Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Colorado 300

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Garmin Colorado

    Мисля че е въпрос на време да почне да поддържа кирилица. Най малкото че има руски

    Някой който има повечко свободно време може да изтества дали работи на кирилица с някоя руска карта.

    Коментар


    • До: Garmin Colorado

      Първоначално публикуван от ynopum;344820[SIZE=1
      А аз излъгах момичето да си купи такъв, че бил най-добрият? [/SIZE]

      Че той си е най-добрия, ако ще го ползваш и извън колата.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • До: Garmin Colorado

        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
        Мисля че е въпрос на време да почне да поддържа кирилица. Най малкото че има руски

        Някой който има повечко свободно време може да изтества дали работи на кирилица с някоя руска карта.
        Забелязах, че някои от имената на върховете в Пирин OFRM ги показва на латиница и на кирилица.Става въпрос за COLORADO +OFRM4.40 с меню на руски

        Коментар


        • До: Garmin Colorado

          Двамата колеги с превода..... Докъде го докарахте?

          Ще взема най накрая да свърша работата, и 2 дена след това да се види че и друг я е свършил....

          Неприятно малко ще се получи.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • До: Garmin Colorado

            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: Garmin Colorado

              Има още доста работа по това файлче май? Повечето при мен ми излиза на руски...

              Коментар


              • До: Garmin Colorado

                Направих карта само на кирилица и се вижда идеално на колорадото. Проблема е обаче че изборът на символи при търсене е само на латиница, и няма как да се търси, дори и когато си на руски език. Явно само менюто е на руски, а картата си се предполага че е на латински. Ако някой измисли нещо да сподели.

                Коментар


                • До: Garmin Colorado

                  Забелязал съм че като има инсталирани 2 версии на картата, търси и по двете, независимо че едната съм я изключил да не я показва. Даже търси и по базовата, а и нея съм изключил.

                  Не може ли да се сложи кирилската, и освен нея такава само за търсене, която да не се показва, и да е на латиница?
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • До: Garmin Colorado

                    Има идея, мисля че ще стане. По базовата търси, но по изключена карта - не мисля. Топо картата обаче винаги ще се показва отгоре, така че не е проблем. Ако разкарам и всички обекти от горните нива, ще имаме двойно изчертаване (т.е. забавяне) само на мащаб под 120м, което няма да се осети толкова. Трябва да се комбинират старата, OFRM Bulgaria v4.50 и топо на кирилица, което ще направя за теста, защото в момента има направена само нормална (не 3D) карта само на кирилица. Ще пиша като съм готов, до ден-два надявам се...

                    Коментар


                    • До: Garmin Colorado

                      Въпросче: Как да търся малки населени места? Например Kovachevtsi, или Chuypetlovo. Пробвах през Cities, All POI, и още няколко варианта, и нищо. А на картата си ги има. В каква категория попадат?

                      Друго: Взех си Colorado-то с инсталирана вътре OFRM Topo 4.40. Трябва ли да се регистрирам, и как ще се получават ъпдейтите? Изобщо каква е процедурата. За стария вариант, дето беше на CD е ясно, ама с тоя каква е хавата, тъй като не е качен на SD-то, а в паметта на самото устройство? Ъпдейта доколкото знам още не е готов.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • До: Garmin Colorado

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Въпросче: Как да търся малки населени места? Например Kovachevtsi, или Chuypetlovo. Пробвах през Cities, All POI, и още няколко варианта, и нищо. А на картата си ги има. В каква категория попадат?

                        Друго: Взех си Colorado-то с инсталирана вътре OFRM Topo 4.40. Трябва ли да се регистрирам, и как ще се получават ъпдейтите? Изобщо каква е процедурата. За стария вариант, дето беше на CD е ясно, ама с тоя каква е хавата, тъй като не е качен на SD-то, а в паметта на самото устройство? Ъпдейта доколкото знам още не е готов.
                        През Cities трябва да работи. Ще тествам.

                        Нямаш ли книжка на картата? Там има лицензен договор, и под него пише процедурата за регистрация.
                        OFRM Team
                        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                        Коментар


                        • До: Garmin Colorado

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

                          Друго: Взех си Colorado-то с инсталирана вътре OFRM Topo 4.40. Трябва ли да се регистрирам, и как ще се получават ъпдейтите? Изобщо каква е процедурата. За стария вариант, дето беше на CD е ясно, ама с тоя каква е хавата, тъй като не е качен на SD-то, а в паметта на самото устройство? Ъпдейта доколкото знам още не е готов.
                          Моето Colorado дойде с малка брошурка където пишеше да се вземе серийния номер на картата от паметта на GPS-а и да се регистрираш на email: karta маимунка offroad-bulgaria.com

                          Аз вече получих новата версия 4.50 за Colorado
                          Последно редактирано от OFRM_Team; 01-04-08, 20:00.

                          Коментар


                          • До: Garmin Colorado

                            Нещо съм се заплеснАл. През Cities работи. Не знам какво съм бил объркал. Уж правих същото.

                            За картата ще видя.

                            Съжалявам за заплесията ми.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • До: Garmin Colorado

                              Ха! То могло да се инсталират карти и на SD-то.

                              Просто в МапСорс-а се избира вместо устройството, SD-то. При включване на GPS-а към USB-то, ако има SD, излизат 2 устройства. Просто се избира второто. Аз си го кръстих "Colorado SD".

                              Правейки тия неща е добре предварително да си архивирате някъде gmapsupp.img и gmapsupp.unl, за да не се затрият случайно, понеже в избора на устройствата вътрешната памет на колорадото излиза обикновено преди SD-то.

                              Друг вариант е да преместите оригиналните gmapsupp.img и gmapsupp.unl на SD картата, и да и цъкнете копчето, дето забранява писане и триене. По тоя начин оригиналната карта седи на SD-то и е защитена, а всичко друго се качва в самото устройство.

                              Пробвах и двата варианта. Работи като песен.

                              Получих и новата карта 4.50, почти веднага след като се регистрирах. Поздравления за добре свършената работа.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • До: Garmin Colorado

                                Извинявайте но ме мързеше да прочета всички коментари до тук..Та въпросът ми е с какъв приемник е Colorado 300?Май не е със sirf3...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X