .................................................................................................
                            Е. Абу

                            Коментар


                            • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                              Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                              И така, нещата започват да се избистрят.Днес ходихме до мястото на сбирката, поуточнихме с концесионера идеята ни за сбирката.Очаквам утре да кажат каква сума ще искат за да знам какво ще търся от спонсорите.Концесионерите ни осигуряват ток и вода, а също така ни позволяват да оградим и мястото на сбирката.Ето и примерна програма за момента:

                              Петък 7.08.2009

                              - Посрещане и настаняване на гостите.
                              - 20.00 Начало на барбекю-софрата
                              - 00.00 Вечерна проверка и гасене на светлините

                              Събота 8.08.2009

                              - 9.00 Сутрешен тоалет, кафе и отправяне към състезателното трасе.
                              - 10.00 Записване и инструктаж на участниците в любителския траял, който ще се проведе на трасето, където се проведе последното състезание в Приморско.От него отпадат водното препятствие и големия камък.Трасето е Софт и състезанието ще бъде само за джипове с марката Сузуки.След състезанието, който има желание може да се пусне "за купона" с каквато си иска машина за шоу на публиката.Награждаването ще е вечерта, като наградите са осигурени от Vromos.com
                              - 14.00 Финал на състезанието.

                              След като приключим траяла се отправяме към плажа и се отдаваме на заслужена почивка, горещо слънце и студена бира.

                              - 19.00 Ориентиране към бивака.
                              - 20.00 Откриване на вечерта, номинации за различните категории (3), награждаване на победителите от траяла.
                              - 21.00 Дискотека, мултимедийно показване на снимки и клипове от състезанието.
                              - 22.00 Мис Мокра фланелка, Мистър Мокър слип
                              - 22.30 Дискотека, хапване и пийване.

                              Неделя 9.08.2009

                              - 9.00 до 10.00 Сутрешен тоалет и кафе.
                              - 10.00 подготовка и нареждане на колоната за разходката.
                              - 10.30 начало на разходката в Странджа.
                              - 14.30 финал на разходката и прибиране.
                              - Изпращане на гостите и почистване на бивака.

                              Надявам се информацията да ви е от полза, като цяло така ще протече срещата. Днес се видях и с Дамян от Офроуд клуб Приморско, обещаха да съдействат за състезанието.Следващата седмица ще качим и трак на разходката, който има желание може да си го зареди в GPS. Имам следното питане относно яденето и пиенето, искате ли да осигурим каравана бар, където ще се продават скара и бира или всеки ще си готви сам ? Другата ми молба е да се преброим, колко човека и колко палатки ще бъдем, защото от това зависи колко ще платим на концесионера.Ако някой от вас не иска да спи на палатка да потърсим ли телефони на квартири за да се настани другаде ?

                              ПС
                              Тази година срещата ще е на много по-високо ниво.По-предварителни уговорки ще ни отразят две телевизии, както писа Добри отново ще имаме статия в списание Офроуд, утре имаме срещи с останалите спонсори, за да осигурим повече награди, а всеки участник ще получи фланелка с щампа на срещата за спомен.Дано и времето да е с нас и да си направим един незабравим купон
                              Здравей колега,
                              за тези, които искаме да пристигнем ден, два по-рано, каква е организацията по настаняване. Ще има ли някой от организаторите, който да посрещне по-ранните гости. Някакви телефони за контакти.
                              Благодаря предварително.
                              LZ1PPR, 0 (Rh+)
                              Suzuki Vitara 1998, 1,6 - 8V, бензин
                              За мен: https://goo.gl/8SebdR

                              Коментар


                              • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                                Първоначално публикуван от stroitelenartist Преглед на мнение
                                Здравей колега,
                                за тези, които искаме да пристигнем ден, два по-рано, каква е организацията по настаняване. Ще има ли някой от организаторите, който да посрещне по-ранните гости. Някакви телефони за контакти.
                                Благодаря предварително.
                                Няма проблем, и аз ще съм няколко дни по-рано.Само не гарантирам че ще съм там постоянно, защото трябва да се свършат много неща и ще съм в движение. Телефоните ми са: 0888 417 383, 0898 590 500

                                ПС
                                Понеже мястото е вече къмпинг се плаща на палатка на вечер по 10 лв. Ако е голяма палатката 15 лв. Имаме още една среща с концесионерите да уточним някаква фиксирана сума за групово посещение и се надявам най-после някой от спонсорите да направи финансова инжекция.До момента всички предлагат само предметни награди, в което няма лошо но не е достатъчно.Оправдават се с кризата
                                Искрено се надявам да се споразумеем с пичовете някаква символична сума и да не се налага всеки да си плаща престоя.
                                Последно редактирано от PACH - Иван Тодоров; 21-07-09, 10:12.
                                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                                Skype: pach_bs

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X