Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
    Предни ? Един ми трябва..........
    То задни няма! Освен ако някой гледа мулето отзад.
    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Благодаря на колегата Красимир Канев за бързата реакция . Получих предния панхард и вече е монтиран на тайния проект.
      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Колеги, ето какво търся:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:diff 003.jpg
Прегледи:3
Размер:163.1 КБ
ID:5321929 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:diff 002.jpg
Прегледи:3
Размер:182.5 КБ
ID:5321930

        Това успях да сътворя днес. Още не съм го отварял да видя що стана така. Но явно всичко вътре е на каша. Добре, че се счупи още в цивилизацията, та се прибрах до нас без проблем. Та ако някой има, моля да ми пише. С 24 шлици е. Може и да ми звъннете, на един от трите телефона: 0888 713539; 0896 365353; 0879 466143, Ангел.
        Land Rover Discovery 200TDI

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Aз взех цял заден мост и после разбрах, че може и само това, което си пробил. Изрязва се и се заварява. Има го в нета /Англия/ и небеше скъпо. Иначе по моргите тук има доста мостове от диско и класик...

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Търся срещу бира-две, ако някой има излишна следната част от Дискаъври, но мисля че и от Рейндж става:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cafxma1a.gif
Прегледи:1
Размер:31.1 КБ
ID:5321998
            Номер 11

            Имам някакви странни вибрации в движение на ниски обороти и се надявам това желязо да помогне.

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
              Търся стъкло за лявото огледало на Диско-2.
              О888985ОО5
              Само след 2000 км внимателно каране по горите успешно счупих и броните (срамота за производителя!!!)... И така - вече търся и брони за ЛР Диско-2. А ако някой може да ми направи подобна като на снимките, да се обади.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1040663.jpg
Прегледи:2
Размер:148.7 КБ
ID:5322001Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1040653.jpg
Прегледи:2
Размер:143.6 КБ
ID:5322002Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1040654.jpg
Прегледи:2
Размер:158.1 КБ
ID:5322003Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1040655.jpg
Прегледи:2
Размер:114.4 КБ
ID:5322004Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1040656.jpg
Прегледи:2
Размер:146.3 КБ
ID:5322005Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1040657.jpg
Прегледи:2
Размер:116.4 КБ
ID:5322006Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1040659.jpg
Прегледи:2
Размер:111.6 КБ
ID:5322007Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1040660.jpg
Прегледи:2
Размер:149.6 КБ
ID:5322008
              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                Търся срещу бира-две, ако някой има излишна следната част от Дискаъври, но мисля че и от Рейндж става:
                [ATTACH=CONFIG]388278[/ATTACH]
                Номер 11

                Имам някакви странни вибрации в движение на ниски обороти и се надявам това желязо да помогне.
                Такива имах 2-3 ама отидоха в Трансинс. Не са от там вибрацийте.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                  Търся срещу бира-две, ако някой има излишна следната част от Дискаъври, но мисля че и от Рейндж става:
                  [ATTACH=CONFIG]388278[/ATTACH]
                  Номер 11

                  Имам някакви странни вибрации в движение на ниски обороти и се надявам това желязо да помогне.
                  Аз имам 4-5 не знам точно колко са с една такава част си отварям варелите с маслото като я ползвам като отверка.
                  0885719173-Красимир

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                    Aз взех цял заден мост и после разбрах, че може и само това, което си пробил. Изрязва се и се заварява. Има го в нета /Англия/ и небеше скъпо. Иначе по моргите тук има доста мостове от диско и класик...
                    Колега външното разкъсване е най-малкия му проблем.Погледнете отвътре се е показала планетата
                    0885719173-Красимир

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Първоначално публикуван от Красимир Канев Преглед на мнение
                      Аз имам 4-5 не знам точно колко са с една такава част си отварям варелите с маслото като я ползвам като отверка.
                      Това е един голям и предполагам тежък метален диск. Да не го бъркаш с друга част?

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                        Това е един голям и предполагам тежък метален диск. Да не го бъркаш с друга част?
                        Много добре знам какво е един диск с гумен тампон,едно малко въженце и една планка(планката с която отварям варелите)и се намира закрепено на предното прасе на дифа.Няма част по Диското,за която да не знам каква е какво се намира.
                        0885719173-Красимир

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Първоначално публикуван от Красимир Канев Преглед на мнение
                          Колега външното разкъсване е най-малкия му проблем.Погледнете отвътре се е показала планетата
                          Баш. Това ще се заварява, хич няма и да му търся друг капак, да ти кажа. Дифа е проблемът, но ще го отстраним и него. За три години тоя ми е трети Само че първите два пъти беше задния.
                          Land Rover Discovery 200TDI

                          Коментар


                          • Land Rover Freelander 2.0l Disel 1999 - TURBOCHARGER

                            Зрасти на всички . Искам да ви попитам , помоля за помощ . Та проблема е че турбото на джипката се смаза и не става за нищо.
                            Искам да попитам дали може да се ползва от друг модел турбо или някой да ми помогне да си намеря същото защото нямам никъде успех

                            Тези данни ми ги даде майстора - Land Rover Freelander 2.0l disel 1999 motor - L , nomer 452202-4

                            п.п Извинявам се ако темата не е за тук . Благодаря предварително на всички

                            Съобщение от модератор:
                            Моля, напишете си в профила от къде сте.
                            Прочетохте ли това
                            ...ЦЪК
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 13-12-11, 08:11.

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Турбото ти е Garrett GT1549S. Цената на ново никак не е приятна - от малко под 500 до малко под 900 паунда, според различните сайтове. Добрата новина е, че същото турбо е слагано на доста автомобили, които лесно се намират по нашите морги - ето един приблизителен списък ЦЪК
                              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                              Коментар


                              • От: Land Rover Freelander 2.0l Disel 1999 - TURBOCHARGER

                                Първоначално публикуван от Nikiikin Преглед на мнение
                                Зрасти на всички . Искам да ви попитам , помоля за помощ . Та проблема е че турбото на джипката се смаза и не става за нищо.
                                Искам да попитам дали може да се ползва от друг модел турбо или някой да ми помогне да си намеря същото защото нямам никъде успех

                                Тези данни ми ги даде майстора - Land Rover Freelander 2.0l disel 1999 motor - L , nomer 452202-4

                                п.п Извинявам се ако темата не е за тук . Благодаря предварително на всички

                                Съобщение от модератор:
                                Моля, напишете си в профила от къде сте.
                                Прочетохте ли това
                                ...ЦЪК

                                Един познат си продава двигателя на части та ако те интересува звънни ми 0888990244

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X