Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Нямам какво да снимам. Това чудо се нахлузва върху лостовете и ляга на кутията.
    Колегата lubotron - Рейдж '89 на части в Балчик(дето писах на лично за него)
    0899 369 041 Любомир

    Просто късно видях темата.
    Поздрави и успех
    "Bis dat qui cito dat"

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Нямам какво да снимам. Това чудо се нахлузва върху лостовете и ляга на кутията.
      Лиготии
      Вие на разходки ли ще ходите?
      Кога ще го видиме тоя паркетник?
      sigpic

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Микропореста гума с дебелина 6мм и размери 1000х1500 на цена 14-15лв. ще свърши ли работа? На няколко пласта, примерно.

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
          Микропореста гума с дебелина 6мм и размери 1000х1500 на цена 14-15лв. ще свърши ли работа? На няколко пласта, примерно.
          Вероятно. Лошото е, че лесно се къса. Хубавото е, че е евтино. Давай на лични.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            To при мен май е същото, та ако да, е точно микропорест кожух, бая дебел, но за да не се къса е облечен с прилепнала много здрава, леко пластмасеста гума. Та ако не намериш оригинал, може предполагам с няколко слоя микропореста да се облече и после отгоре 1 слой здрава гума за да не се къса. Добре, че си писал, че аз мислих да я махам на диското, сега се радвам щото не съм...

            Коментар


            • Проблем с раздатката на Дифендър

              Колеги здравейте, появи се някакъв проблем с раздатката, има странен шум иначе всичко си работиайсторът който го прави каза, че като е проверил не е имало масло и като е бръкнал с пръст от долу където се изтака маслото и е събрал няколко зъби ли са не знам какво са.
              Като ги гледах е някакво желязо.Той утре ще сваля раздатката.
              Та въпроса ми е ако може да се оправи от къде да взема части, дори и да не са нови.
              Това е стар модел на Дифендър около 80те години, или в най-лошият случай от къде мога да намеря цяла раздатка.Помагайте
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 22-11-11, 17:11.

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Имам няколко раздатки на части. Лошото е, че вероятно си счупил сателити на междинния диф, а здрав диф и аз нямам. Цяла раздатка ще се намери. Да беше написал откъде си.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Имам няколко раздатки на части. Лошото е, че вероятно си счупил сателити на междинния диф, а здрав диф и аз нямам. Цяла раздатка ще се намери. Да беше написал откъде си.
                  А как зъби от сателитите ще излязат при пробката за маслото??
                  0885719173-Красимир

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Добър въпрос. На практика няма как.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                      Добър въпрос. На практика няма как.
                      Колеги точно така счупил съм сателити и планети,така ми обясни майстора,показа ми и вътре всичко е на попара. Ще се опитам да кача и снимките да покажа.Аз съм от Берковица, ако имате такива добре, ако не поне да ме ориентирате от къде да търся.Номера ми е 0893234444,само да ми кликне примерно колегата от Варна,аз ще го набера.

                      Съобщение от модератор:
                      Моля, напишете си в профила от къде сте.
                      Прочетохте ли това
                      ...ЦЪК
                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 22-11-11, 17:14.

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Пускай снимки, защото за да се покажат парчета до пробката, трябва да има и скъсан вал. Иначе няма как да излязат от междинния диф. Или има още нещо строшено.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Колеги , търся панхард за Диско 1 / не ме питайте защо /. Сериозно , трябва ми.
                          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                            Колеги , търся панхард за Диско 1 / не ме питайте защо /. Сериозно , трябва ми.
                            Обади се имам 3-4 броя.
                            0885719173-Красимир

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Първоначално публикуван от Красимир Канев Преглед на мнение
                              Обади се имам 3-4 броя.
                              Предни ? Един ми трябва. Утре ще звънна .
                              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                                Предни ? Един ми трябва. Утре ще звънна .
                                Аз пък имам задни. Телефона ми е в подписа.
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X