Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

    Реших да сменям коня Възможно ли е някой от София да ми помогня с оглед на ето това Чероки http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi

    Продавача се казва Васил. тел.0888 242621 и няма нищо против за предварителен оглед.Според неговите думи климатика и газовата уредба имат нужда от ремонт и именно заради това не ми се ще да ходя залудо до София-ако се окаже, че сумарно нещата отиват към 1000 лева за ремонт....
    Моят телефон е 0888 376 134
    Абе за к'во е цялата тупурдия, след 2 милиарда години Земята ще се взриви така или иначе.

    Коментар


    • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

      Първоначално публикуван от Giraz Преглед на мнение
      Реших да сменям коня Възможно ли е някой от София да ми помогня с оглед на ето това Чероки http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi

      Продавача се казва Васил. тел.0888 242621 и няма нищо против за предварителен оглед.Според неговите думи климатика и газовата уредба имат нужда от ремонт и именно заради това не ми се ще да ходя залудо до София-ако се окаже, че сумарно нещата отиват към 1000 лева за ремонт....
      Моят телефон е 0888 376 134
      Колега, погледнете тази тема в "Купувам-продавам": JEEP - Cherokee - 6250 лв.
      Доколкото разбирам, за това Чероки става въпрос.



      Явно, вече има и нова цена: Jeep Cherokee 2.5 i - 4600 ЛВ.

      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

        Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
        Колега, погледнете тази тема в "Купувам-продавам":.....

        Да, за този джип иде реч. Б;агодаря за инфото, ще потърся за подробности човека, пуснал обявата във нашия форум.
        Абе за к'во е цялата тупурдия, след 2 милиарда години Земята ще се взриви така или иначе.

        Коментар


        • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

          Има ли някой в Монтана да погледне едно жипче?
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Има ли някой в Монтана да погледне едно жипче?
            Питай Юли - дали си е там. Ако - да, не вярвам да ти откаже оглед и компетентен съвет.
            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

            Коментар


            • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

              Здравейте. Извинете ме ако вече е коментирано питането ми.
              Утре мисля да ходя на оглед на един Jeep Grand Cherokee 4.0 от Варна.
              Та въпроса ми е къде във Варна мога да направя преглед на автомобила. Става въпрос за шок тест на амортисиорите и преглед на цялото окачване(както и геометрията) на колата. Също тъка и една компютърна диагностика. Ще съм ви благодарен да помогнете ... става въпрос да ми дадете адрес и телефон на някой който разбира от такива джипове ... а не на някой случаен сервиз. Благодаря

              Коментар


              • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                Здравейте, решил съм да си взема едно Discovery 1 300TDI .
                В момента има едно в София от mobileto което ми допада на пръв поглед като инфо, но понеже нямам технически познания ще имам нужда от помощ, от консултант при огледа. Ще се надявам ако някой от София който разбира от тези джипки направи огледа и ме посъветва за автомобила, дали си заслужава, разбира се срещу заплащане от моя страна. Ако някой знае телефон на Lazar или Yaro ще му бада благодарен ако ми го даде, но бих приел всяка една компетентна помощ.
                Нямам права в форума и затова нямам достъп до координатите, а и все още не познавам никой от тук, което надявам се да се промени за в бъдеще. Споменах Lazar защото се надявам за неговото съдействие и за напред за пазаруване от paddockspares, стига да няма нищо против.
                Оставям координати за връзка - 0895/ 95 95 71 - Тенко ; t_mbg@abv.bg
                Плановете ми са ако успея да се свържа с Lazar или някой друг който
                да откликне за помощ, да дойда утре / вторник - 12.01./ в София.
                Благодаря предварително и ще очаквам обаждане или съобщение тук или по емайла.
                [EMAIL="bsavtotr@abv.bg"]Тенко Марков - Discovery1 300TDI 98г.
                [/EMAIL]

                Коментар


                • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                  Здравейте колеги. Преди да ми се скарате, да знаете, че съм прочел каквото намерих за Гранд чероки, но в момента се появи една обява която ми грабна окото. Принципно се бях загледал по гранд 2.7 crd около 2000-2003 година, но цената на която ги виждах беше поне от 14000. Та на въпроса, независимо от всички негативи, тази обява поне на външен вид дали става: http://www.mobile.bg/21261064691911200.
                  Все пак цената е само 10к лв. Ще си го карам само по асфалт, без много юркане. Километража явно е връщан ама какво да правим.
                  Ако реша да го взимам, дали някой ще може да ми помогне с огледа, срещу заплащане разбира се.

                  Предварително ви благодаря.
                  Николай
                  icq: 53225314
                  skype: nixon7712
                  e-mail: serbezovn@gmail.com

                  Коментар


                  • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                    и аз имам въпросче!При оглед на витара на кое трябва да се обърне най-много внимание?Защото не вси4ко е поправимо!Благодаря предварително!!!

                    Коментар


                    • Цена на оглед в сервиз

                      Колко е цената на оглед в сервиз
                      Повдигане на на крик ( за оглед на рамата за ръжда ), мерене на компресия ( ако така се казва ), проверка на блокажите и друго каквото е необходимо.
                      Моля кажете сервизи ( телефон или адрес ) за тази цел - за София, Плевен и Дупница ( може и на ЛС )

                      А ако искам да заведа някой специалист от сервиз от съответният град до автокъщата в същия град - колко ли ще струва?

                      Помогнете че без помощ от форума няма да се справя

                      Коментар


                      • До: Цена на оглед в сервиз

                        Aко е важно - става въпрос за Nissan Patrol Y60. Кажете поне за един от трите града.

                        няма да се справя без помощ от форума

                        Коментар


                        • До: Цена на оглед в сервиз

                          Първоначално публикуван от Paladin75 Преглед на мнение
                          ...
                          Моля кажете сервизи ( телефон или адрес ) за тази цел - за София, Плевен и Дупница ( може и на ЛС )

                          А ако искам да заведа някой специалист от сервиз от съответният град до автокъщата в същия град - колко ли ще струва?

                          Помогнете че без помощ от форума няма да се справя
                          Първоначално публикуван от Paladin75 Преглед на мнение
                          Aко е важно - става въпрос за Nissan Patrol Y60. Кажете поне за един от трите града.

                          няма да се справя без помощ от форума
                          Колега, за Плевен мога да те насоча към двама колеги, притежаващи такъв Нисан (единият от тях - бивш собственик).
                          Това са kograman и Злой. Пиши им ЛС, вероятно ще могат да те насочат.
                          Ето темата на kograman: Патролски въпроси?.
                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                            За София Влади333, Влади Голди, Митко Фулда, Дима Квадра, Боби СиДжея, Мотоекспертите, Джемини и други.

                            За Плевен Веско Бош-а, Светльо от Тученица, Живко.....

                            За Дупница съм пас.....

                            На всичките горе изброени мога да набавя телефони.

                            ПС. Мен не ме бройте, аз съм далеч, на другия край. Чак във Варна. А командировъчните и режийните ми са доста скъпи
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                              Моля кажете сервизи ( телефон или адрес ) за оглед - Дупница

                              Коментар


                              • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                                Най-наблизо ти е сервиза на Голди за диагностика на ходова част. Работи и в събота до 14 ч. Иначе кола от Дупница да я караш на сервиз пак в Дупница е все едно да не я караш въобще....
                                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                                Неизвестен мъдрец

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X