Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

    Привет на малки, големи и още по-големи фенове и фенки на любимата ни марка SUZUKI. Отдавна обмислям сценария на втората ни морска сбирка, но все си мислeх че още е рано да пусна темата. Явно интереса е голям и както казва Царя "Май времето му е дошло"
    Както споделих в първата тема мисля да организирам бивака няколко дни по-рано (на същото място до Лозенец), ако има желаещи за къмпинг може да заповядат още в Сряда. Тази година условията ще са още по-добри, банята ще прилича на баня, ще имаме генератор, прилична апаратура за дискотека, осветление, барбекюто ще е още по-голямо, само да има гладни. Бургаската Сузуки група ще се отсрамим подобаващо. Имам идея за маршрута, като в окончателния му вариант ще се включат и колегите от Приморско. Като ги познавам, като нищо ще спретнат едно кратко състезание с опъване на лебедки до стъмване . По-нататък ще кача снимки от маршрута и неговия трак.

    ПС
    Да видим дали и това лято ще се радваме на приятна компания на красивите Русалки
    Последно редактирано от PACH - Иван Тодоров; 24-04-09, 20:14.
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

  • #2
    До: Покана за лятна морска среща на "Сузуки и приятели" - 2, на 7-9 Август (2)

    Като гледам как се подготвя Ванката ще се сменя емблемата май...
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      До: Покана за лятна морска среща на "Сузуки и приятели" - 2, на 7-9 Август (2)

      Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
      Като гледам как се подготвя Ванката ще се сменя емблемата май...
      Ще скачаааам, пуснете ме ще скачааам
      Мите, няма нужда да сменяш камиона, само ще му сложим лепенка "SUZUKI"
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • #4
        До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

        Браво Ванка,ама е далечна още,от рано се записвам С 1бр.Суйота,и ВИП място край барбекюто
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • #5
          До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

          Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
          Браво Ванка,ама е далечна още,от рано се записвам С 1бр.Суйота,и ВИП място край барбекюто
          Записан си, нали си Екс-Витараджия
          Знам че датата е далечна, но нека колегите да са информирани защото идва време за планиране на летните отпуски.
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • #6
            До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

            Привет!
            По план графика трябва да съм отпуск...
            Ма и да не съм ша си скъсам...от бач, но ще успея да се освободя и да дойда...
            Пишете ме и мен...
            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
            .................................................................................................
            Е. Абу

            Коментар


            • #7
              До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

              Ванкааа ще гледам този път и аз дане пропуснааа, дано сме живи и здрави дотогава и баба кичка да отцелеее-
              boko
              Jeeep---KIA
              https://www.facebook.com/autoboko/

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от bokostz Преглед на мнение
                Ванкааа ще гледам този път и аз дане пропуснааа, дано сме живи и здрави дотогава и баба кичка да отцелеее-
                Заралий ви чакам да пристигнете в колона поне 5 джипа

                Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                Привет!
                По план графика трябва да съм отпуск...
                Ма и да не съм ша си скъсам...от бач, но ще успея да се освободя и да дойда...
                Пишете ме и мен...
                Еееее че за къде сме без теб, хубавите кюфтета, мезето за бисквитите, и другите неща

                http://vbox7.com/play:441f76d1
                Последно редактирано от cveti; 25-04-09, 11:56.
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • #9
                  До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                  Привет!
                  Май обърках нещо, но карай...
                  Някъде четах... Добри да обещава, че програмата ще включва забележителностите на Странджа...
                  Аз съм за...
                  Апел към всички колеги които не присъстваха миналата година...изтървахте много...
                  Изкарахме си чудесно...надявам се тази година да видя всички стари, а и нови приятели...
                  За мен това беше един незабравим уйкенд...надявам се тази година да се повтори...
                  Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                  .................................................................................................
                  Е. Абу

                  Коментар


                  • #10
                    До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                    Искам и аз, и аз, и аз! Ако Самурайчето издържи до тогава на лютите тестове пишете ме и мен барабар с джиповете
                    Honda HR-V 4WD D16W1

                    Коментар


                    • #11
                      До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                      Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                      Привет!
                      Май обърках нещо, но карай...
                      Някъде четах... Добри да обещава, че програмата ще включва забележителностите на Странджа...
                      Аз съм за...
                      Апел към всички колеги които не присъстваха миналата година...изтървахте много...
                      Изкарахме си чудесно...надявам се тази година да видя всички стари, а и нови приятели...
                      За мен това беше един незабравим уйкенд...надявам се тази година да се повтори...
                      Няма грешка
                      Да, това е една от идеите, ще обиколим няколко интересни места, крепост и други забележителности.
                      Последно редактирано от PACH - Иван Тодоров; 24-04-09, 21:50.
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • #12
                        До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                        Дал бог добро време, за да постегна още малко лимката ми и да се надявам да дойда, че да се запозная най-накрая с голямата Сузуки компания
                        Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

                        0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
                        /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

                        Коментар


                        • #13
                          До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                          Първоначално публикуван от Nik16 Преглед на мнение
                          Дал бог добро време, за да постегна още малко лимката ми и да се надявам да дойда, че да се запозная най-накрая с голямата Сузуки компания
                          Не приемаме никакви оправдания, от Варна ще тръгне сериозна група, може да пътуваш с тях. За връзка търси Пламен с черния Самурай
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #14
                            До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                            Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                            Не приемаме никакви оправдания, от Варна ще тръгне сериозна група, може да пътуваш с тях. За връзка търси Пламен с черния Самурай
                            Имаш ли му телефона ? Ще му звънна да разбера как, кога и т.н. ще се пътува.
                            П.П. В такъв случай ще се залавям усилено за работа и каквото стане. Останалото ... след срещата
                            Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

                            0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
                            /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

                            Коментар


                            • #15
                              До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                              Първоначално публикуван от Nik16 Преглед на мнение
                              Имаш ли му телефона ? Ще му звънна да разбера как, кога и т.н. ще се пътува.
                              П.П. В такъв случай ще се залавям усилено за работа и каквото стане. Останалото ... след срещата
                              0886 110 972 - Пламен
                              Така и така ще взема агрегата, да сложа в багажника малко флексове и CO2, и да ти направим един бърз ремонт по време на сбирката, разбирачи-помагачи бол
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X