Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

    Първоначално публикуван от beljata Преглед на мнение
    и аз така мисля !!но поне да е 97гд!!и да е в добро състояние че пи омръзна да обикалям и да търся!а много ми се иска да имам Дискавъри!
    Търпение му е майката.
    Рано или късно излиза нещо хубаво. От собствен опит те съветвам да си предвидиш минимум 1 месец за търсене.

    Коментар


    • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

      те станаха вече два месеца!утре ще ходя да гледам този,но нямя снимки!

      Коментар


      • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

        http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...021&f1=details

        Коментар


        • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

          Първоначално публикуван от beljata Преглед на мнение
          Зддавейте,щом няма снимка на обявата,значи е продадена,защото и ние като търсихме джип, имаше обяви без снимки,и попитахме човека и той каза, че няма снимка на обявата,защото е продадена.Успех в търсенето.... е, все ще си намерите желаното 4х4
          Последно редактирано от Детелина 74; 20-01-09, 16:22.

          Коментар


          • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

            чухме се по телефона,в наличност е!утре търъгвам от силистра да я видя!доста изчетох тук какво да гледам при огледа!дано имам късмет!!

            Коментар


            • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

              вече ми трябва съвети за ремонтите!

              Коментар


              • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                Здравейте,

                Харесал съм си Лада Нива.
                Всъщност продавача предлага 7 ниви,от 98 до 2001 .Нивите се намират в София.
                Та молбата ми е ако някой е свободен тези дни и има желание да помогне при огледа,черпенето знаете от кого е
                ето го и мобилния:0883549028
                Поздрави

                Коментар


                • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                  Колеги, търся помощ за оглед на един Range Rover в София. Ако някой е склонен да помогне през уикенда или в понеделник ранния след обед, нека да ми драсне едно лично съобщение.

                  Коментар


                  • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                    Някой има ли възможност да помогне при оглед на джип в Пловдив утре 12.03.09г.

                    П.П : Джипката е Опел Фронтера 2.8TDI
                    Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                    Honda CB 919 Hornet
                    0898849413-Светльо
                    Кръвна Група: 0+

                    Коментар


                    • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                      Здравейте и от мен,има ли някой от бургас който може да погледне едно Grand Cherokee 5.2 за да не се разкарвам до там от софия напразно.
                      Регион: Бургас
                      тел.: 0886629862
                      Ще съм Ви много благодарен,ако някой помогне...

                      Коментар


                      • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                        Моля за помощ колеги от Враца.
                        Търся си евтин Еспейс 2.1 ТД, а там има поне 3 за оглед. Всяко съдействие което може да ми бъде оказано дистанционно, ще е високо оценено.
                        За съжаление нещо не успявам да взема линк от мобилето, но ако има отзовали се, ще обясня за какво става въпрос.

                        Също така, търсенето си е търсене, такава кола до 3000 лв ще е добре дошла от където и да е, ако някой познава някоя "булка" за продаване...
                        Спешно е.

                        Коментар


                        • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                          здравеите,
                          имам нужда от сьвет.
                          решил сьм да си купувам cherokee 4.0 1991-1996, но повечето които се продават са с автоматични кутии. някои знае ли как да разбера дали автомата е все още читав и дали въобще си струва да се копува. дори и да е здрав дали ще държи на натоварване или е по добре да изчакам да излезе някои с ръчна кутиа.
                          благодаря предварително!!!

                          Коментар


                          • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                            Аз съм отскорошен участник тук трябва ми помощ при покупка на рейндж ровър в пловдив понеже съм далеч в търговище възможно ли е някой да го погледне в какво състояние е тел за връзка 0888856568 ивайло първанов предварително благодаря
                            Последно редактирано от Peppy; 15-05-09, 08:37. Причина: редактиране на заглавие "Привет", връщане на оргиналното "Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!"

                            Коментар


                            • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                              Да го погледне, ама то не е вапцана ромка на плочките пред автогара север.
                              Ти къде го видя, там немаше снимки, какво му хареса, кой го продава, автокъща ли е или частно лице. Дай повече инфо, кажи кой модел е и т.н.
                              Последно редактирано от Peppy; 15-05-09, 08:36. Причина: редактиране на заглавие "Привет", връщане на оргиналното "Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!"
                              Не бързай ако искаш да стигнеш
                              __________________________________
                              Discovery II TD5 10P

                              Коментар


                              • До: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                                Първоначално публикуван от loyd Преглед на мнение
                                Аз съм отскорошен участник тук трябва ми помощ при покупка на рейндж ровър в пловдив понеже съм далеч в търговище възможно ли е някой да го погледне в какво състояние е тел за връзка 0888856568 ивайло първанов предварително благодаря
                                Сега го виждам. Ще звънна утре.
                                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X