Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моето Сузуки Джимни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • А второто спускане няма ли го на клип, където мина през камъните?
    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
    Ford Fiesta 1.4 Tdci

    Коментар


    • Ех няма го за жалост, само снимка и то на нея не личи, че има камъни и колко е пресечен терата

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PHOTO_20191123_110043.jpg
Прегледи:1197
Размер:508.2 КБ
ID:6530248
      Suzuki Jimny; +4'' Black Raptor / Pro comp; Maxxis Bighorn 30/9.5R15; 9500lbs Winch
      Георги Кандиларов 0889/705-106

      Коментар


      • Поздравления за това което правиш и споделяш за нас, и страхотните снимки които правиш .

        Коментар


        • Жоре , на клипа склона не изглежда толкова опасен , колкото беше наистина .
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
            Жоре , на клипа склона не изглежда толкова опасен , колкото беше наистина .
            И на клипа си се вижда, че си е стръмно. Другите, как се представиха, ако не е тайна


            Suzuki Samurai SJ80
            Suzuki Samurai SJ80
            Toyota LC 70

            Коментар


            • Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
              Жоре , на клипа склона не изглежда толкова опасен , колкото беше наистина .
              То винаги е така. На снимка и клип изглежда нищо и никакво, ама като се изправиш под/над баира и започва да се появява излишен адреналин. Който излиза през крачолите.

              Добре се справя машинката, браво.
              То и шофьора и де, машината е само средство, важно е кой я управлява.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • Първоначално публикуван от bvp Преглед на мнение
                И на клипа си се вижда, че си е стръмно. Другите, как се представиха, ако не е тайна

                Драма имах само аз,защото единствената ми подготовка беше кинетичното въже от icerunner-а : https://www.youtube.com/watch?v=C74J7JnJySk
                На едно място ми се наложи лека помощ от патрула, на клипа се вижда как подръпва само където се забавям и после въжето се отпуска.А и на едно място коловозите ми дойдоха малко дълбоки та заора прасето, но си излезе самичък .
                Като цяло разходката беше супер, Жорката беше подбрал страхотни маршрути и за неподготвен джип като моя си беше иедално.
                ПП аз съм със зимни гуми и щатният размер. За това лифта не го броя за подготовка.
                Последно редактирано от Juiced; 25-11-19, 08:38.
                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                Коментар


                • Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                  Жорката беше подбрал страхотни маршрути...
                  Така се правят разходките според мен Подготвяш основен маршрут, който да е по силите и най-неподготвения от групата да може да премине (било то и с малко помощ на места) и вече около този основен маршрут трябва да има интересни заигравки, склонове и препядствия за който му е интересно

                  Първоначално публикуван от петко12 Преглед на мнение
                  Поздравления за това което правиш и споделяш за нас, и страхотните снимки които правиш .
                  Благодаря

                  В тази връзка мога да кажа, че доста хора срещам, които казват, че са ми чели и следят темата - някой ми се обаждат по телефона с въпрос, други ме намират във фейсбук да си полафим, трети просто случайно ме срещат с джипа из Варна и ме заговарят и това ме радва.
                  Нещо повече - не малко хора ми казват, че са се запалили по Джимнито! Някой са решили в следствие на темата да му правят тунинги, а други направо са решили да си купят джимни! (а аз се чудих, защо цената на старите джимнита се вдига в страната, то вие ги изкупихте покрай тази тема хахаах )

                  Даже ще покажа и примери на хора получили вдъхновение:
                  Чанко:

                  Натиснете снимката за да я уголемите  Име:75486115_562719267629505_2611339836795125760_n.jpg Прегледи:0 Размер:872.8 КБ ID:6530909

                  Торето:

                  Натиснете снимката за да я уголемите  Име:65961563_452796038614341_1086651026812960768_n.jpg Прегледи:0 Размер:1.07 МБ ID:6530910


                  Ако някой друг получил вдъхновение от темата иска да сподели сега е момента
                  Suzuki Jimny; +4'' Black Raptor / Pro comp; Maxxis Bighorn 30/9.5R15; 9500lbs Winch
                  Георги Кандиларов 0889/705-106

                  Коментар


                  • Помните ли големия и червен Патрол от първата страница в темата (пост №5)?.. https://offroad-bulgaria.com/forum/о...63#post4673363

                    Е рано или късно човек се ориентира и прави правилния избор големия червен Патрол се превърна в малко зелено Джимни (добре де, дядо му на Джимни) с 33ки...

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PHOTO_20191115_104945.jpg
Прегледи:1026
Размер:679.6 КБ
ID:6535779

                    Хайде и аз да не изпусна нещо:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PHOTO_20191115_111642.jpg
Прегледи:1013
Размер:771.6 КБ
ID:6535780

                    Доста трудно беше да намерим Самурай, който не е изгнил, но след дълго търсене из цялата страна взе, че излезе един - разбира се, на нескромна цена.
                    Честито му на Дидо!
                    Suzuki Jimny; +4'' Black Raptor / Pro comp; Maxxis Bighorn 30/9.5R15; 9500lbs Winch
                    Георги Кандиларов 0889/705-106

                    Коментар


                    • Juiced
                      Juiced коментира
                      Редактиране на коментар
                      Да не е с раптор самурая, много матов ми седи. Онзи ден се разминахме с него и не успях да го поогледам. Тая седмица обаче ако остане време ще мина през гаража.

                  • Значи хората със Самураи се увеличаваме Дайте малко повече инфо, каква беше мотивацията на собственика да мине от Патрол на Самурай? И с тея 33-ки си трябва бавна раздатка отвсякъде, и за бързите, за бавните особено според мен. Аз скоро правих окачване и мога да давам акъл, ако на някой му трябва
                    Явор
                    yavor.nikolov@gmail.com

                    Коментар


                    • О да, Самурая страда от същия проблем какъвто и Джимни - бавните не са бавни. Особено с голямата обиколка на тези 33ки, теоретичните изчисления показват, че на "бавните" на 6к оборота на 5та, джипа ще вдига над 100км/ч. Затова веднага поръчахме и за него нужните зъбчатки, така че сега е със съотношения 4.9:1 - кит на Trail Gear.
                      За патрола се появи добър купувач, а на въпроса защо самурай - както той каза "Сузукито си се провира с лекота навсякъде, не е като патрола да го мъчиш да се усучи, а той да не иска" Доволен е. (

                      Днес правихме drag race и имахме убедителен победител в категорията най бавните бавни



                      П.С. и за мен сложиха някои неща в същия кашон доставка от Англия - очаквайте повече в следващите постове
                      Suzuki Jimny; +4'' Black Raptor / Pro comp; Maxxis Bighorn 30/9.5R15; 9500lbs Winch
                      Георги Кандиларов 0889/705-106

                      Коментар


                      • Браво Жоре , не бездействате във Варна...

                        Чакаме с нетърпение промените.....
                        Който търси , намира !
                        Човекът е човек, когато е на път !

                        Коментар


                        • Какви пари би излязъл кит за 4,16 раздатка за Самурай? Каня се да слагам на моя, ама малко ме спира цената.
                          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                          Телефон - в профила!

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                            Какви пари би излязъл кит за 4,16 раздатка за Самурай? Каня се да слагам на моя, ама малко ме спира цената.
                            500 лева е кита на Миро.
                            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                            Коментар


                            • Аз съм с кита на Миро, никакви забележки, всичко е ок, вече доволно тествано.
                              ММВ, по-интересно ми е като го караш как стои като поведение Самурая спрямо Джимнито, много ли по-твърд се усеща или е съизмеримо? То много зависи и как е повдиган разбира се, при мен разликата от самоделния лифт с който го взех, с подлагани допълнителни листове и кита на Trailmaster с който е сега, е от земята до небето, все едно се качих на друга кола. Прави ми впечатление, че Джимнито има по-добри ходове от картинките поне, да не би Самурая да е повдиган с подложки тук и там?
                              Явор
                              yavor.nikolov@gmail.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X