Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Първоначално публикуван от roker4eto Преглед на мнение
    Няой има ли представа дали лумени и луксове са едно и също нещо,понеже моите халогени ги дават по 145 lx на фар т.е.580 lx са четирите а на колегата лед бара 21000 лумена и ако е едно и също нещо просто няма нищо общо едното с другото
    Не са, едното е количествена стойност, другото е качествена, има калкулатор:
    http://www.rapidtables.com/calc/ligh...calculator.htm
    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9B...BC%D0%B5%D0%BD
    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D1%83%D0%BA%D1%81

    Коментар


    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Не днес, ама в събота - инструмент за гресиране на бронзовите втулки. Сваляш хъба, сваляш зегерката и шайбата на карето. Монтираш "инструмента" на мястото на хъба и през гресйорка тъпчеш грес. Като се покаже от зад към карето - сваляш и събираш всичко обратно.

      Подобно на това - http://www.sleeoffroad.com/products/...ol_detail.html . Само дето не се сваля гайката. Има О пръстен който уплътнява върху гайката, а притискането идва от болтовете с които се монтира хъба.

      Коментар


      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

        И защо толкова упражнения, като може просто да се пробият шенкела и втулката, да се нареже резба, и да се сложи гресьорка?
        Коко от Нови Пазар направи такава интервенция на неговата витара, гресира си, и машинката си върви.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Здр. колеги предстои ми смяна на семеринга на коляновия вак откъм скоростната кутия понеже си тече стабилно масло и ако съединителят е тръгнал ще трябва и него да сменя понеже ще съм отворил,та питането ми е някой знае ли номера на семерината за да я поръчам и евентуално няква марка за да не я сменям пак и за марка съединител за да не го сменям скоро.Благодаря предварително.

          Коментар


          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Звънни от мое име на тел. 0878 651 040. В магазина има всичко което ти е нужно. Праща с куриер. Успех.
            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

            Коментар


            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Предварително ти благодаря колега.

              Коментар


              • Датчик температура

                Здравейте,
                Някакви идеи за температурен датчик за водата, за термометъра на таблото? За 8-клапановата Витара.
                Намира ли се нов. Евентуален заместител със същите параметри от друг модел Сузуки?
                Обикновенно е клеясал и при опит за развинтване се разпада, така че втора употреба трудна и несигурна работа.

                Коментар


                • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Ванко 2 хубави брони си направил ти ли си ги прави ? Ако си ги правиш ти може ли да разясниш колко дебела ламарина ? Заварки Разкройки ? Горе доло добивам представа и бих се захванал все пак ще съм благодарен за някои пояснения.

                  Коментар


                  • От: Датчик температура

                    След бърз преглед в google ми се струва,че са еднакви на 16V и 8V или бъркам. А аз днес си купих, но моята е 16V, G16B. Няма 10 лв с отстъпката, иначе 12.64 лв.

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Аз сменях на моята като я купих.Струваше около 15 лева,нов.Намерих го във първия магазин за авточасти.
                      Yamaha Yz450F
                      Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                      Всичко с ''рошави''гуми!

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Първоначално публикуван от PREDATOR_pm Преглед на мнение
                        Ванко 2 хубави брони си направил ти ли си ги прави ? Ако си ги правиш ти може ли да разясниш колко дебела ламарина ? Заварки Разкройки ? Горе доло добивам представа и бих се захванал все пак ще съм благодарен за някои пояснения.
                        Аз му правих заготовките, той си ги довърши
                        Като материал 2.5мм S235JR, лазерно рязане и огъване. После напасване по колата, заварка и боя. Виж има конкретна тема съд снимки и т.н.
                        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Пет лева от косер. Ако не е толкова ще ти подаря.

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                            Пет лева от косер. Ако не е толкова ще ти подаря.
                            Ами ако имаш предвид датчика за който питам, сега минах покрай магазин на Косер, и е 14лв. уж Италиански. С изчакване да им го доставят от склада.

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Първоначално публикуван от ctef Преглед на мнение
                              Ами ако имаш предвид датчика за който питам, сега минах покрай магазин на Косер, и е 14лв. уж Италиански. С изчакване да им го доставят от склада.
                              Да, него имам предвид, за предната купувах и съм убеден, че беше около 6 лева, от склада им във Варна, било е около 2010г. Аз 15лв не бих дал, още повече за италиански, виж ако е японски?! Ще питам тук един магазин.

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Аз купувах-Facet,15 лева.
                                Yamaha Yz450F
                                Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                                Всичко с ''рошави''гуми!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X