Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

    Там всички ли са от един отбор

    Коментар


    • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

      Преди няколко дни гледах един Patrol Y60 - имаше омасляване при двигателя където съм показал на снимката. Чудя се дали има смисал да го карам на сервиз за оглед или да се откажа.

      не става въпрос за този двигател от снимката, просто го ползвам за илюстрация
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

        Там омасляване ще видиш по половината стари коли в България. Спечена гарнитура на капака-нищо необичайно. В Дупница всички продавачи се знаят, а сервизите са "на щат" при тях...
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

          Първоначално публикуван от Paladin75 Преглед на мнение
          Моля кажете сервизи ( телефон или адрес ) за оглед - Дупница
          asen_dp
          Това е твоя човек в Дупница. Момчето е много отзивчиво и познава града и ...бе пиши му едно лично, че е по-лесно.
          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
          Към модераторите-А изтрийте го сега.
          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

          Коментар


          • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

            В случая става въпрос за София

            Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
            Там омасляване ще видиш по половината стари коли в България. Спечена гарнитура на капака-нищо необичайно....
            не разбрах - това ирония ли е или сериозно е така , защото не ми изглежда нормално ( питам наистина )

            –––––––––––––––

            Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
            asen_dp
            Това е твоя човек в Дупница. Момчето е много отзивчиво и познава града и ...бе пиши му едно лично, че е по-лесно.
            Благодаря

            Коментар


            • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

              Съвсем сериозно. Просто пропуск от гарнитурата на капака. Не е никакъв проблем. Гарнитурата се сменя за 15-20 минути. Ако целият двигател е оплескан с масло и тече "като лейка" отвсякъде, вече е повод за размисъл.
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                asen_dp
                Това е твоя човек в Дупница. Момчето е много отзивчиво и познава града и ...бе пиши му едно лично, че е по-лесно.
                Явно знаеш, но аз все пак да потвърдя, момчето наистина се оказа отзивчиво и печено, услужи с канал да видим колата отдолу и каквото е необходимо, само малко се разочаровах, че се познаваше с продавача,обаче явно там всички се познават.

                Коментар


                • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                  Първоначално публикуван от Paladin75 Преглед на мнение
                  Явно знаеш, но аз все пак да потвърдя, момчето наистина се оказа отзивчиво и печено, услужи с канал да видим колата отдолу и каквото е необходимо, само малко се разочаровах, че се познаваше с продавача,обаче явно там всички се познават.
                  Няма как да не се познава с продавача. Нали за това ти казах, че е твоя човек. Мене до сега не ме е подвел нито веднъж а винаги познава всички.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                    Първоначално публикуван от Paladin75 Преглед на мнение
                    ... само малко се разочаровах, че се познаваше с продавача,обаче явно там всички се познават.
                    Ами нали и аз това ти думах.... Което не значи, че ще те излъжат на всяка цена, но ... нещо което не е очевидно ще ти го спестят.
                    П.П. И аз съм продавал коли от Дупница, та горе-долу им знам мурафета....
                    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                    Неизвестен мъдрец

                    Коментар


                    • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                      ...привет колеги...и аз търся помощник познавач от Варна за помощ по избор на 4х4 харесал съм си едно РР 2.5тд-бмв-96...намира се из варненските автокъщи....та ако има някой желание и възможност да помогне- да дойде и той да огледа,да пробва..., предварително благодаря...Отделно в понеделник смятам да ползвам дару или МП за по обстойно тестване на състоянието....0887 36-72-30 Минчо

                      Коментар


                      • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                        Здравейте колеги, след много ровене, гледане, преценяване и колебание, вече съм на път да взема, една от тези 2 машини:
                        http://www.cars.bg/u63169
                        и
                        http://www.cars.bg/u39798
                        Бих помолил, да ме ориентирате, как да проверя работят ли блокажи, раздатки, предни, задни и прочее механики.
                        Също така моля собствениците на тези автомобили, да ми посочат слабите места на тези машини, в смисъл на кое трябва да се обръща по специално внимание, карета маншони и тем подобни. Къде да гледам за течове и въобщеее май ще ми трябва основно късмет.
                        Благодаря
                        Роден рибар, а принуден да работи.......

                        Коментар


                        • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                          Първоначално публикуван от mll Преглед на мнение
                          .....и аз търся помощник познавач от Варна за помощ по избор на 4х4 .....0887 36-72-30 Минчо
                          targa е твоя човек във Варна. Има и други. Ако се наложи пиши пак.


                          Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                          .... вече съм на път да взема, една от тези 2 машини:
                          ...
                          Колега, има раздел за избор на джип. Тука пиши като дойде време за оглед.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                            Здравейте, и честито воскресение на всички!
                            Имам нужда от помощ, за оглед на Терано в Монтана.
                            Доста ми е далече, та ако някой има желание и възможност да огледа предварително, (че да не бия път напразно) ще ми е от голяма полза.
                            Готов съм да заплатя, стига да се намери на кого
                            Пък ако не, паля колицата и тръгвам да диря читава машина.

                            Коментар


                            • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                              Първоначално публикуван от gromi4 Преглед на мнение
                              Здравейте, и честито воскресение на всички!
                              Имам нужда от помощ, за оглед на Терано в Монтана.
                              Доста ми е далече, та ако някой има желание и възможност да огледа предварително, (че да не бия път напразно) ще ми е от голяма полза.
                              Готов съм да заплатя, стига да се намери на кого
                              Пък ако не, паля колицата и тръгвам да диря читава машина.
                              Ще се самоцитирам:
                              Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                              Питай Юли - дали си е там. Ако - да, не вярвам да ти откаже оглед и компетентен съвет.
                              Успешен оглед ... и евентуална покупка.
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                                Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                                Ще се самоцитирам:

                                Успешен оглед ... и евентуална покупка.
                                Благодаря ти . Видях какво си писал /мисля че беше на стр.10/.
                                Но не исках да го притеснявам по телефона, а на лични май не мога да пиша.
                                Все пак сигурно ще му се обадя.
                                Благодаря ти, за 2ри път ми помагаш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X