Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не случих на Гранд...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Не случих на Гранд...

    Първоначално публикуван от walker Преглед на мнение
    В договора пише,че съм го купил за 1000лв.Майтап нали?Цената е за труд+части,ама като го отворят ще видим.От Плевен съм.Написал съм България,защото повечето време пътувам из страната.Примерно в момента съм във Варна.

    Ами, ако си във Варна вземи обади един телефон. 0889423769. Това съм аз.
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #17
      До: Не случих на Гранд...

      От сервиза още не са го погледнали,защото имат много автомобили за правене.Ще чакам,защото не знам къде има сервиз на който мога да разчитам.Ако някой има нещо предвид...

      Коментар


      • #18
        До: Не случих на Гранд...

        Преди малко ми се обадиха от сервиза и...трагедия.На джипа му е отварян двигателя и са му подлагали ламаринки на лагерите на коляновия вал,понеже е бил много износен.Трябва да се смени коляновия вал,лагери,маслена помпа,биели,шлайфане и т.н.,всичко това за около 3500-4000лв.Направо съм бесен!А съм минал само 20-ина километра.
        Говорих с продавача,но той отказва да поеме поне част от ремонта,не иска и да ми върне парите,а аз да си му дам джипа...Разправя ми,че съм го гледал,нищо му нямало,може аз да съм го счупил и глупости от тоя род.Бил звънял на този дето го е внесъл,той също не го е пипал и единствено виновен си оставам аз,че съм го купил.
        Ако някой може да ми помогне или посъветва какво да правя,ще съм Ви благодарен.

        И колеги внимавайте и се пазете от некоректни продавачи,за да не изгорите като мен.

        Коментар


        • #19
          До: Не случих на Гранд...

          Еми кво да ти кажа - гадно е. Потърси мотор. Има много английски Грандове, доста са с твоя мотор - виж дали не може да договориш някаква добра цена за разоборудван мотор. Колата поне върви ли? Ако не - лошо. Ако да, нека го съберат и мини поне през КАТ, та после и да смениш ДВГто да ти е по-лесно.

          EDIT: И най-важното - ако ще го правиш изкарвай го от там и търси груг, доказан сервиз. Ремонтът ти ще е сериозен и не може да разчиташ на случайности!
          Последно редактирано от Сашо Пунчев; 23-06-09, 17:04.

          Коментар


          • #20
            До: Не случих на Гранд...

            Първоначално публикуван от Сашо Пунчев (Stuntman_Mike) Преглед на мнение
            Еми кво да ти кажа - гадно е. Потърси мотор. Има много английски Грандове, доста са с твоя мотор - виж дали не може да договориш някаква добра цена за разоборудван мотор. Колата поне върви ли? Ако не - лошо. Ако да, нека го съберат и мини поне през КАТ, та после и да смениш ДВГто да ти е по-лесно.
            Не върви за съжаление.Ще го мисля...

            Коментар


            • #21
              До: Не случих на Гранд...

              Абе малко са се поизхвърлили май в сервиза.Пластини подлагат под лагерите когато са износени и на продавача не му се дават пари за нови,защото чистата печалба спада.По този "джамбазки" начин налягането на маслото се вдига и изчезва тропането ако има такова.Ама чак да е износен коляновия вал,биелите и т.н. не ми се вярва.По ми прилича на девиза "ден година храни".Та съвета ми е спазари се с някоя платформа,вземи си джипа и го закарай откъдето си и там все ще изнамериш читав майстор да ти каже и той мнението си.Не се доверявай само на тия майстори.А да си вземеш обратно парите не се и надявай,само ще си скъсаш допълнително нервите и още куп неприятности.
              Последно редактирано от BulAf; 23-06-09, 18:17.

              Коментар


              • #22
                До: Не случих на Гранд...

                Първоначално публикуван от ЛЕНИН Преглед на мнение
                Абе малко са се поизхвърлили малко май в сервиза.Пластини подлагат под лагерите когато са износени и на продавача не му се дават пари за нови,защото чистата печалба спада.По този "джамбазки" начин налягането на маслото се вдига и изчезва тропането ако има такова.Ама чак да е износен коляновия вал,биелите и т.н. не ми се вярва.По ми прилича на девиза "ден година храни".Та съвета ми е спазари се с някоя платформа,вземи си джипа и го закарай откъдето си и там все ще изнамериш читав майстор да ти каже и той мнението си.Не се доверявай само на тия майстори.А да си вземеш обратно парите не се и надявай,само ще си скъсаш допълнително нервите и още куп неприятности.
                Нямам идея къде да го закарам.Джипа е в София,аз съм от Плевен...

                Коментар


                • #23
                  До: Не случих на Гранд...

                  Ами трябва да си спазариш транспорт до там.Вземи вестник Авто пазар (не се сещам друг) и позвъни на всички който предлагат превоз с платформа.За такива по-дълги курсове цената не е на километър,избери си този с най-народната оферта и си готов.Преди си возих една кола от София до Карлово и човека беше много точен ама пусто му затрих телефона.Другия вариант е друг сервиз в София,ама остава разкарването за това онова по ремонта,преспиването и т.н.Остава отворен момента и за свестен майстор дето да каже истинското положение,а не да потрива доволно ръце.Тук не мога да помогна,софиянци да препоръчат някой сериозен.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Не случих на Гранд...

                    Първоначално публикуван от ЛЕНИН Преглед на мнение
                    Ами трябва да си спазариш транспорт до там.Вземи вестник Авто пазар (не се сещам друг) и позвъни на всички който предлагат превоз с платформа.За такива по-дълги курсове цената не е на километър,избери си този с най-народната оферта и си готов.Преди си возих една кола от София до Карлово и човека беше много точен ама пусто му затрих телефона.Другия вариант е друг сервиз в София,ама остава разкарването за това онова по ремонта,преспиването и т.н.Остава отворен момента и за свестен майстор дето да каже истинското положение,а не да потрива доволно ръце.Тук не мога да помогна,софиянци да препоръчат някой сериозен.
                    Благодаря все пак.В краен случай ще си я закарам,поне да си я гледам...Толкова да ме е яд на себе си,че няма накъде.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Не случих на Гранд...

                      Първоначално публикуван от ЛЕНИН Преглед на мнение
                      Абе малко са се поизхвърлили малко май в сервиза.....
                      И на мене на такова ми прилича прибери си колата, пък ако пуснеш и някоя снимка на пластините и другите подобрения....и не им казвай че ще ходиш с репатрак, просто ги изненадай и си я вземи. Колкото до дизел сервиз не съм карал дизели и немога да ти отговора точно, но някога ползвах " Митвас " и бях доволен, въпреки че се занимават основно с "Нисани" може да звъннеш и да ги питаш, по-младия собственик се казва Васко и преди не отказваха услуги....пък ако е толкова зле мотора колкото казват, действително търси от друг катастрофирал "Джип"
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #26
                        До: Не случих на Гранд...

                        Колега walker, в момента с друг колега от Плевен обсъждахме въпроса и може да бъде ти осигурен на транспорт на Гранд-а от София до Плевен. Ако имаш желание, пиши в темата или лично съобщение (може да оставиш и телефон за връзка).
                        Последно редактирано от nickbochev; 23-06-09, 18:30.
                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • #27
                          До: Не случих на Гранд...

                          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                          И на мене на такова ми прилича прибери си колата, пък ако пуснеш и някоя снимка на пластините и другите подобрения....и не им казвай че ще ходиш с репатрак, просто ги изненадай и си я вземи. Колкото до дизел сервиз не съм карал дизели и немога да ти отговора точно, но някога ползвах " Митвас " и бях доволен, въпреки че се занимават основно с "Нисани" може да звъннеш и да ги питаш, по-младия собственик се казва Васко и преди не отказваха услуги....пък ако е толкова зле мотора колкото казват, действително търси от друг катастрофирал "Джип"
                          Снимка не мога да пусна,защото нямам,но мога да ти кажа къде е джипа в момента и да го погледнеш на място.
                          Може и да са се поизхвърлили-не знам.Нямам познат в София който да разбира от двигатели,който да го види.Аз пък до края на седмицата съм във Видин по работа.То не,че и аз разбирам толкова.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Не случих на Гранд...

                            Точно във Видин имам познат много добър майстор, но неисе...

                            Ако нямаш друг вариант ще вземем една платформа (50 лв на ден е) и ще ти закарам Джипа до Плевен. Не се шашкай. Колата има ли застраховки и тем подобни. Дай да я изкарваме от тоя сервиз докато е време.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Не случих на Гранд...

                              Колега, най-искрено ти съчувствам
                              Ако имаш нужда от помощ в рамките на София - кажи. Ще се радвам да помогна с каквото мога. Според мен няма смисъл да го транспортираш в Плевен при условие, че повечето части ще бъдат доставени най-вероятно от столицата. Парите за транспорта ще са ти необходими за ремонта все пак. Не разбирам от Jeep и не знам кои са добрите сервизи в града. Дано скоро някой запознат с тях колега да прочете темата.
                              Успех
                              p.s. сега поне ще знаеш какво караш, направи го като за себе си и няма да съжаляваш. Никога не се знае какво ще си купиш пак на старо... че и на ново.
                              Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                              „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                              LZ1EMS

                              Коментар


                              • #30
                                До: Не случих на Гранд...

                                Първоначално публикуван от Сашо Пунчев (Stuntman_Mike) Преглед на мнение
                                Точно във Видин имам познат много добър майстор, но неисе...

                                Ако нямаш друг вариант ще вземем една платформа (50 лв на ден е) и ще ти закарам Джипа до Плевен. Не се шашкай. Колата има ли застраховки и тем подобни. Дай да я изкарваме от тоя сервиз докато е време.
                                Благодаря колега!По принцип имам вариант за платформа за 350лв.до Плевен,но ако има по-добра оферта ще се възползвам /предвид това колко още ще похарча/.Колата е с винетка и ГО.Кажи какъв вариант предлагаш?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X