Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Вече сме с мост и малко нови гуми

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:17.2 КБ
ID:5753595Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:108.5 КБ
ID:5753596Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:109.3 КБ
ID:5753597Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:121.8 КБ
ID:5753598

    Коментар


    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Колеги, как става номера с резервоара за бензин, като се хакне газова бутилка от долу на мястото на резервоара.
      Витарата е къса 94 година 16V.
      Поздрави!
      VITARA, SAMURAI
      FIAT PANDA 4x4 CABRIO
      RENAULT ESPACE QUADRA
      ...и едно сивикче за града...

      Коментар


      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Ами зависи от бутилката-слагаш я отдолу и и след захващането и,мериш останалото място и си правиш резервоар.Може както на теб ти пасва-правоъгълен,от разни бутилки съм виждал,от пожарогасител,зависи колко голям искаш да е.Ако имаш интерес мисля че имам чертежите на резервоар със размерите за помпата и нивомера,така че да си показва всичко.
        Yamaha Yz450F
        Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
        Всичко с ''рошави''гуми!

        Коментар


        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

          От газова бутилка пура става също аз съм така.
          Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

          Коментар


          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

            На Франко бях направил правоъгълен от ламарина, и го наместих в нишата над левия калник. Има малко рязане на ламарини, а и кората трябва да се махне, та ако витарата е цивилна-това не е вариант.
            Обаче до момента на смъртта нямах никакви грижи с него.
            Събираше 17-18 литра, ако се напълни догоре.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Навремето като имах къса витара го мислих това. Стигнах до извода, че не може да се събере бутилка и резервоар, които да обезпечат смислен автономен пробег. Примерно 15-18литра бензин и 25литрова буртилка, което едвам прави 35литра смесено гориво.... Демек извода, бе че щеше да става за градска и някви сигурни извънградски маршрути. За горско щеше да е някакъв филм с туби и други съдинки, че да не спиш по баирите без гориво.

              Преди време колега беше качил скица/чертеж/ на неговото изпълнение на резервоар за къса база. Разрови се назад - ще излезне някъде. Беше кадърна разработка!!
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                На Франко бях направил правоъгълен от ламарина, и го наместих в нишата над левия калник. Има малко рязане на ламарини, а и кората трябва да се махне, та ако витарата е цивилна-това не е вариант.
                Обаче до момента на смъртта нямах никакви грижи с него.
                Събираше 17-18 литра, ако се напълни догоре.
                А случайно да ти е артисал?
                Макар че на мен ще са ми достатъчни 5-6 литра само.
                Поздрави!
                VITARA, SAMURAI
                FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                RENAULT ESPACE QUADRA
                ...и едно сивикче за града...

                Коментар


                • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Здравейте, поне в момента си търся да си взема една Витарка, дизел, къса база, та точно такава ми предлагат от една автокъща в Дупница. Двигателят е 1.9TD JLX, според обявата е от само един собственик, карана в Италия, на 204 000 реални км, и всичко перфектно. Ходих да я видя и наистина няма ръжда, изгнило, удряно, а моторът си работеше напълно нормално. Скоростите си влизаха, съединител, спирачки, ходова част нормално. Проблемът е, че цената и е 5400 и вече един месец не искат да свалят. А аз имам точно 5000. Много го мисля.. рискът и късметът си ги има винаги. Дали да търся назаем още 400 лв от някого или да изчакам още месец-два, но пък може да се продаде до тогава?.. Вие какво бихте направили на мое място и колко нафта ви гори извънградско точно този двигател?

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Щом имаш пет, търси кола за три, три и петстотин.
                    Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                    Стефан Арзатов

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Първоначално публикуван от Bobi Velev Преглед на мнение
                      Здравейте, поне в момента си търся да си взема една Витарка, дизел, къса база, та точно такава ми предлагат от една автокъща в Дупница. Двигателят е 1.9TD JLX, според обявата е от само един собственик, карана в Италия, на 204 000 реални км, и всичко перфектно. Ходих да я видя и наистина няма ръжда, изгнило, удряно, а моторът си работеше напълно нормално. Скоростите си влизаха, съединител, спирачки, ходова част нормално. Проблемът е, че цената и е 5400 и вече един месец не искат да свалят. А аз имам точно 5000. Много го мисля.. рискът и късметът си ги има винаги. Дали да търся назаем още 400 лв от някого или да изчакам още месец-два, но пък може да се продаде до тогава?.. Вие какво бихте направили на мое място и колко нафта ви гори извънградско точно този двигател?
                      Това неизгнилата Витара, напоследък е като бяла лястовица. Мнозина са чували за нея, но 1-2-ма са я виждали. Трудно ще намериш такава още един път.

                      По принцип съм съгласен с Вулкан. Освен покупката, те чакат Екотакса (към 280 лв), ГО, регистрация, винетка, масла, филтри, ремъци и ролки, гуми ... Кажи-речи поне 1000 лв отиват. И това, при положение, че джамбазнът не е прикрил сериозен дефект.

                      От друга страна 400 лв не са толкова много пари. За 1-2 месеца ще ги върнеш. Аз лично съм купувал така кола за всичките си пари, после почти не съм я карал 2-3 месеца, докато захлебя. Но после ми служи вярно 10 години ...

                      П.П. Надявям се под "Няма ръжда", имаш в предвид, че си легнал отдолу и си огледал внимателно шасито и купето, особено в задната част. Шасито и купето са си с оригиналната боя, а не са пръснати със спрей (или мазани с четка) от джамбазина, за да прикрие истинското състояние
                      Nissan Terrano 2,7 TDI

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Аз дизелов мъртвец, особенно витаров, който даже не е японски не бих си купил, даже и харизан да ми е, не бих си взел. Бягай далеч от испанска сглобка, като тази въпросната, а за Дупнишките джамбази, като за умрял-или нищо или само "добро".

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Карам такава, но дълга база, внос- Италия три години. За три години, едва ли има три дни да не е карана. Нямаше и сега няма точка ръжда. Нахвърлял съм и 130 000 км, а като я купих *показваше* 115 000 км. Според търговеца, историята и не се различаваше от на тази, която си гледал, но аз изобщо не съм го слушал. Като недостатъци- тромава с тия 75 магарета, ГНП= Лукас и калпавите испански полуоски. Плюсовете- дуракоуетойчив мотор без електроники и разход 7-8/100.
                          Първоначално публикуван от Bobi Velev Преглед на мнение
                          Здравейте, поне в момента си търся да си взема една Витарка, дизел, къса база, та точно такава ми предлагат от една автокъща в Дупница. Двигателят е 1.9TD JLX, според обявата е от само един собственик, карана в Италия, на 204 000 реални км, и всичко перфектно. Ходих да я видя и наистина няма ръжда, изгнило, удряно, а моторът си работеше напълно нормално. Скоростите си влизаха, съединител, спирачки, ходова част нормално. Проблемът е, че цената и е 5400 и вече един месец не искат да свалят. А аз имам точно 5000. Много го мисля.. рискът и късметът си ги има винаги. Дали да търся назаем още 400 лв от някого или да изчакам още месец-два, но пък може да се продаде до тогава?.. Вие какво бихте направили на мое място и колко нафта ви гори извънградско точно този двигател?
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от miro131; 28-08-17, 23:19.

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                            Аз дизелов мъртвец, особенно витаров, който даже не е японски не бих си купил, даже и харизан да ми е, не бих си взел. Бягай далеч от испанска сглобка, като тази въпросната, а за Дупнишките джамбази, като за умрял-или нищо или само "добро".
                            Бая си в грешка точно за този двигател,но както и да е.И има по добри от японските дизели,доказано.Лошо е когато някой е толкова категоричен в мнение а реалността е друга.Но пък затова е интернет,всякакви информации.....
                            Yamaha Yz450F
                            Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                            Всичко с ''рошави''гуми!

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Приятел има 2.0 HDI е верно плати я 8к от автовоза нооо мн. бега мани бива си я ,и аз си виках че нафтата е за отопление амааа

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Дали е мъртвец или не, не ме тревожи. Не я взимам да се състезавам с нея, нито пък да я карам като луд, не съм такъв тип. Ще я карам основно в града, извънградско зимата и по-рядко на лов, не мисля да я троша по офроуд-изгъзици, защото всичко после на моя джоб ще тежи, не на комшията. В четвъртък ще отида пак и ще видим дали ще я взема. А тия от Дупница - като всички останали. Ако имам късмет, ще уцеля на кола.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X