Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

    Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
    Като шофьор се справяш по добре, другия път за сина намери някой младеж като него за навигатор
    Нямам представа на колко години е синът му, но ако бях дошъл можеше да съм навигатор. Само че ангажимента ми не търпеше отлагане и ... вие си знаете "Работата преди всичко"

    Кога ще има друга среща?
    Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

    0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
    /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

    Коментар


    • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

      Първоначално публикуван от Nik16 Преглед на мнение
      Нямам представа на колко години е синът му, но ако бях дошъл можеше да съм навигатор. Само че ангажимента ми не търпеше отлагане и ... вие си знаете "Работата преди всичко"

      Кога ще има друга среща?
      Старозагорци ще кажат
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

        Първоначално публикуван от Nik16 Преглед на мнение
        Нямам представа на колко години е синът му, но ако бях дошъл можеше да съм навигатор. Само че ангажимента ми не търпеше отлагане и ... вие си знаете "Работата преди всичко"

        Кога ще има друга среща?
        на 21

        Коментар


        • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

          Много готино се получи и за пореден път се убеждавам, че сузуки феновете са най-весели, най-готини и най-точни. Не ми се иска да правя такова разделение относно кой каква джипка кара, но е факт. Много ми се иска да имаме сБирка и с пържоли по-скоро, и ме успокоява само факта, че на националния събор отново ще се съберем под "билборда" на сузуки. Искам да изкажа от свое ими и от името на семейството ни благодарности към всички, които участваха и подкрепиха това наше събиране. Няма да ги изброявам, за да не пропусна някой. Единствения укор е към Добри, че докато си мислехме че се гмурка за рапани, той се бил гмурнал в палатката и къртел...
          Всичко беше много точно даже и времето беше с нас.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Много готино се получи и за пореден път се убеждавам, че сузуки феновете са най-весели, най-готини и най-точни. Не ми се иска да правя такова разделение относно кой каква джипка кара, но е факт. Много ми се иска да имаме сБирка и с пържоли по-скоро, и ме успокоява само факта, че на националния събор отново ще се съберем под "билборда" на сузуки. Искам да изкажа от свое ими и от името на семейството ни благодарности към всички, които участваха и подкрепиха това наше събиране. Няма да ги изброявам, за да не пропусна някой. Единствения укор е към Добри, че докато си мислехме че се гмурка за рапани, той се бил гмурнал в палатката и къртел...
            Всичко беше много точно даже и времето беше с нас.
            От много радост да не продадеш "Хамериканеца" и да си купиш някоя Град Витара
            Според мен не е важно каква марка ти е джипа, а какъв си ти.Миналата година имаше колеги и с други марки и пак си изкарахме готино.На CarTest - Румен му пиша голяма черна точка, надявах се да се видим и тази година, но май ще остане за националния събор
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

              Ти виж ни избери хубаво местенце за събора,че нали нашето ще е заето,ама гледай да не улучиш някое "минирано".P.S.Нали Сузукитата пак ще сме заедно?
              0887/400121 Антон Донев

              Коментар


              • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                Ти виж ни избери хубаво местенце за събора,че нали нашето ще е заето,ама гледай да не улучиш някое "минирано".P.S.Нали Сузукитата пак ще сме заедно?
                Ще избера, нали това е едната причина да съм на 2-ри в Приморско
                Ще ми е приятно отново да се съберем фенове и приятели
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                  [QUOTE=stroitelenartist;818488]Здравейте приятели,

                  Искам да изкажа специални благодарности на организаторите от Бургас за това, че направиха възможна втората лятна морска среща на "Сузуки".
                  За мен беше едно незабравимо преживяване - за първи път на къмпинг, за първи път в гората на OFFRoad.
                  Аз, като голям ентусиаст, още от понеделник се заредих на "Корал" в очакване на голямото събитие. Не съжалявам, че два пъти разпъвах палатката - веднъж на "Корал" и след това на "Перла", защото и на двете места е прекрасно.
                  Съжалявам само за колегата и приятел Vuk Varna, защото имаше голямо желание да остане до края на срещата, но нощния живот в лагера дойде малко в повече на съпругата му и трябваше да си тръгнат още на другата сутрин.
                  Николай
                  VITARA 1.6, 93 къса кабр
                  КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

                  Коментар


                  • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                    Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                    ......... На CarTest - Румен му пиша голяма черна точка, надявах се да се видим и тази година, но май ще остане за националния събор
                    Аааалооо...
                    Ти що се заяждаш бре ....

                    Още от сега те глобявам, 3 бири и поне 5 яки хард рок парчета за събора ....
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                      Аааалооо...
                      Ти що се заяждаш бре ....

                      Още от сега те глобявам, 3 бири и поне 5 яки хард рок парчета за събора ....
                      Ха, заяждам се къде се покри това лято ?
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                        Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                        Ще избера, нали това е едната причина да съм на 2-ри в Приморско
                        Ще ми е приятно отново да се съберем фенове и приятели
                        Мен знаеш каде да ме намериш.

                        Коментар


                        • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                          Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                          Мен знаеш каде да ме намериш.
                          Стягай пуканката, а студената бира ясно от къде ще я вземем
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                            Първоначално публикуван от stroitelenartist Преглед на мнение
                            Съжалявам само за колегата и приятел Vuk Varna, защото имаше голямо желание да остане до края на срещата, но нощния живот в лагера дойде малко в повече на съпругата му и трябваше да си тръгнат още на другата сутрин.
                            Е, наистина тръгнах, но след обед Спешно трябваше да се срещна с един човек в Китен, там се разминах с РАСН.... После нещата се развиха много бързо и ... ето две снимки къде съм
                            Ще пусна някоя тема на друго място
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от Чавдар (V93); 07-09-09, 13:09. Причина: Корекция на цитат
                            Николай
                            VITARA 1.6, 93 къса кабр
                            КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

                            Коментар


                            • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                              Колега, извинявам се за спама, но така като гледам си на гости на арабите . Тази моя мисъл произтече от втората снимка (струва ми се че в далечината са уловени няколко камили)

                              Поздрави
                              Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

                              0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
                              /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

                              Коментар


                              • До: Покана за втора лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 7-9 Август

                                Първоначално публикуван от vuk varna Преглед на мнение
                                ... ето две снимки къде съм
                                Едното не е ли летището на Франкфурт... и камили, не са ли две различни места?
                                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X