Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
    Някой знае ли нещо за тази витара от карлово http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...218&f1=details
    Колеги ходих да я гледам ама нищо не става от нея.Дано да спестя времето на някй друг да не се набутва като мене
    Николай Папазов

    Коментар


    • #77
      Mitsubishi Pagero 2,5TDI 97 г.или Nisan Terano II 2,7TDI

      Здравейте, предстои ми покупка на Джип и се колебая между тези два варианта. Спряла съм се на тях защото са сравнително нови , ще се карат доста предимно по асфалт (градско, извънградско) има възможност за ползване на ДДС ( тъй като Джипа ще се купува за служебна кола). Много ще ми е полезно ако някой би могъл да ми даде съвет при оглед (слаби места, поддръжка, разход, ремонтопригодност).

      това е едната обява: Цената му е 16 200лв. ( в обявата била сгрешена
      http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...230&f1=details

      а другата я няма в И'нет но горе-долу изглегжа като това: Цената на този, който гледам е 14 000 лв.
      http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...230&f1=details

      Благодаря предварително !

      Коментар


      • #78
        Здравей,зависи за какво ще ползваш автомобила и с колко хора.Тераното е тясно отзад и няма кой знае какъв багажник.Ако ти трябва служебен автомобил в който ще има и багаж и ще пътуват повече хора според мен по добре е да спреш на по-големия автомобил.За добри и слаби страни има много изписано,но конкретно ще ти стане ясно ,като решиш да го вземеш или го вземеш.
        Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
        "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
        "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

        Коментар


        • #79
          Благодаря за отговора
          Ами Джипа ще се ползва предимно по асфалт и в него ще се возят 2 -3 човека. Багаж няма да се мъкне. А като возия и комфорт кое е за предпочитане?

          Коментар


          • #80
            Имай предвид,че тераното има твърда возия и на дълъг път ще ви е малко кофти!За тези неща/асфалтова езда и дълги пърувания/има други по-подходящи -Grand Cherokkee,ML и т.н!
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • #81
              Първоначално публикуван от victory Преглед на мнение
              Здравейте, предстои ми покупка на Джип и се колебая между тези два варианта. Спряла съм се на тях защото са сравнително нови , ще се карат доста предимно по асфалт (градско, извънградско) има възможност за ползване на ДДС ( тъй като Джипа ще се купува за служебна кола). Много ще ми е полезно ако някой би могъл да ми даде съвет при оглед (слаби места, поддръжка, разход, ремонтопригодност).

              това е едната обява: Цената му е 16 200лв. ( в обявата била сгрешена
              http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...230&f1=details

              а другата я няма в И'нет но горе-долу изглегжа като това: Цената на този, който гледам е 14 000 лв.
              http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?top...230&f1=details

              Благодаря предварително !
              Виждам че вече си се ориентирала към японците.
              Като модел бих избрал Паджерото. Тераното наистина много друса.
              Със огледа мисля че няма да можеш да се справиш сама затова най-добре иди при няко познат в сервиз. Ако някои от форума е готов да ти помогне също е добре.

              Коментар


              • #82
                Здравей
                Ами да смятам да отидем до сервиза На Нисан и Мицубиши и след оглед от специалистите там да решим ....

                Коментар


                • #83
                  Първоначално публикуван от victory Преглед на мнение
                  Здравей
                  Ами да смятам да отидем до сервиза На Нисан и Мицубиши и след оглед от специалистите там да решим ....
                  Да само имаи предвид ,че има голяма вероятност предишният собственик да е бил там преди тебе за разни ремонти и да се познава с приемчици монтьори, и тн и да те врътнат нещо. Това се случава в помалкте градове то там нали всички си се познават и без това. Не го казвам а да се обиди някой , че Русе е малък град то това и София се случва казвам го от опит, просто вероятността е по голяма

                  Коментар


                  • #84
                    аха, да благодаря наистина ще го имам впредвид. Ами прегледа го уговорихме. Ще пиша какво е станало Благодаря на всички!

                    Коментар


                    • #85
                      Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
                      Да само имаи предвид ,че има голяма вероятност предишният собственик да е бил там преди тебе за разни ремонти и да се познава с приемчици монтьори, и тн и да те врътнат нещо. Това се случава в помалкте градове то там нали всички си се познават и без това. Не го казвам а да се обиди някой , че Русе е малък град то това и София се случва казвам го от опит, просто вероятността е по голяма

                      т'ва ми се случи на мене в София да не казвам в кой сервиз на ЛР

                      Коментар


                      • #86
                        Re: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                        Ми и аз да се похваля вече - имаме си придобивка Nisan Terano 2,8 Оказа се че е в много добро състояние - почти без забележки!
                        Благодаря на всички за съветите, информацията и подкрепата!
                        Като го снимаме ще пратя снимки!

                        Коментар


                        • #87
                          Re: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                          Айде честито! Като знам от кога текат приготовленията и какви драми бяха...Със здраве да си го карате.
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #88
                            Re: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                            Колеги, един приятел си купи миналата седмица ШЕВРОЛЕТ БЛЕЙЗЪР 6.2 дизел, осмак V-образен. Уникална машина! Или по-точно, уникален камион! Най-много ме редва звука, който вади в мига, в който пипнеш газта! Уникален рев! Малко се поотплеснах, въпросът ми е, дали някой може да ме изпрати някъде да го огледат, да дадат някой друг съвет за масла, части, поддръжка и т.н. Дима може би ти може да помогнеш или да ми кажеш при кой да го закараме да му метне един поглед и да ни каже някоя друга дума! Благодаря предварително!

                            Коментар


                            • #89
                              Re: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                              Благодаря
                              Наистина го купихме с голям мерак и сега си го караме с удоволствие!

                              Коментар


                              • #90
                                Re: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                                Нещо се объркахме май! Аз за друг Шевролет говоря!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X