Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Това с предупрежденията от колегите с пресвяткване на фаровете не е актуално вече.Много малко хора го правят вече.Аз по-рано предупреждавах но сега от както сложих Би-ксенона няма как да стане.Поради бавното запалване на ксенона светкавицата не се вижда отсреща.

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Първоначално публикуван от Воден дух Преглед на мнение
      .......В този смисъл предлагам на модератора да пусне тема само за стационарните полицейски камери тези в кутиите.За другите да си остане старата тема.Не виждам никакъв смисъл от писанията за така наречените засади......

      Бих го направил веднага, но файла с камерите е един. Ако се стигне до някакво разделяне, може би...
      LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от peshoa Преглед на мнение
        Искам и аз да благодаря за линка и едно въпросче. Гледам, че има няколко вида камери. Статични, мобилни... и всичките са с едно и също име (прим. speedcam.txt за IGO Primo v2). Какво се прави ако искам да имам и статичните и мобилните?

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Ново двайсе:

          Нови хайки на КАТ: 10 полицаи ще спират всички автомобили в колона


          http://news.data.bg/2/bulgaria/337840/

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Здравейте. Искам да попитам от къде мога да си изтегля последните камери за Гармин ? Ако можете линк да ми дадете ще бъде най-добре Благодаря предварително

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Здравейте, Минах покрай с.ЗЛАТИНИЦА { N42 09.249 E26 42.360 } и забелязах че има поставена камера. Дали някой знае нещо.

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12042012061.jpg
Прегледи:1
Размер:91.1 КБ
ID:5372210
                Това го цъкнах от едно приятелче, дето работи проверяващ във винпром Пещера.. Началниците им ги раздават, че да се пазят...Дано е от полза..

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Първоначално публикуван от pepopepo Преглед на мнение
                  Ново двайсе:
                  В Сливен днес прилагаха новата хайка, бяха направили с конуси инпровизирани парко места под ъгъл (приер: маркировката на праркинг на магазините Метро). А патрулните автомобили бяха произволно нацвъкани. Обаче си е гледка: много патрулки, много шапки, палки и зелени жилетки. И не на последно място: всички тези работят, а не стоят с ръце в джобовите!
                  Biagini Passo Powered By VW Syncro

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Официално по медиите казват, че камерите ще снимат над 10 км/ч превишение, но нашите журналисти са получили информация "на ухо", че всъщност снимат над 30 км/ч. Това важи конкретно за новата камера между Враца и Мездра, до бензиностанция Ромпетрол.
                    "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Има нова камера до автомивката на Ахелой, ще се опитам да направя снимка. Ограничението е 50 км.

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Първоначално публикуван от dhv Преглед на мнение
                        Официално по медиите казват, че камерите ще снимат над 10 км/ч превишение, но нашите журналисти са получили информация "на ухо", че всъщност снимат над 30 км/ч. Това важи конкретно за новата камера между Враца и Мездра, до бензиностанция Ромпетрол.
                        Някъкъв виСШ полицай в интервю каза,че досега е било +30 км/ч. но вече са променили това + и репортера като го попита с колко,той каза че е тайна.Ще се опитам да разбера но незнам кога ще стане.
                        Последно редактирано от Pacific; 18-05-12, 10:39.

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Незнам дали е писана но има нова камера на пътя от Асеновград към Пловдив точно пред КЦМ-то пред разсадника с цветя и палми и е насочена към Асеновград ограничението е 60км
                          42.064091 , 24.817804

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Първоначално публикуван от dhv Преглед на мнение
                            Официално по медиите казват, че камерите ще снимат над 10 км/ч превишение, но нашите журналисти са получили информация "на ухо", че всъщност снимат над 30 км/ч. Това важи конкретно за новата камера между Враца и Мездра, до бензиностанция Ромпетрол.
                            Не знам какво сте чули, но ето как засича камерата на Враца, Две могили - Русенско и на Орлов мост - София
                            Враца: с 25 км отгоре и си със 100 лв назад
                            Две могили: 28 км отгоре и с още 100 лв.
                            Орлов мост: 29 км отгоре и още 100 лв.
                            При плащане до 7 дни - отстъпка 30% или общо дължимо - 70 лв
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1032.jpg
Прегледи:1
Размер:132.8 КБ
ID:5375948Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1034.jpg
Прегледи:1
Размер:75.2 КБ
ID:5375949Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1033.jpg
Прегледи:1
Размер:128.3 КБ
ID:5375950

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Първоначално публикуван от dhv Преглед на мнение
                              Официално по медиите казват, че камерите ще снимат над 10 км/ч превишение, но нашите журналисти са получили информация "на ухо", че всъщност снимат над 30 км/ч. Това важи конкретно за новата камера между Враца и Мездра, до бензиностанция Ромпетрол.
                              Не знам какво сте чули, но ето как засича камерата на Враца, Две могили - Русенско и на Орлов мост - София
                              Враца: с 25 км отгоре и си със 100 лв назад
                              Две могили: 28 км отгоре и с още 100 лв.
                              Орлов мост: 29 км отгоре и още 100 лв.
                              При плащане до 7 дни - отстъпка 30%
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1032.jpg
Прегледи:1
Размер:132.8 КБ
ID:5375948Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1034.jpg
Прегледи:1
Размер:75.2 КБ
ID:5375949Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1033.jpg
Прегледи:1
Размер:128.3 КБ
ID:5375950

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Аз също минах покраи село Златиница ,спрях точно под радара и гармина показа -N42 09.258 E026 42.253 камерата засича тези които идват от Бургас по пътя Бургас-Елхово . Ограничението е 40 км.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X