Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не случих на Гранд...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Не случих на Гранд...

    Първоначално публикуван от walker Преглед на мнение
    Не става Сашо,не става.Сигурно няма да мога и да я запаля,като сглобим мотора.
    Има ли софийски номер колата?

    Коментар


    • #77
      До: Не случих на Гранд...

      Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
      Ужас! Само като ги чета тези неща и ми става гадно. Ако знаеш колко хора съм спасил от подобна участ.
      Вярно е.Онзи кошник на Драгичево го бяха наточили като за сватба.Два дена го сънувах, пущината.Добре, че му намери достатъчно кусури, та реших да размишлявам по пътя на обратно.После се оказа, че е станал чест посетител в един от сервизите....
      08седемшест5едно513четири

      Коментар


      • #78
        До: Не случих на Гранд...

        Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
        Вярно е.Онзи кошник на Драгичево го бяха наточили като за сватба.Два дена го сънувах, пущината.Добре, че му намери достатъчно кусури, та реших да размишлявам по пътя на обратно.После се оказа, че е станал чест посетител в един от сервизите....
        Хехе Влади е нашия спасител!
        Дано и мен ме избави от подобна участ!
        V10

        Коментар


        • #79
          До: Не случих на Гранд...

          Я не спамете!!!!
          LZ1VMH

          Коментар


          • #80
            До: Не случих на Гранд...

            Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
            Ужас! Само като ги чета тези неща и ми става гадно. Ако знаеш колко хора съм спасил от подобна участ.
            Нали знаеш,парен каша духа.Ако това,ако онова.Свършило се е.Благодаря все пак.

            Коментар


            • #81
              До: Не случих на Гранд...

              Първоначално публикуван от walker Преглед на мнение
              За съжаление цилиндрите са много надрани и няма да стане.
              Не че щети помогна много, ама все пак е добре да знаеш, че мотора е с ризи.
              Последно редактирано от onufriz; 07-07-09, 17:38.
              Най ме е страх от хора без мечти...

              Коментар


              • #82
                До: Не случих на Гранд...

                Първоначално публикуван от onufriz Преглед на мнение
                Не че щети помогна многа, ама все пак е добре да знаеш, че мотора е с ризи.
                Това е хубаво да му поясни че така може и да е възможно да се използва стария блок с номера, а всичко друго от "трупния донор"
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • #83
                  До: Не случих на Гранд...

                  Аз не разбрах дали са превъртели основните лагери в блока.
                  Ако не са, има май ремонтни лагери - или е много зле вала.
                  Най ме е страх от хора без мечти...

                  Коментар


                  • #84
                    До: Не случих на Гранд...

                    Да не забравяме , че американските автомобили НЯМАТ номер на двигателя и при регистрация в талона се вписва : без номер!
                    Има изключения само ако е вписан номера в митническия документ от някой некомпетентен служител - вписват ВИН или каквото им се мерне пред очите и настъпват усложнения.
                    ________________________________________________________________________________________
                    Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                    HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                    Коментар


                    • #85
                      До: Не случих на Гранд...

                      Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
                      Да не забравяме , че американските автомобили НЯМАТ номер на двигателя и при регистрация в талона се вписва : без номер!
                      Има изключения само ако е вписан номера в митническия документ от някой некомпетентен служител - вписват ВИН или каквото им се мерне пред очите и настъпват усложнения.
                      Американските автомобили нямат номер НО има и изключения и те са когато колата е зглобявана за европа или когато на колата е сложен двигател не от американски производител най-често срещания автомобил от америка със номер на двигател е JEEP поради поради причината ще се сглобява в европа и че му се слага VM мотор а на VM моторитте винаги има номер на двигател

                      Коментар


                      • #86
                        Първоначално публикуван от gun Преглед на мнение
                        Американските автомобили нямат номер НО има и изключения и те са когато колата е зглобявана за европа или когато на колата е сложен двигател не от американски производител най-често срещания автомобил от америка със номер на двигател е JEEP поради поради причината ще се сглобява в европа и че му се слага VM мотор а на VM моторитте винаги има номер на двигател
                        Да колега,така е има номер на двигателя.

                        Първоначално публикуван от onufriz Преглед на мнение
                        Аз не разбрах дали са превъртели основните лагери в блока.
                        Ако не са, има май ремонтни лагери - или е много зле вала.
                        На единия от биелните лагери са подлагали ламаринка.Там шийката на вала е много износена.Освен това се опасявам,че може и да е посукан.

                        Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
                        Да не забравяме , че американските автомобили НЯМАТ номер на двигателя и при регистрация в талона се вписва : без номер!
                        Има изключения само ако е вписан номера в митническия документ от някой некомпетентен служител - вписват ВИН или каквото им се мерне пред очите и настъпват усложнения.
                        Понеже виждам,че си от Пазарджик,там имало някаква морга където има доста джипове.Да знаеш някакви координати?

                        Колеги,по нагоре съм публикувал телефона на този от когото купих джипа,само за да сте информирани за некоректни търговци и да не изпадате в подобна ситуация и Вие.
                        Моля Ви не пращайте заплашителни SMS-и на посочения номер!Не е това начина /не,че не го заслужава/.
                        Снощи ми се обади брата на въпросния търговец и ми се оплака,че Димитър/търговеца/ е получавал заплашителни съобщения по телефона.
                        Те са си мислели,че аз ги пращам?!След което инициира среща,за да се разберем,каквото и да значи това.
                        Може пък човешкото в тях да е проговорило.
                        Днес или в неделя ще се виждам с него.После ще пиша какво е станало.
                        Последно редактирано от alex_markov; 08-07-09, 11:15.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Не случих на Гранд...

                          Ако не си регистрирал вече колата, може да смениш двигателя и тогава да я регистрираш. Иначе, мисля, че пак става, с документ за закупуване на новия двигател. Ако можеш да се споразумееш с продавача да ти намери двигател...току виж излезнал човек. А ако се свържат с него някои хора от форума....може да му дойде акъла в главата. Не визирам себе си, далеч съм от София.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Не случих на Гранд...

                            Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                            Ако не си регистрирал вече колата, може да смениш двигателя и тогава да я регистрираш. Иначе, мисля, че пак става, с документ за закупуване на новия двигател. Ако можеш да се споразумееш с продавача да ти намери двигател...току виж излезнал човек. А ако се свържат с него някои хора от форума....може да му дойде акъла в главата. Не визирам себе си, далеч съм от София.
                            Намерих един двигател във Варна.С документи е.Помолих Злой да отиде да го погледне утре.Дано всичко да е ОК!
                            А преди малко ми звънна и Ники Бочев за друг двигател в Кюстендил.Цял,оборудван с всичко.Говорих с човека и в неделя сигурно ще го видя на място.
                            Надявам се да се уредя с двигател тези дни.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Не случих на Гранд...

                              здравей колега,признавам си аз му пратих тоя смс,и то не от български номер.От 12 години не живея в българия,и съм виждал много помощ и информация от тоя форум,като прочетох това ,което тоя ти е направил,просто тоя късмет има че не съм в българия в момента заради подобна ситуация преди години се набутах с кола за 25 000 $ и знам какво ти е било,затова супер се нервирах.Дано се наредят нещатаче следя внимателно

                              Коментар


                              • #90
                                До: Не случих на Гранд...

                                Първоначално публикуван от sadex5 Преглед на мнение
                                здравей колега,признавам си аз му пратих тоя смс,и то не от български номер.От 12 години не живея в българия,и съм виждал много помощ и информация от тоя форум,като прочетох това ,което тоя ти е направил,просто тоя късмет има че не съм в българия в момента заради подобна ситуация преди години се набутах с кола за 25 000 $ и знам какво ти е било,затова супер се нервирах.Дано се наредят нещатаче следя внимателно
                                Благодаря ти колега за признанието!
                                Всеки път като видя джипа и на мен ми идва да...,но не се оправя тази работа с SMS-и.
                                Поздрави от България!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X