Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
    А какъв е проблема да си ги направиш сам?Някъде из темите имаше монтаж на такъв готов Ролкейдж и май имаха някакви преработки по него.Пък и не виждам нищо сложно в направата му.
    Нагънати тръби за 700+лири и много псуване за доуточняване, допълнително плащане по 14 лв на час и безобразно нарязано табло. Пък аз нямам време, че съм се набълбучил с поръчки като патка с царевица.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Нагънати тръби за 700+лири и много псуване за доуточняване, допълнително плащане по 14 лв на час и безобразно нарязано табло. Пък аз нямам време, че съм се набълбучил с поръчки като патка с царевица.
      Ммм даааа и аз точно това имам предвид а аз нямам това време за съжаление .. И табло не режа .. Ако при вас е лесно при мен трябва мнооого голям шлаиф... нямам времне да се карам с някой и да ... пък Тарга обещтал съм да ти дойда на гости та да не го праиш ти.. Нищо лично просто симпатия...
      Георги 00356/ 77777016 Малта
      Lаnd Rover 110 /Series II‎

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        Нагънати тръби за 700+лири и много псуване за доуточняване, допълнително плащане по 14 лв на час и безобразно нарязано табло. Пък аз нямам време, че съм се набълбучил с поръчки като патка с царевица.
        Ти си човека който можеш да ги нагъниш и да ги пратиш на човека,и същия модел имаш,и умения(дори в повече).Вземи се клонирай и почвай да къпиш!

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Търся стъклото на дясното огледало за Диско 300tdi
          Land Rover Discovery XS 300tdi 1996 продаден
          Land Rover Range Rover Р38А - 2,5 DSE 2001
          Land Rover Freelander td4 2005
          Land Rover Discovery td5 2002

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Първоначално публикуван от silata Преглед на мнение
            Търся стъклото на дясното огледало за Диско 300tdi
            Ако не намерите и решите за цяло огледало 60 лева.
            0885719173-Красимир

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              То става ли само със стъкло? Аз щото си търся цяло огледало за 200тди, което просто не ставаше за по-малко. А от 300тди цяло дали ще ми стане, 60 лева е под 1/2 на цената от Англия.

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                То става ли само със стъкло? Аз щото си търся цяло огледало за 200тди, което просто не ставаше за по-малко. А от 300тди цяло дали ще ми стане, 60 лева е под 1/2 на цената от Англия.
                Дори и да стане ще са различни лявото и дясното огледало.Доста разлика имат по външен вид.
                0885719173-Красимир

                Коментар


                • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

                  Здравейте,
                  мои познати с Дефендър, дълга база, 2001-2002 г. , имат нужда от подмяна на "Вторичния Вал" на скоростната кутия, според мен е или "mainshaft" или "output shaft", а може би "layshaft"? Някой има ли идея? Този "Вторичен Вал" не е ли това което влиза от скоростната кутия в раздатъчната кутия или става въпрос за друг отделен вал? Казах им да си вземат и "Bearing kit" със всички лагери да им сменят. Някой може ли да посъветва какво още да сменят или погледнат докато е разглобена скоростната кутия?
                  Мерси предварително.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:2
Размер:129.5 КБ
ID:5304495Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:2
Размер:110.2 КБ
ID:5304496Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:2
Размер:153.1 КБ
ID:5304497Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:2
Размер:140.9 КБ
ID:5304498Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:2
Размер:128.5 КБ
ID:5304499
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 20-09-11, 16:05. Причина: Снимки
                  Maverik/Terrano 2 2.7 TDI, 1997
                  X-trail 2.2 Di 2003
                  Maverik/Terrano 2 2.7 TD, 1994

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    От първата снимка номер 7, от четвъртата номер 18. Всички семеринги и първото зъбно колело което е в раздатката. Пожелавам късмет на майстора. Ще му трябва.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Спешно тЪрся преден кардан за РР Класик с Борг УорнЪр.
                      Оказа се, че карданите, които са за Диско 1 са с няколко сантима по-кЪси...
                      Отдадох го на раздатката, но мога и да греша...
                      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Знам къде имаше един, но не знам дали стои още. Утре ще проверя.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          Знам къде имаше един, но не знам дали стои още. Утре ще проверя.
                          Ха дано...
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Търся изходящ вал за скоростна кутия на Диско 300 тди,модела на кутията е R380.Или цяла кутия ако цената е добра.
                            0885719173-Красимир

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                              Спешно тЪрся преден кардан за РР Класик с Борг УорнЪр.
                              Оказа се, че карданите, които са за Диско 1 са с няколко сантима по-кЪси...
                              Отдадох го на раздатката, но мога и да греша...
                              Търси колегата lubotron разкости един Класик '89 с БоргУорнър преди 2 месеца.
                              И, да, правилно си го отдал - карданите на тези с разпределителна кутия BW се различават....
                              Поздрави и успех
                              "Bis dat qui cito dat"

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
                                Търси колегата lubotron разкости един Класик '89 с БоргУорнър преди 2 месеца.
                                И, да, правилно си го отдал - карданите на тези с разпределителна кутия BW се различават....
                                Поздрави и успех
                                Благоаря за насоката, но си е спрял или няма право на ЛС.
                                Ако може някое жокерче с тел., че да го безпокоя утре
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X