Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Събине тези дни ходих до Поморие и забелязах някакъв бъг между Бургас и Поморие, непрекъснато прекалкулира това го имаше и в старата версия. Поздрави
    [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

    Коментар


    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      1. От Руски паметник посока пл. Македония по бул. Македония ме пуска за ул. 20-ти април в насрешното.
      2. Не ми намира кварталите Младост и Студентдки град.
      3. Между Младост и Студентски град /по единствения за момента път/ за 200 метра прави 30-40 преизчислявания.
      4. Като му кажа от НДК до Съдебната палата и ме пуска направо през Витошка. На оригиналната карта на Нуви-то ми знае, че Витошка е затворена!!!

      Това са елементарни неща. Оправете ги. Да не говорим, че в Пловдив е пълна скръб. По голямата част от Перник го няма.

      Аз пътувам ужасно много и до момента навигацията не ми е помогнала НИТО ЕДИН ПЪТ.

      Как мога да помогна да стане работеща карта, а не само картинка?

      Коментар


      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        Първоначално публикуван от kokolighta Преглед на мнение
        Събине тези дни ходих до Поморие и забелязах някакъв бъг между Бургас и Поморие, непрекъснато прекалкулира това го имаше и в старата версия. Поздрави
        Ако беше сложил и точка, че да знам къде точно грешка нямаше да имаш

        Коментар


        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Първоначално публикуван от neykov Преглед на мнение
          1
          4. Като му кажа от НДК до Съдебната палата и ме пуска направо през Витошка. На оригиналната карта на Нуви-то ми знае, че Витошка е затворена!!!
          Ако сте с 4.40, моля дръпнете си я пак. За другите ще проверя, но Виточка със сигурност е затвоерна за коли! Друга вероятност е да не сте си задали тип превозно средство кола, а примерно линейка. За линейките е отворено.

          Как мога да помогна да стане работеща карта, а не само картинка?
          Пускайте забележки по картата, не тук а на е-меил karta (maimunka) offroad-bulgaria.com

          Всички забележки който се пускат във форума е малко вероятно да бъдат поправени, защото тези които правят поправките не четат форума, а пък аз много често забравям да им изпратя меил

          Коментар


          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            [quote=navcho;261918]Картата съм я купил от ,,Технополис,, къде да платя?И на кого?[/quotе]
            На никой щом вече си я купил, вътре има книжка и е обяснено как се активира! също и тук: http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=7669
            TLC 90 1KZ-TE 2000г.
            "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

            Коментар


            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              Здравейте. Имам Nuvi и ползвам Навигационна Карта на България (OFRM). Cкоро ще ми донесат от USA още един, но GPSMAP76CSх. Има ли отстъпка при купуване на втора карта (ще ползвам и двата GPS-а)?

              Коментар


              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Имам въпрос относно ползването на OFRM картата и PDA, а по точно може ли да се качи тази карта на HTC II TYTN.

                Коментар


                • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                  Ако беше сложил и точка, че да знам къде точно грешка нямаше да имаш
                  Скоро пак ще ходя и ще маркирам точно къде прекалкулира и ще ти го пратя. Поздрави
                  [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

                  Коментар


                  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    Може ли да ми кажете как да търся квартали???
                    Примерно Младост 4, бл. 455? или Студентски град?

                    Благодаря!

                    Коментар


                    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      Блоковете са нанесени като POI или интересни места, отиваш на интересни места/режим клавиатура и там пишеш номер 405. Излизат ти всички блокове с този номер, избираш кой ти трябва маркираш и GO!-има даже и входове. Има вече доста писано за това потърси!!!!
                      TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                      "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                      Коментар


                      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        Първоначално публикуван от petmiltd Преглед на мнение
                        Здравейте. Имам Nuvi и ползвам Навигационна Карта на България (OFRM). Cкоро ще ми донесат от USA още един, но GPSMAP76CSх. Има ли отстъпка при купуване на втора карта (ще ползвам и двата GPS-а)?
                        Да. 78лв с включено ддс.

                        Коментар


                        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          Има отклонение от пътя Асеновград Пловдив - Разклона за Летището - село Ягодово.Ще пратя маил с тракове на този участък.
                          П.П.Ако имате интерес мога да направя и изпрата тракове на основните улици в Асеновград,както и почети всички OFFROAD пътища в региона (забелязвам че някои които са на картата неса точни).Мога да прата тракови и на турестически пътеки.
                          Обикалям страшно много из балкана - пеша,с кола,с ATV и с всичко което се движи и лети
                          "Докато умните се намъдруват,лудите се налудуват"
                          "LZ1WAN"

                          Коментар


                          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            Първоначално публикуван от vnsh Преглед на мнение
                            Има отклонение от пътя Асеновград Пловдив - Разклона за Летището - село Ягодово.Ще пратя маил с тракове на този участък.
                            П.П.Ако имате интерес мога да направя и изпрата тракове на основните улици в Асеновград,както и почети всички OFFROAD пътища в региона (забелязвам че някои които са на картата неса точни).Мога да прата тракови и на турестически пътеки.
                            Обикалям страшно много из балкана - пеша,с кола,с ATV и с всичко което се движи и лети
                            Ами супер. Само преди са пращаш каквото и да било моля те прочети тази тема: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=18997

                            Целта е това което ми изпратиш да е вярно в крайна сметка

                            Коментар


                            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              Сигурно ще бъде банално, но и аз имам въпрос за намиране на номерата на блоковете. Имам Nuvi 660 и не мога да разбера къде са тези POI. Като му дам "Where to?" не излиза нищо такова. Сигурно е нещо много елементарно, но явно не му разбирам достатъчно. Друго, което не ми е ясно как да му дам да ме заведе до Златни пясъци например. Градовете и селата ги намира като му дам "Where to?" и "Cities", но с курортите нещо не ми се получава - Боровец излиза като "курорт Боровец", Слънчев бряг си излиза директно, но Албена, Зл.пясъци, Пампорово въобще не мога да ги намеря. Ако някой може да ме осветли ще бъда много благодарен.
                              http://www.nakladkibg.com
                              накладки, спирачни дискове, съединители

                              088 8613380

                              Коментар


                              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
                                Сигурно ще бъде банално, но и аз имам въпрос за намиране на номерата на блоковете. Имам Nuvi 660 и не мога да разбера къде са тези POI. Като му дам "Where to?" не излиза нищо такова. Сигурно е нещо много елементарно, но явно не му разбирам достатъчно..
                                Колега прочети си,ръководството за експлоатация на уреда там има обяснение как се търсят POI.
                                Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
                                Друго, което не ми е ясно как да му дам да ме заведе до Златни пясъци например. Градовете и селата ги намира като му дам "Where to?" и "Cities", но с курортите нещо не ми се получава - Боровец излиза като "курорт Боровец", Слънчев бряг си излиза директно, но Албена, Зл.пясъци, Пампорово въобще не мога да ги намеря. Ако някой може да ме осветли ще бъда много благодарен.
                                Пампорово отново излиза през POI, даже дава опция и за автогара "Пампорово", същото е и за Албена и Зл. пясъци!!!
                                Прочети по постингите има доста писано по въпроса! Като търсиш пиши с ГЛАВНИ БУКВИ!!! - това е грешка в софта на нувито!
                                Чао и лек ден, дано съм помогнал!
                                TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                                "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X