От: Какво направих по джипа днес?
Би трябвало да е за чистачките.
Би трябвало да е за чистачките.
)) 30л/100КМ не е малко.
Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар