Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
    това е оправено
    Можеш ли да го коригираш и на google картата, която се отваря на сайта ти? А също така, там ще добавяш ли новите камери? Благодаря за труда, който полагаш!

    Коментар


    • От: Re: От: Спийд камери България (в разработка)

      Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
      Мерси за инфото. Ако пак минеш скоро покрай Ихтиманската камера направи снимка, моля те. Голямо ли е разстоянието от позицията на старата и новата камера?
      Относно пропуските на Н.Загора и Шел Пловдив - опитай се да си направиш сам файл с POI loader. С какъв гпс си?
      Нуви 1490Т Garmin.Чети внимателно.За какво разстояние говорим,старите бяха по средата на моста м/у двете платна,а новата е в дясно до стълбичките.Ако имаш предвид най старата камера която беше на отбивката за бензиностанцията и мотела,то разликата в метри е незначителна.
      0,1литра-demo/0.25литра-trial version/0.5литра-personal edition/0.7литра-professional edition/1.0литра-network edition/
      Оплачи се.[url]http://www.armenskipop.net/[/url]

      Коментар


      • От: Re: От: Спийд камери България (в разработка)

        Добър вечер!

        Новата 068 версия качена на http://paralax.org/garmin/

        Приятни празници.
        последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

        Коментар


        • От: Re: От: Спийд камери България (в разработка)

          Браво !!!
          Сериозна организация...
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • От: Re: От: Спийд камери България (в разработка)

            Здравейте, скоро се зачетох по повод на спийд камерите.. Искам да кажа специално за тази в село Раданово. Минах от там на 25-ти март 2012, отначало не повярвах, че е камера, защото наистина изглежда по по-различен начин, точно както беше показана и на снимките.. Аз минах с 90 от там, но според мен ограничението си е 50км/ч, тъй като си е все още населено място..На снимките, които сте качили се вижда табелата за край на селото в далечината след камерата (около 50-ина метра). Та така, сега съм в очакване, надявам се, ако наистина е толкова нова да не е била включена все още...

            P.S. И да, тази камера в село Раданово е различна от камерата на входа на Велико Търново посока от София.

            Коментар


            • От: Re: От: Спийд камери България (в разработка)

              Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
              ...
              Новата 068 версия качена на http://paralax.org/garmin/
              ...
              линка към ексел файла още сочи към в. 067.5 и трябваше ръчно да го сменя. Ползвам го за да си направя speedcam.txt файл за iGo Primo.

              Коментар


              • От: Re: От: Спийд камери България (в разработка)

                всичко е актуално

                Коментар


                • От: Re: От: Спийд камери България (в разработка)

                  Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                  Добър вечер!

                  Новата 068 версия качена на http://paralax.org/garmin/

                  Приятни празници.
                  Благодаря колега Искам да добавя, че от няколко седмици на АМ Люлин в посока Перник, на входа и изхода на третия тунел са монтирани четири жълти камери, по две за всяко от пътните платна. Снимат в гръб като влизаш в тунела и в гръб след като излезеш. Ако някой има път на там и успее да ги щракне нека качи снимки, и координатите им. Според мен са скоростни камери и следят за скоростта на влизане, и излизане от тунела, която е 80 км/ч. До момента не съм виждал такъв тип камери да са монтирани, където и да е било по пътната мрежа
                  SUZUKI DRZ SuperMoto

                  Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                  Коментар


                  • От: Re: От: Спийд камери България (в разработка)

                    Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                    Благодаря колега Искам да добавя, че от няколко седмици на АМ Люлин в посока Перник, на входа и изхода на третия тунел са монтирани четири жълти камери, по две за всяко от пътните платна. Снимат в гръб като влизаш в тунела и в гръб след като излезеш. Ако някой има път на там и успее да ги щракне нека качи снимки, и координатите им. Според мен са скоростни камери и следят за скоростта на влизане, и излизане от тунела, която е 80 км/ч. До момента не съм виждал такъв тип камери да са монтирани, където и да е било по пътната мрежа
                    И между платната стои полицейска кола, но доколкото видях е без камера в нея.

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Вече писах,че на магистрала Тракия полицейските коли са всички с камери.Така,че внимавайте.

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Първоначално публикуван от deian_r Преглед на мнение
                        Извинявам се, че ви връщам малко към стара камера покрай офанзивата с новите, но:
                        43.641111 25.872765 Русе,E85 (Тръстеник)
                        има ли причина да е на 60, защото аз редовно минавам оттам и знак за ограничение 60 не съм виждал. Според мен тази камера е на 90 km/h.
                        От поне 2 седмици кутията е празна.Също така и кутията на Лукойл на международното в Русе и тя е празна.
                        Да не би пак да са на стандартизация?

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Като стана дума за Русе, патрулка с камера се крие малко след моста по посока от Олимп към к.Париж. След моста в ляво на паркинга пред блока(на високото, може да я видиш само ако идваш от към к.Париж застават скрити в дърветата внимавайте там. Не видях и за новата стационарна камера в Търговище до метан станцията там ограничението е 60 км/ч

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Първоначално публикуван от Pacholv Преглед на мнение
                            Колеги,
                            За Пловдив - От прочетеното в Пловдивски медии и коментарите там ми стана ясно, че "камерата до Пловдив" е монтирана на КЦМ по пътя за Асеновград. Само че КЦМ с 500-600 метра, та ако някой е от Пловдив ще е много полезно ако има възможност да провери точните координати на КЦМ на тази камера, ако въобще я има...
                            За Пазарджик - май няма никакво сигурно потвърждение къде е и има ли я...или аз нещо не съм разбрал? доколкото разбирам от колегата bingobongo е на OMV-то на 85-ти км... има ли потвърждение, че това е спийд камера и точни координати?
                            Пловдив - точно срещу една бензиностанция Литекс е.
                            Пазарджик - точно на ОМВ то в посока София след Пазарджик е. Да спийд камера е, като тази на Пловдив - Асеновград.

                            Кога ще имаме новата версия в момента мнооого активно снимат и пред Айко на южната дъга на околовръстното. 2 честитки за 2 поредни дни...поне са с 30% отстъпка за ранно плащане.

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Първоначално публикуван от sslavov Преглед на мнение
                              Пловдив - точно срещу една бензиностанция Литекс е.
                              Пазарджик - точно на ОМВ то в посока София след Пазарджик е. Да спийд камера е, като тази на Пловдив - Асеновград.

                              Кога ще имаме новата версия в момента мнооого активно снимат и пред Айко на южната дъга на околовръстното. 2 честитки за 2 поредни дни...поне са с 30% отстъпка за ранно плащане.
                              Давайте координати
                              последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Първоначално публикуван от pvelikovi Преглед на мнение
                                От поне 2 седмици кутията е празна.Също така и кутията на Лукойл на международното в Русе и тя е празна.
                                Да не би пак да са на стандартизация?
                                Тя празна кутията на Тръстеник, колега, ама защо я няма тая камера в новия файл? Днес минах 2 пъти от там и никаква индикация няма.А и между другото наистина трябва да е на 90 км/ч

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X