Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

    Не е 4х4,но моля, някой колега от Ботевград,да му хвърли "едно око".
    http://www2.mobile.bg/pcgi/printdet....03616526849594
    Интересува ме състояние на двигател и скорости.Другото,ще е за скраб.Да не бия 200км. за тоя дето духа.Благодаря предварително!

    Коментар


    • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

      Колега, ако искаш мога утре към обяд, да се обадя на човека да я покарам, и да ти звънна да ти кажа първоначални впечатления.

      Ама дай някакъв телефон, моят е 0882424445

      Коментар


      • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

        0885656508
        0897808741
        Само ми призвъни,аз ще те избера.
        Благодаря за отзивчивостта.

        Коментар


        • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

          ОК към 11-11.30ч.

          Коментар


          • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

            Здравейте, тия дни ще си купувам джип и имам нужда от съвет. Причината - купувам къща с достъп -4-5 км. оffroad - коловози, кал и т.н. Колата ще се ползва предимно за там през уикендите, градска си имам. Джипа трябва да е голям - две деца, куче, багаж, опа, за малко да забравя жената. Търся нещо което ще ми върши работа, т.е. държа на читава ходова част и двигател, а не на външен вид с други думи може и не първа младост, и леко поочукана джипка, която ще върви по камънаците. Ценовата граница ми се ще да не надхвърля 8000лв., освен ако не е нещо неустоимо като оферта. От 2-3 седмици се ровя във форума и чета ревюта из нета и постоянно прескачам от марка на марка - Чероки, Фронтера, Галопер, Дискъвъри, Труупър( тойота и митсубиши скъпички ми идват, май). Важно е да не е нещо екзотично, което да се чудя как да го поддържам после. Последно май съм се спрял на Галопер, но се чудя къде да го заведа в сервиз да го погледне някой разбирач, преди да го купя.
            Как ще ми препоръчате, дали да го карам в оргинален сервиз на хюндай(къде се намира той?) или някой от форума разбира и може да и направи преглед(с/у заплащане, разбира се)? За първи път ще се качвам на джип, сам въобще не мога да преценя кое си струва и кое не. Ако мислите,че Галоперът не е правилният избор, дайте друг съвет. Благодаря предварително!

            Коментар


            • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

              И аз със същите критерии - и опаааа ... Нисан. И понеже акцента е на повече он-роуд употреба - та Терано за повечко комфортна возия.
              Резултата - за 6500 лв. '94 3.0 бензин - само клима няма (и кожени седалки ама някакси не ги броя за екстра).

              Коментар


              • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                не знам лично мое мнение Галопера би ми бил последния вариант от изброените от теб, но разбира се всеки си има мнение. Иначе с малко късмет за тази или маалко по-високичка сума би могъл да се сдобиеш с доста хубава Фронтера 97-98г 2,2 бензин много добър двигател, с всички ексти включително и климатик (лично за тези цели и впредвид парите които разполагаш това би бил моя избор,разбира се ако ми попадне нещо изгодно от другите споменати от теб коли не бих се замислил).

                Коментар


                • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                  А темата не беше ли "Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!" , а не каква джипка да си купя?

                  Коментар


                  • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                    А темата не беше ли "Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!" , а не каква джипка да си купя?
                    Та в тази връзка......да попитам дали мога да разчитам за помощ при оглед на едно Паджеро в Монтана, ето го: http://www2.mobile.bg/pcgi/main.cgi?...364&f1=details
                    Това, което ми е известно, че по принцип, имало климатик, ама била Божа работа дали работи, тъй като нямало ремък...

                    Тъй като никога не съм карал 4Х4, а и от дизели нищо не разбирам (не че съм спец по бензините ), бих се радвал да има някой разбирач с мен при огледа.
                    Е?
                    Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                    Коментар


                    • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                      Здравейте ,
                      утре петък ( 04.04.2008 ) в района на Пловдив ще оглеждаме и водим на технически преглед и сервиз Мицубиши Л300 4х4.

                      Вече сме го гледали веднъж и мислим да купуваме .

                      Има един/два въпроса по машината, за които бихме се радвали, ако някой с повече опит в 4х4 погледне и каже мнение.

                      Казвам се Филип ,телефона ми е 0885257782.

                      Коментар


                      • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                        Здравейте, колеги!
                        Кой купи Ферозата от Томар Ауто на Околовръстен път?
                        Много ми е любопитно!

                        Коментар


                        • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                          Колеги,

                          Вчера ходих да гледам Черокито Wagoneer на Жоро XR 600 от форума - много красива класика, и ми легна на сърце като возия, но все пак не бих рискувал да го взимам без съвет от човек, дето разбира от тия машини. С Нивата така се метнах на късмет, и после станах най-любимия клиент на близкия магазин за съветски части. По този определено няма да се мине без работа (поне по тенекиите и двигателя) но не мога да преценя какво още ще има да се прави, докато се стигне до идеално - или почти идеално - състояние.

                          Моторът е бензинов V6 2.8, 115 коня, на 160000 мили. Реве като американски състезателен звер от 70-те, но на потегляне е тромав като дизел - идва му кефът чак на по-високите обороти и като включи на втора (кутията е автомат). Не мога да разбера дали е нормално или има проблем с двигателя/трансмисията.

                          (BTW, от всичките мнения за газови уредби по форума не мога да схвана - добра идея ли е да се сложи газ на такъв двигател, или да забравя? Джипката ми трябва за дълги трасета с off накрая, така че чисто бензиновият вариант не ме урежда хич.)

                          Раздатката май че е 207, предшественика на 231 - почти същата работа. При включване на предния мост на място има изхъркване на зъбчатки - много лош знак, или е нещо в рамките на нормалното след 20-ина години работа?

                          Накратко - търся помощ от някой, който да има време е да я погледне (на 15 км от София) или да му я закарам, ако са й редовни документите.

                          Благодаря отсега за всякакви възможни съвети!
                          Последно редактирано от badeff; 28-04-08, 11:43. Причина: стилистични и технически корекции
                          Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                          TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                          Коментар


                          • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                            Имам нужда от малко помощ от колега в Хасково или региона.
                            Става дума за едно Pajero за братовчедка ми. Ето я обявата. Ако някой го е гледал или има възможност да хвърли едно око ще съм крайно благодарен.

                            Mitsubishi Pajero 3.0i-v6 Джипове
                            8300 ЛВ.

                            Данни:
                            Дата на производство - септември 1994 г.
                            Тип двигател - Бензинов
                            Мощност (к.с.) - 150 к.с.
                            Скоростна кутия - Автоматична
                            Категория - Къса база
                            Пробег - 185000 км
                            Цвят - Тъмно син мет.

                            Особености:
                            4x4
                            ABS
                            Airbag
                            Имобилайзер
                            Лети джанти
                            Лизинг
                            Металик
                            Нов внос
                            Серво управление
                            Стерео уредба
                            Халогенни фарове
                            Центр. заключване

                            Допълнителна информация:
                            1+1 места, hard top, без удар и ръжди, перфектно техническо състояние!

                            Продавач:
                            Регион: Хасково
                            тел.: 0888302632
                            www.sidiauto.mobile.bg
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                              Молба за оглед в Пазарджик.

                              Джипа е Land rover и е този:


                              http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topme...260&f1=details


                              Ако някой има възможност да го погледне,моля да сподели след огледа,черпенето от мен.

                              телефон за връзка-0878389525 или на л.с.


                              Поздрави

                              Коментар


                              • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                                Първоначално публикуван от kograman Преглед на мнение
                                Молба за оглед в Пазарджик.
                                Джипа е Land rover и е този:
                                http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topme...260&f1=details
                                Ако някой има възможност да го погледне,моля да сподели след огледа,черпенето от мен.
                                телефон за връзка-0878389525 или на л.с.
                                Поздрави
                                Оф-топик:
                                Живко, извинявай, но си спомних мнение от една тема в подфорума за ЛР (не е за Дифендър, а за Фрийлендър, но все-пак имай едно на ум ):
                                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...26&postcount=3

                                Хайде, успех в начинанието.
                                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X