Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Митсубиши Делика - Спейс Гиър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Митсубиши Делика - Спеис Геар

    Колега моята Дели харчеше 10/100. След ремонт на горивната помпа, започна да пуши повече и в момента съм на твоя разход.

    Коментар


    • От: Митсубиши Делика - Спеис Геар

      Първоначално публикуван от hackon Преглед на мнение
      Колега моята Дели харчеше 10/100. След ремонт на горивната помпа, започна да пуши повече и в момента съм на твоя разход.
      Ако пуши черно това означава, че отива повече гориво от колкото трябва, затова и харчи повече. Помпата регулирана ли е след ремонта ?
      HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
      Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

      Коментар


      • От: Митсубиши Делика - Спеис Геар

        Моята като я взех си беше в добро състояние и само трябваше да сменя маслата на автомата и двигателя. Но тогава беше студено и само пробвах, че включва компресора. Ама сега като се стопли реших да го пусне един ден и установих, че не иска да пусне компресора. Ще трябва да я заредя с 134 (видях на табелката), ама пусто макар не намерих капачките, т.е. едната. Мисля видях само тази за високото беше в предната част към бронята, ама тази за ниското налягане не я открих. Ако някой знае къде е да пошушне
        Biagini Passo Powered By VW Syncro

        Коментар


        • От: Митсубиши Делика - Спеис Геар

          Колега, тръбичките са точно между акумулатора и двигателя . Ще ти кажа аз как го направих. Развих 2те болтчета на интерколера от към предницата ,надигнах го и подложих една дълга отверка. От там си пъхаш ръката ,и над компресора на климатика са двете тръбички , по тънката която ти трябва е по долу.
          Заредих го и след 10 дена изпусна .Понеже в момента съм в Англия накарах баща ми да я закара при приятели във Варна , те открили че на няколко места отдолу е омаслено и е текло газ, сменили са всички уплътнения и са я заредили и пробвали . Дадоха гаранция до края на лятото което е достатъчно , ако издържи значи е ок. така или иначе всяка година трябва да се проверява и допълва ако е нужно .
          Та 120лв и имам климатик.
          Оня ден си купих за 20 паунда 500гр бутилка с R134 и сам си допълних на колата ,имам манометърче и маркуче и сам си ги зареждам колите.
          Пиши ако има проблеми да ги обсъдим , ако не надявам се да направим една среща на собствениците на Делика в БГ това лято.Аз ще я организирам в Пловдивко на едно летище ,интересно място е и може и да се повозим на самолети.
          Mitsubishi Delica Space Gear Exeed 2.8 auto, Super Select 4x4 96г Japan import

          Коментар


          • От: Митсубиши Делика - Спеис Геар

            Първоначално публикуван от IVO-AIR Преглед на мнение
            една среща на собствениците на Делика в БГ това лято.Аз ще я организирам в Пловдивко на едно летище ,интересно място е и може и да се повозим на самолети.
            Да не е на Белозем? И аз искам да Фърча, свиркайте ей!

            Коментар


            • От: Митсубиши Делика - Спеис Геар

              Щом са една до друга, ще я открия. Но съм почти сигурен, че има теч. Инак де ще се дене тоя Р134

              За Делика среща съм с двете ръце, ако се нагърбиш с организация - ще е супер.
              Biagini Passo Powered By VW Syncro

              Коментар


              • От: Митсубиши Делика - Спеис Геар

                Долу е тръбичката ,почти до гредата. А организация ще направя ,колегата позна ,на Белозем е мястото.Ще го организирам. То реално ще е събота неделя. Ще си вземем по един спален чувал , барбекю и кебапчета.То така или иначе всеки ще си дойде с (кемпера). Ядем и пием и говорим. Колко човека имат желание?
                До тук се броим 2 Делики
                Mitsubishi Delica Space Gear Exeed 2.8 auto, Super Select 4x4 96г Japan import

                Коментар


                • Първоначално публикуван от IVO-AIR Преглед на мнение
                  Долу е тръбичката ,почти до гредата. А организация ще направя ,колегата позна ,на Белозем е мястото.Ще го организирам. То реално ще е събота неделя. Ще си вземем по един спален чувал , барбекю и кебапчета.То така или иначе всеки ще си дойде с (кемпера). Ядем и пием и говорим. Колко човека имат желание?
                  До тук се броим 2 Делики
                  +1 Само кажете дата.

                  Първоначално публикуван от tihony Преглед на мнение
                  Ако пуши черно това означава, че отива повече гориво от колкото трябва, затова и харчи повече. Помпата регулирана ли е след ремонта ?
                  Нямам идея какво са правили по нея. Казаха ми че е карана на ремонт, при друг майстор.

                  Някой знае ли колко фреон събира ? Никъде не пише. Първо сипах 800 и не работеше добре, после допълних още 100, започна да духа по-студено. Чух че не трябва да се препълва.
                  Последно редактирано от CarTest™; 23-05-12, 13:24.

                  Коментар


                  • От: Митсубиши Делика - Спеис Геар

                    Който знае - да казва за фреона. И аз не видях колко трябва да е. Със сигурност ще е над кило обаче при двузоновите.
                    Днес я надух на 10 бара и за 30 мин. падна с 0.2 бара, което значи че има теч. Системата е много голяма и откриването ще е трудно ми се струва. Надявам се на късмет...
                    Biagini Passo Powered By VW Syncro

                    Коментар


                    • От: Митсубиши Делика - Спеис Геар

                      Аз знам, че слагат някакъв оцветител в системата. По този начин откриват теча, а който се занимава с климатици, би трябвало да има информация за количеството.
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • От: Митсубиши Делика - Спеис Геар

                        1230 грама
                        Mitsubishi Delica Space Gear Exeed 2.8 auto, Super Select 4x4 96г Japan import

                        Коментар


                        • От: Митсубиши Делика - Спеис Геар

                          Работата при мен е кофти... компресора е дроп. Сега се лутам да търся вариянт за ремонт на компресора или цял компресор втора ръка. Компресора е различен от Паджеровския и намирането ще е много трудно. Сигурно ще има и вариянт с напасване на Паджеровски.

                          Като цяло е кофти...
                          Biagini Passo Powered By VW Syncro

                          Коментар


                          • От: Митсубиши Делика - Спеис Геар

                            Аз минах по този път. Намерих оригинален компресор, в една варненска морга за 200 кинта. Иначе става от Паджеро само трябва да е със стойката. А днес намерих теч, при долния радиатор за задната зона. Смених гумичките на маркучите и всичко е ок.

                            Имам едно питане??? За RD/Lock ще стане ли от Паджеро?
                            Последно редактирано от hackon; 05-06-12, 21:50.

                            Коментар


                            • От: Митсубиши Делика - Спеис Геар

                              Ето едно Мицубиши което беше с нас на хард разходка. Представи се отлично!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00041.jpg
Прегледи:2
Размер:244.7 КБ
ID:5381996Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00042.jpg
Прегледи:2
Размер:233.1 КБ
ID:5381997Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00128.jpg
Прегледи:2
Размер:182.3 КБ
ID:5381998Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00131.jpg
Прегледи:2
Размер:204.0 КБ
ID:5381999Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00133.jpg
Прегледи:2
Размер:189.7 КБ
ID:5382000Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00138.jpg
Прегледи:2
Размер:193.0 КБ
ID:5382001Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00141.jpg
Прегледи:3
Размер:161.1 КБ
ID:5382002Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00143.jpg
Прегледи:3
Размер:209.1 КБ
ID:5382003Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00146.jpg
Прегледи:2
Размер:167.0 КБ
ID:5382004
                              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                              Коментар


                              • От: Митсубиши Делика - Спеис Геар

                                Първоначално публикуван от hackon Преглед на мнение
                                Аз минах по този път. Намерих оригинален компресор, в една варненска морга за 200 кинта. Иначе става от Паджеро само трябва да е със стойката. А днес намерих теч, при долния радиатор за задната зона. Смених гумичките на маркучите и всичко е ок.

                                Имам едно питане??? За RD/Lock ще стане ли от Паджеро?
                                Ел инсталацията същатата ли е? (12В - ок, ама гледам има май датчик за налягане и още един едно-пинов сигурно температурен).
                                Biagini Passo Powered By VW Syncro

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X