Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
    И Тераното друса като каруца но тази дискусия не е за тази тема.

    Помощ за ОГЛЕД преди покупка на 4х4!!
    Ще имам остра необходимост от оглед преди покупка - нищо не разбирам Благодаря за предложението, ще се възползвам!!!

    Коментар


    • Re: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

      Първоначално публикуван от hf hpe Преглед на мнение
      ако искаш комфортно возене Диското, тези години трябва да е 2-ка, а те са с въздушно окачване отзад
      Тойотите се слават като най-здрави, но 90-ката вози като каруца
      Тераното не мога да кажа нищо
      Какво значи 90-ка и 2-ка???

      Коментар


      • Re: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

        Първоначално публикуван от copie Преглед на мнение
        Какво значи 90-ка и 2-ка???
        90-тка е модификация на Тойота Ленд Крузър от тези години.
        2-ка одва от Дискавъри 2 (второ поколение на модела), също от тези години, но стандартно не е на въздушни възглавници.

        За возия, практичност и глезотии аз също бих избрал Дискавъри-то.
        Тойотата е по-качествена и си е ... Тойота.

        Каквото и да вземете, няма да има нищо общо със Ксара-та! И в позитивен (возия, комфорт, качества на и извън пътя) и в негативен (разход и като цяло експлоатационни разноски) аспект.

        Нисан-а с този двигател не бих го взел (нищо лично и субективно).

        Коментар


        • Re: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

          Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
          90-тка е модификация на Тойота Ленд Крузър от тези години.
          2-ка одва от Дискавъри 2 (второ поколение на модела), също от тези години, но стандартно не е на въздушни възглавници.

          За возия, практичност и глезотии аз също бих избрал Дискавъри-то.
          Тойотата е по-качествена и си е ... Тойота.

          Каквото и да вземете, няма да има нищо общо със Ксара-та! И в позитивен (возия, комфорт, качества на и извън пътя) и в негативен (разход и като цяло експлоатационни разноски) аспект.

          Нисан-а с този двигател не бих го взел (нищо лично и субективно).
          Благодаря! Отказах се от нисана
          Днес ходих в Euroauto до х. "Хилтън" да видя едното Дискавъри - 2000 г., 19999 лв. Изглежда много добре, запалих двигателя - звучеше ми добре (ама кво разбирам...) форсирах го - не тресеше май...
          А в къщата изглежда ще се навият да вземат моята ксара и да я приспаднат, плюс ползване на данъчен кредит - ще сваля наполовина. Уговорих се с тях да я тествам в сервиз, другата седмица. А, забравих да кажа, че е внос от Италия четох тук из форума, че е кофти обстоятелство Как да се свържа с хората тук, които са готови да помогнат? Админът не ми е разрешил още ЛС
          джсм ми е 0888605702

          Коментар


          • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

            Взима се едно малко слабо магнитче и с него се провераво колко кит има под боята /при съмнения/ Лепи се-няма,не залепва има.

            Коментар


            • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

              Аз ако продавам кола не бих позволил на някои да я драска с магнит или с коквото и да било.

              Коментар


              • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                Аз ако продавам кола не бих позволил на някои да я драска с магнит или с коквото и да било.
                Магнитчето не драска.То е малко и просто го допираш,без да го влачиш по боята при залепено положение.

                Коментар


                • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                  китвани дискававарита май няма много по скоро тойотите страдат от тоз проблем...

                  мойто лично мнение е, че ако няма да се кара често по пресечена местност 1 голямо комби ще има същият ефект, смисъл голямо...

                  има голяма разлика във вървенето, разходите и карането/изпреварването примерно/ с машина над 2 тона...

                  Коментар


                  • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                    Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                    китвани дискававарита май няма много по скоро тойотите страдат от тоз проблем...

                    мойто лично мнение е, че ако няма да се кара често по пресечена местност 1 голямо комби ще има същият ефект, смисъл голямо...

                    има голяма разлика във вървенето, разходите и карането/изпреварването примерно/ с машина над 2 тона...
                    Порше Кайен карал ли си.

                    Коментар


                    • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                      Първоначално публикуван от snipi Преглед на мнение
                      Магнитчето не драска.То е малко и просто го допираш,без да го влачиш по боята при залепено положение.
                      Ами на мене са ми раказвали един куриоз за тоя "номер" с магнита ....Един път в Германия нашенец изкарал магнита на един Ситроен BX и с ужас установил че не лепи на подкалника само дето нямало кой да му каже че е пластмасов .....с тия магнити мноого ретро ми се вижда де да знам !!!
                      подпис : Драги ми смехурко;))

                      Коментар


                      • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                        На повечето нови коли тва магнитче може да се залепи само на полуоските. Пробвал съм на А8.

                        Коментар


                        • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                          Порше Кайен карал ли си.

                          да 2 едното 87-ма другото 91-ва

                          Коментар


                          • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                            Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                            да 2 едното 87-ма другото 91-ва
                            ------------------------------------
                            тел. O878 9ЧЧ 999

                            Коментар


                            • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                              Те не излязоха ли след 2000 година?
                              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                              Неизвестен мъдрец

                              Коментар


                              • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                                хаха да, ама той Кинекс ме бъзика, та затва и аз, май е очевидно...

                                идеята ми беше, че тук не говорим за машини с огромен потенциял да дърпат 2-та тона с 200... поне аз останах с разбирането, че става дума за Диско, Тойота или НИсан, от модели ориентирани по-към гората, отколкото към високите скорости...

                                та в тоя ред на мисли поршето, разни лимузини и т.н. са си друга приказка. Разбира се има и изклщчения, но това ккоето искам да кажа, е че не бива да се очаква от машина за гората да е много 'вървежна' по асвалта...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X