Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не случих на Гранд...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Не случих на Гранд...

    Първоначално публикуван от walker Преглед на мнение
    Понеже виждам,че си от Пазарджик,там имало някаква морга където има доста джипове.Да знаеш някакви координати?

    .

    пробвай тук:
    Grand Cherokee нa части 4000,WJ, черен,дясно кормило .
    Намира се в Пазарджик в автоморга "Найден" /по пътя за с.Звъничево/
    GSM:
    0888946685 , 0888788349 ,
    e-mail: naiden05@abv.bg
    ________________________________________________________________________________________
    Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
    HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

    Коментар


    • #92
      До: Не случих на Гранд...

      Аз тоя търговец жив го бих подпалил не толкова за парите а за отношението и унижението към клиентите.
      СМС са малко.

      Коментар


      • #93
        До: Не случих на Гранд...

        Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
        Аз тоя търговец жив го бих подпалил не толкова за парите а за отношението и унижението към клиентите.
        СМС са малко.
        Напълно съм съгласен колега,но не съм такъв човек.Между другото има някаква светлинка в тунела.Може и да стане да им върна джипа обратно...

        Коментар


        • #94
          До: Не случих на Гранд...

          Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
          пробвай тук:
          Grand Cherokee нa части 4000,WJ, черен,дясно кормило .
          Намира се в Пазарджик в автоморга "Найден" /по пътя за с.Звъничево/
          GSM:
          0888946685 , 0888788349 ,
          e-mail: naiden05@abv.bg
          Благодаря ти!Мисля,че става дума точно за тук.Ще проверя.

          Коментар


          • #95
            До: Не случих на Гранд...

            По-добре натискай търговеца да си ти върне париците,отколкото да се захващаш с ремонти!!Ако го понатиснеш още,сигурно ще стане,щом като е проявил склонност!!Успех!
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • #96
              До: Не случих на Гранд...

              Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
              По-добре натискай търговеца да си ти върне париците,отколкото да се захващаш с ремонти!!Ако го понатиснеш още,сигурно ще стане,щом като е проявил склонност!!Успех!
              Благодаря!Правя го, но ако не се случи ремонта мен чака.

              Коментар


              • #97
                До: Не случих на Гранд...

                Захващай ремонта, мен ако питаш.

                Коментар


                • #98
                  До: Не случих на Гранд...

                  Първоначално публикуван от Сашо Пунчев (Stuntman_Mike) Преглед на мнение
                  Захващай ремонта, мен ако питаш.
                  Мани тая работа, и преден кардан няма, кой знае какво мазало е по моста... а при положение че моста и мотора са аут ще сдаде багаж и скорости и раздатка. Тоя джип си е едно постоянно висене по сервизите така като гледам. Бори се да си вземеш парите и това е. Дори с малка загуба пак е по-добре.
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #99
                    До: Не случих на Гранд...

                    Дано успее.

                    Коментар


                    • До: Не случих на Гранд...

                      Първоначално публикуван от Сашо Пунчев (Stuntman_Mike) Преглед на мнение
                      Дано успее.
                      И аз се надявам да успея.
                      Преди малко говорих с брата на въпросния продавач и се разбрахме утре сутринта да се видим в София и да се разберем какво правим.
                      Дали някой колега ще има възможност да дойде с мен на разговора,за да не направя пак някоя глупост?

                      Коментар


                      • До: Не случих на Гранд...

                        Колега пиши какво стана днес!
                        Знам, че няма да те успокоя, но при покупката на първия ми джип бях горе-долу в твоята ситуация, просто ми беше дошла "сляпата неделя" и не обърнах внимание на очевидните му дефекти, вследствие на което доста се "опарих". Този случай ми "преля чашата" и се зарекох никога повече да не си купувам кола ( II употреба, естествено ) от България. Предпочитам да си я търся от първоизточника, за да я видя в действителното и състояние, а не "напудрена", като за продажба. То пак има риск и всичко е на късмет, но все пак: "Парен - каша духа"!
                        Късмет!
                        Казано е:
                        -"Обичай ближния",
                        щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

                        Коментар


                        • До: Не случих на Гранд...

                          Първоначално публикуван от alex_serviz Преглед на мнение
                          Колега пиши какво стана днес!
                          Знам, че няма да те успокоя, но при покупката на първия ми джип бях горе-долу в твоята ситуация, просто ми беше дошла "сляпата неделя" и не обърнах внимание на очевидните му дефекти, вследствие на което доста се "опарих". Този случай ми "преля чашата" и се зарекох никога повече да не си купувам кола ( II употреба, естествено ) от България. Предпочитам да си я търся от първоизточника, за да я видя в действителното и състояние, а не "напудрена", като за продажба. То пак има риск и всичко е на късмет, но все пак: "Парен - каша духа"!
                          Късмет!
                          То да беше станало нещо да пиша, а то пак врътка.
                          Станах рано и в 7.00 тръгнах за София.Към 9.00 бях там.В рамките на 40 минути звънях на брата на търговеца и ...греда - не си вдига телефона.Обатих се на другия и го попитах дали не знае къде е брат му,защото имаме уговорка и т.н.Отговори ми,че не знае,но ще му звънне,след което ще ми се обади.Наистина след няколко минути ми се обади за да ми съобщи,че и на него не му вдигал телефона.Сигурно бил на среща и по-късно като си види телефона ще се свърже с мен.
                          Аз обаче имах работа в Пазарджик и тръгнах.След обяд пробвах още един - два пъти безуспешно.
                          Още го чакам да ми се обади.

                          До Пазрджик ходих в една морга''Найденов''.Координати ми даде Ba4e Mite,но там имаше само бензинови двигатели за такъв джип.
                          С две думи и там нищо.

                          Коментар


                          • До: Не случих на Гранд...

                            Голямо село
                            Бертон груп
                            0885-987-815
                            Имаха 2.7 и 3.1 на части.

                            Коментар


                            • До: Не случих на Гранд...

                              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                              Голямо село
                              Бертон груп
                              0885-987-815
                              Имаха 2.7 и 3.1 на части.
                              Благодаря за инфото!Имат такъв двигател,но другата седмица ще пристигне в България.Оборудван с турбото,искат му 3300лв.Не е ли малко скъпичко?

                              Коментар


                              • До: Не случих на Гранд...

                                Първоначално публикуван от walker Преглед на мнение
                                Благодаря за инфото!Имат такъв двигател,но другата седмица ще пристигне в България.Оборудван с турбото,искат му 3300лв.Не е ли малко скъпичко?

                                Според мен е скъпо. Ето в тази морга в Горубляне имат един 3,1 ТД за разглобяване

                                http://morgi.avtoportal.bg/avtomorga-details-3.html
                                ​​​Volvo XC90 D5 Inscription '16
                                Volvo XC90 D5 Executive '12
                                Volvo XC60 D5 Summum '11
                                Alfa Romeo Spider 2.0 '90

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X