Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по джипа днес?

    Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
    ... това в опит да мина годишен преглед без ядове...
    Успя ли да минеш преглед?
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Какво направих по джипа днес?

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Успя ли да минеш преглед?
      Още не съм ходил, той ми изтича Януари ама аз мисля тестово да мина тия дни защото ако има ядове да имам време да поръчвам части и да ремонтирам.

      Тъпото е, че и на двата джипа имам ядове, Враглера с подбита броня и сцепен фар а Черока с нелицензирана газова, липсващи щанги, нестандартно окачване и бог знае още какви други неща, ще видим...
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • От: Какво направих по джипа днес?

        Някой от собствениците на WJ 3.1 можели да ми каже това казанче под десния фар за какво е?
        99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
        It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

        Коментар


        • От: Какво направих по джипа днес?

          Би трябвало да е за чистачките.
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • От: Какво направих по джипа днес?

            То не е ли от другият край. Поне на 2.7CRD 100% е от другият край. За да се сменят помпите за чистачките се сваля левият подкалник .

            Коментар


            • От: Какво направих по джипа днес?

              Да, не би трябвало да е за чистачките, защото на WJ казанчето за чистачките е в левия калник.
              99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
              It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

              Коментар


              • От: Какво направих по джипа днес?

                Първоначално публикуван от Николай Малинов Преглед на мнение
                Някой от собствениците на WJ 3.1 можели да ми каже това казанче под десния фар за какво е?
                Ще огледам наличните и довечера ще пиша (ако не забравя) Там имаше (да го наречем) вакум резервоар и преливник на разширителния съд, като кипне водата да не лее антифриз по улиците.
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • От: Какво направих по джипа днес?

                  Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                  Ще огледам наличните и довечера ще пиша (ако не забравя) Там имаше (да го наречем) вакум резервоар и преливник на разширителния съд, като кипне водата да не лее антифриз по улиците.
                  Да точно
                  Еди Рангелов : 0885 088 444
                  Няма незаменими има незабравими хора !!!

                  Коментар


                  • От: Какво направих по джипа днес?

                    За излишл. антифриз

                    Коментар


                    • От: Какво направих по джипа днес?

                      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                      Успя ли да минеш преглед?
                      Не успях, заради течащо задно ляво спирачно цилиндърче, имам 10 дни да го оправя и да мина отново без да плащам за нов преглед.

                      За годините и километрите, тя била супер и всичко било тип топ, каза преглеждащия, само разхода им докара сълзи в очите обаче )) 30л/100КМ не е малко.

                      Питах дилъра дали има налични и цена и ще го сменям АСАП.
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • От: Какво направих по джипа днес?

                        Благодаря!
                        т.е. това не е разширителния съд, а съд който събира излишната течност от разширителния съд, така ли?
                        99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                        It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                        Коментар


                        • От: Какво направих по джипа днес?

                          Днес свалих предния кардан, поръчал съм си задно каре, но ще дойде след 20 дни, мога ли да карам така, проблем ли е? Grand Cherokee WJ 4.0 1999г. Има ли вероятност нещо да се счупи като е така без кардан? По принцип проблем ли е да се кара със свален преден кардан, мога ли да си го карам така лятото, не искам да свалям разхода просто така.
                          Mitsubishi Pajero 2.8 TDI 96г.

                          Коментар


                          • От: Какво направих по джипа днес?

                            Минах преглед с Вранглера, без забележки, смених само една крушка като подготовка, за кола гонеща 200 000км не е зле.
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • От: Какво направих по джипа днес?

                              Първоначално публикуван от wollenn Преглед на мнение
                              Днес свалих предния кардан, поръчал съм си задно каре, но ще дойде след 20 дни, мога ли да карам така, проблем ли е? Grand Cherokee WJ 4.0 1999г. Има ли вероятност нещо да се счупи като е така без кардан? По принцип проблем ли е да се кара със свален преден кардан, мога ли да си го карам така лятото, не искам да свалям разхода просто така.
                              До 10 дена нищо няма да му стане, но не карай така цяло лято няма да свалиш никакъв разход , по простата причина че тои си се движи само на задно. Единственото което ще направиш е в края на лятото да си купиш нова раздатка.

                              Коментар


                              • От: Какво направих по джипа днес?

                                Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
                                До 10 дена нищо няма да му стане, но не карай така цяло лято няма да свалиш никакъв разход , по простата причина че тои си се движи само на задно. Единственото което ще направиш е в края на лятото да си купиш нова раздатка.
                                Би ли обяснил, как така без натоварване в предното предаване ще счупиш раздатката, щото и аз не съм монтирал на жена ми предния кардан, от мързел, признавам, аме не разбирам твоята логика?
                                Бъдете живи и здрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X