Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Colorado 300

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Garmin Colorado

    Ъм.... такова... С българските менюта до къде се стигна?
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • До: Garmin Colorado

      Ами в общия случай при такъв проблем с часовника се пуска да се намери наново (да се локализира). Дори и при тричасова разлика с реалното време, вече никой спътник не е на мястото си и става мазало. Вярно, че отнема повече време, ама това май е най-бързият вариант ...

      Коментар


      • До: Garmin Colorado

        Първоначално публикуван от optron Преглед на мнение
        Ами в общия случай при такъв проблем с часовника се пуска да се намери наново (да се локализира). Дори и при тричасова разлика с реалното време, вече никой спътник не е на мястото си и става мазало. Вярно, че отнема повече време, ама това май е най-бързият вариант ...

        В новата версия на софтуера (2.40) локализирането тръгва автоматично - на страницата със спътниците ако часовника не е верен пише Locatin Satellites все едно сте натиснали Options->AutoLocate Position и захващането се бави , а ако часовника е верен пише Acquiring Satellites и захващането става доста бързо

        Но моят въпрос е към тези които имат Colorado дали и при тях не си помни часа след изключване т.е. искам да разбера проблема дали е в софтуера или е хардуерен и се проявява само при мен.

        Коментар


        • До: Garmin Colorado

          Вчера бях в Геотрейд и пробвахме моя и два други GPS Colorado и се оказа че при другите да часовника си вървеше нормално и след изключване на захранватето (без да махаме батериите естествено). Така, че сега съм с нов GPS да видим той с какво ще ме изненада. Надявам се този път да нямам проблеми.

          Коментар


          • До: Garmin Colorado

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Ъм.... такова... С българските менюта до къде се стигна?
            амии... пича от геотрейд нещо много са го нагърчили с други задачи и не му остава време. Това е което сме успели да преведем. Което е на руски, не е преведено. Ако някой може да поеме щафетата ще е прекрасно, защото и аз съм много зает в момента

            http://htftp.offroad-bulgaria.com/sa.../Bulgarian.gtt

            Коментар


            • До: Garmin Colorado

              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
              амии... пича от геотрейд нещо много са го нагърчили с други задачи и не му остава време. Това е което сме успели да преведем. Което е на руски, не е преведено. Ако някой може да поеме щафетата ще е прекрасно, защото и аз съм много зает в момента

              http://htftp.offroad-bulgaria.com/sa.../Bulgarian.gtt
              Тва с ноутпад ли се редактира?

              Коментар


              • До: Garmin Colorado

                Амиии - аз бих могъл да допреведа, въпросът ми е дали буквално трябва да превеждам всичко от руски или по смисъл, както би било разбрано от английски !?

                Коментар


                • До: Garmin Colorado

                  Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
                  Тва с ноутпад ли се редактира?
                  Преименуваш на .doc, като те пита WORD-а за кирилица, избираш уиндоуска.

                  Това е обикновен текстов файл.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • До: Garmin Colorado

                    Първоначално публикуван от optron Преглед на мнение
                    Амиии - аз бих могъл да допреведа, въпросът ми е дали буквално трябва да превеждам всичко от руски или по смисъл, както би било разбрано от английски !?
                    По смисъл разбира се. И трябва да гледаш дали се побира по съответните менюта/бутони.

                    Например "Shortcuts" се превежда "Бърз/пряк достъп", обаче "Бърз достъп" не се побира на бутона.

                    Играчка си е, но не чак такава, за да те откаже.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • До: Garmin Colorado

                      Ми значи ще ми трябват и ограниченията за всяко поле и бутон ...
                      В смисъл, че аз не притежавам Колорадо ...
                      Последно редактирано от optron; 10-03-08, 14:29.

                      Коментар


                      • До: Garmin Colorado

                        Първоначално публикуван от optron Преглед на мнение
                        Ми значи ще ми трябват и ограниченията за всяко поле и бутон ...
                        В смисъл, че аз не притежавам Колорадо ...
                        Преведи го, аз ще го дооправя. Поне всичко, което видя.

                        Когато имах време, реших да чакам Геотрейд. Сега нямам, иначе бих се хванал...

                        Понеже още един колега е изявил интерес да помогне, можете да си го разделите на 2.

                        Аз после ще гледам да оправя кусурите върху реално устройство.

                        И най-накрая ще вземем да се почерпим взаимно за добре свършената работа.

                        Гледай като дължина в букви да е горе-долу като английското. Където не може - пишеш каквото трябва. Аз после ще го умувам. За ориентир могат да се ползват български менюта от Nuvi, тъй като има много специфични термини.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • До: Garmin Colorado

                          Ми аз съм вече до първата третина.
                          Който желае, да го започне отзад-напред.

                          Коментар


                          • До: Garmin Colorado

                            Еми който каквото прави - да го качва тук ако желае.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • До: Garmin Colorado

                              Здравейте.Имам едно тъпо питане ама не мога да се оправя сам.
                              Та как мога да изтрия вече записан трак от Колорадо300.
                              Благодаря ви предварително.
                              Въобще има ли начин.
                              Последно редактирано от markan; 11-03-08, 17:36.

                              Коментар


                              • До: Garmin Colorado

                                Текущия се трие от SETUP->TRACKS->OPTIONS-CLEAR CURRENT TRACK

                                Архивираните ги трия като го боцна в компютъра и ги трия от папката.

                                Не знам обаче как да си покажа на екрана вече записан трак. Не знам и как да сменя цвета, в който се показва трака на екрана.

                                Ровичкал съм се доста, но не открих начин. Или е някъде на ултра нелогично място, като изключването на компаса например.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X