Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Colorado 300

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Garmin Colorado Представяне

    Ако някой е тествал вече какви имена на карти приема уреда в апарата и на СД картата, не сподели.

    Коментар


    • До: Garmin Colorado Представяне

      Специално Nuvi моделите от SD карта приемат само файл с име "gmapsupp". За този модел не знам как е ,но може да се пробва с gmapprom , gmapsup2 (GarminMobileXT ги приема от SD картата)

      Коментар


      • До: Garmin Colorado Представяне

        Какви имена поддържа не съм тествал, обаче поддържа 2 gmapsupp-а - единия в собствената му памет, а другия на SD картата. И в двата картите се качват по аналогичен начин. Просто се копира, или от MapSource се избира Колорадото или SD картата му.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • До: Garmin Colorado Представяне

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Какви имена поддържа не съм тествал, обаче поддържа 2 gmapsupp-а - единия в собствената му памет, а другия на SD картата. И в двата картите се качват по аналогичен начин. Просто се копира, или от MapSource се избира Колорадото или SD картата му.
          Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
          Специално Nuvi моделите от SD карта приемат само файл с име "gmapsupp". За този модел не знам как е ,но може да се пробва с gmapprom , gmapsup2 (GarminMobileXT ги приема от SD картата)
          Благодаря Ви колеги !!!

          Коментар


          • До: Garmin Colorado Представяне

            RAM кредълите дали дойдоха, и ако не, кога се очакват?

            Гледам из интернет вече се продават свободно. Ама ако ще дойдат до 10-ина дни предпочитам да ги взема от тук.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • До: Garmin Colorado Представяне

              Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
              А някой да е успял да вкара в това съоръжение Custom Waypoint Symbols.
              xImage-то изобщо не го лови...
              Или аз бъркам някъде...
              Ето отговора:
              Dear denislav dosev,

              Thank you for contacting Garmin(Europe)Ltd.

              It is not possible to load custom icons to the Colorado . This feature may be introduced in a future update but we cannot guarantee this will happen


              Kind regards

              Jamie Wiltshire Garmin (Europe) Ltd

              The Global leader in satellite navigation

              Коментар


              • До: Garmin Colorado Представяне

                Следващо питане:
                може ли някой да ми отвори очите дали е възможно Colorado-то да бъде убедено по някакъв начин да прави "Log track to data card", както 60-ката, или нещо подобно. С огромно неудоволствие открих, че след като запише 9999 точки почва да трие началото на трака .
                Ето записи на тракове с по 11-13-15000 точки, правени с 60Сх.
                Има ли начин да накарам тая гадна машинка (Colorado-то) да записва траковете по този начин, а не да ми "Wrap-ва when full" и да батисва записа
                Прикачени файлове

                Коментар


                • До: Garmin Colorado Представяне

                  Здравейте колеги,
                  някой справил ли се е с показването на траковете заедно на картата?
                  Според мен би трябвало да е от:НАСТРОЙКИ-ТРАКОВЕ-ПОКАЖИ НА КАРТАТА ,но не става.
                  [B][U]NISSAN PATROL Y61 II 3.0TD[/U][/B]

                  Коментар


                  • До: Garmin Colorado

                    Първоначално публикуван от GECATA Преглед на мнение
                    Здравейте колеги,
                    някой справил ли се е с показването на траковете заедно на картата?
                    Според мен би трябвало да е от:НАСТРОЙКИ-ТРАКОВЕ-ПОКАЖИ НА КАРТАТА ,но не става.
                    Пише го по-нагоре в темата. Ето:
                    Първоначално публикуван от arba Преглед на мнение
                    WHERE TO-TRACKS-избиаш съответния трак-OPTIONS-SHOW ON MAP

                    Така можеш да си показваш колкото тракове си искаш. На супер нелогично място е сложено, ама това е положението.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • До: Garmin Colorado Представяне

                      Да ,така ги показва ,но всеки новозареден измества предходния.Въпросът ми беше за едновременното им показване върху картата ,а не поотделно.
                      [B][U]NISSAN PATROL Y61 II 3.0TD[/U][/B]

                      Коментар


                      • До: Garmin Colorado Представяне

                        В магазина на Сабин (и в online магазина на форума) вече има налични стойки за Colorado 300 на Ram Mount.

                        Само гнездото за гпс-а - 20 лв
                        Стойка за кола с вакуум - комплект - 82 лв
                        Стойка за мотор, атв - комплект - 71 лв
                        When there's no more room in hell, the dead will walk the earth

                        Коментар


                        • До: Garmin Colorado Представяне

                          Аз съм първа кипра! Утре ще му звънна.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • До: Garmin Colorado Представяне

                            От няколко дена имам colorado 300 и днес реших да го пробвам какжо става във вода по точно в една купа с вода
                            Топнах го смело нали издържа 30 мин. на 1метър дълбочина и гледам каво става кук там някое балонче и gps-са си бачка след 1 мин. го извадих подсуших отварям да видя какво става при батериите ужас батериите бяха мокри незнам кокво ще стане но сега стои разглобен да съхне а в магазина ми викат този gps издържа на 3 метра дълбочина а аз го топнах на 10 см. и батериите се накиснаха поне до слота за картата нямаше вода

                            Коментар


                            • До: Garmin Colorado Представяне

                              Уплътнението на батериите е една гумичка около "кутийката" им. Около слота за картата също има уплътнение. Вода влиза навсякъде другаде чак до уплътненията. Няма начин, след като е бил във вода, да го отвориш, без част от тази вода/капчици да намокрят батериите.

                              Уплътнението на батериите уплътнява добре. Точно заради него капака се сваля толкова трудно.

                              Пробвай да го топнеш, а после го остави да изсъхне преди да го отвориш. Или поне го изтръскай добре, така че да излезе всичката вода. Чак тогава го отвори, и ще видиш че вода при батериите няма. Отделно самото отделение на батериите е допълнително уплътнено, така че дори и да влезе вода при тях, пак няма как да проникне във вътрешността на уреда.

                              Моя съм го изпускал в локва. Много гобре се пльосна, и добре избълбука - локвата не беше от плитките. Ня място го подсуших, без да го отварям. Отворих го чак вкъщи. Имаше следи в малки капчици вода, но до уплътнението. При самите батерии и картата нямаше следи от вода. А калната вода се вижда много добре до къде е стигнала. През цялото време си работеше. Батериите изкараха нормалния си цикъл като време. Изобщо никакви проблеми от тогава.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • До: Garmin Colorado Представяне

                                Първоначално публикуван от nasko_4wd Преглед на мнение
                                ...в магазина ми викат този gps издържа на 3 метра дълбочина...
                                Colorado-то е с водоустойчивост IPX7, което е един метър под вода за 30мин. На 3 метра със сигурност ще се удави!

                                Отделно това е много условно. На горещ летен ден в планината след падане на леден дъжд 60-тката ми смукна капчици вода, поради рязкото изстудяване. Мембраната която е от зад на капака е от Goreтex и при вакум от страна на уреда(при рязка смяна от топло към студено) и налягане от външна страна(ако е топнат) може да пропусне малко вода, която в последствие ще се появи като конденз на екрана и бавно(за няколко дена) ще изчезне. в такива случай е по добре да се развият винтчетата и да се остави на слънце на някое място без много прах. Платките на 60-тките са изродски здрави, виждал съм мокри, кални, огъвани платки и много рядко се прецакват, ако и колорадото е изработено със същото качество малко вода няма да му навреди

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X