Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    На Диското са с женски накрайници. Благодаря все пак.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • Колеги, търся маркуч от въздушния филтър до турбото, за Диско 1 200 ТДИ, без пластмасата, само маркуча.

      Хайде да добавя към горното и демпфер на кормилната щанга, в прилично състояние. Да не е нещо такова :

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF3851.jpg
Прегледи:2
Размер:177.8 КБ
ID:5286705
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 02-07-11, 13:37.
      Land Rover Discovery 200TDI

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Първоначално публикуван от targa
        Колега,утре ще пратя моите на колега от друг форум във Варна.Ако искаш ще го попитам дали има нещо напротив да Ви дам неговия телефон да се разберете?

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Първоначално публикуван от angel_drakata
          Хайде да добавя към горното и демпфер на кормилната щанга, в прилично състояние. Да не е нещо такова :

          [ATTACH=CONFIG]341931[/ATTACH]
          Имам един чисто нов, Heavy Duty (пише го по-нагоре в темата, а го има и в обявите) ама е скъпичък. Пратиха ми го погрешно за Д1 вместо за Д2.
          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
            Имам един чисто нов, Heavy Duty (пише го по-нагоре в темата, а го има и в обявите) ама е скъпичък. Пратиха ми го погрешно за Д1 вместо за Д2.
            Мерси колега, аз всъщност поръчах днес демпфер от Уайлдроувърс, при тях е 48 лв нов. Така че остава само маркуча, ако някой има такъв.
            Land Rover Discovery 200TDI

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
              Колега,утре ще пратя моите на колега от друг форум във Варна.Ако искаш ще го попитам дали има нещо напротив да Ви дам неговия телефон да се разберете?
              Пращай че окъснях с проекта. Благодаря.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Поздрав, необходима ми е ресиверна бутилка /за въздуха/.
                Може да е от П38 примерно. Състоянието и не е важно, ще се ползва, не по предназначение.
                Land Rover Discovery I 1996 2,0 MPI - SOLD
                Димитър Димов +ЧЧ7784854894

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Здравейте колеги.Търся двата опорни лагера за кардана на Фрилендър 2000г.
                  Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                  "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Здравейте,
                    ако някой знае от къде да си намеря средно гърне от РР 3.5 или 3.9 V8 щесе радвам да каже
                    Land Rover Defender 110SW 300tdi

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Търся секретни гайки за метални джанти.
                      0888 364 731

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Първоначално публикуван от Zahari Преглед на мнение
                        Здравейте колеги.Търся двата опорни лагера за кардана на Фрилендър 2000г.
                        Само лагерите или заедно с гумената част? Ако са само лагерите, те бяха някакъв стандартен размер и струваха към 30-ина лв. в произволен магазин за лагери. Ако и гумата е заминала обаче, ще трябва да си купуваш нови - местата са известни.
                        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Първоначално публикуван от B58 Преглед на мнение
                          Търся секретни гайки за метални джанти.
                          Имам секретни гайки за стоманени джанти - 4 гайки с капачките и ключ, но не мога да намеря самите джанти (за Диско-2). За сега не ги продавам, но предложи цена за всеки случай.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000895.jpg
Прегледи:2
Размер:195.8 КБ
ID:5287945Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000896.jpg
Прегледи:2
Размер:155.7 КБ
ID:5287941Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000897.jpg
Прегледи:1
Размер:114.7 КБ
ID:5287944Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000898.jpg
Прегледи:2
Размер:128.3 КБ
ID:5287942
                          Прикачени файлове
                          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                            Имам секретни гайки за стоманени джанти - 4 гайки с капачките и ключ, но не мога да намеря самите джанти (за Диско-2). За сега не ги продавам, но предложи цена за всеки случай.
                            [ATTACH=CONFIG]344773[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]344769[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]344772[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]344770[/ATTACH]
                            Kaжи цена.Искам ги.
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Търся ръчката за управление на чистачките на Класик'91.
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Здравейте. Обръщам се към вас с два въпроса относно моето Диско 300 ТДИ 1995 набор.
                                И опред и отзад биалетките ми са се разтропали, та въпроса ми е трябва ли да сменям целите биалетки или видях по някакви сайтове само гумичките(или както и да се казват), които са в самите биалетки? Визирам това: http://www.foundry4x4.co.uk/proddeta...240x8&cat=7002
                                И другото, което искам да ви питам - трябва да сменя втулките на носачите отпред, та бихте ли ме посъветвали откъде да си ги набавя или поне наименованието им на английски?
                                Благодаря.
                                Последно редактирано от landyfan; 05-07-11, 10:55.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X