Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Ей maystor ти сега и кусури ми намери! Линии млинии - айде сега...Сгафил съм - платих си и ще си знам другия път как да карам!

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      [QUOTE=maystor;1723727]

      .

      [QUOTE=egeniv;1723157]
      Колеги като видите патрулки по пътя МОЛЯ МИГАЙТЕ СЪС СВЕТЛИНИТЕ!
      Първоначално публикуван от egeniv

      Или просто вдигнете дясното краче от педала, тогава патрулките сами ще изчезнат, че гладен стои ли се !?
      Имам един познат, като види засилена кола и премигва даже и да няма патрулка,има ефект вярвай ми.Пробвал съм и аз,виждам на огледалото как се набиват спирачки и поне няколко км. спокойствие докато се чуди къде е патрулката.
      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Здравейте,
        има две монтирани камери на пътя Борован-Враца,на влизане в Враца.Пътя е двулентов,разрешената скорост е 60 км/ч.Камерите са и в двете посоки,на влизане и излизане от Враца.

        поздрави
        Последно редактирано от FiveFinger; 04-01-12, 20:54.

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
          Имам един познат, като види засилена кола и премигва даже и да няма патрулка,има ефект вярвай ми.Пробвал съм и аз,виждам на огледалото как се набиват спирачки и поне няколко км. спокойствие докато се чуди къде е патрулката.
          Това предизвиква ефекта на "Лъжливото овчарче".
          Biagini Passo Powered By VW Syncro

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Все съм се чудил, не мислите ли , че този форум го четат също така полицай и много ясно като видят , че са им разкрили дебнещите местенца обезателно другият път ще си сменят местото !?!?

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              [QUOTE=jaxan;1723875][QUOTE=maystor;1723727]

              .

              Първоначално публикуван от egeniv
              Колеги като видите патрулки по пътя МОЛЯ МИГАЙТЕ СЪС СВЕТЛИНИТЕ!


              Имам един познат, като види засилена кола и премигва даже и да няма патрулка,има ефект вярвай ми.Пробвал съм и аз,виждам на огледалото как се набиват спирачки и поне няколко км. спокойствие докато се чуди къде е патрулката.
              Аз също мигам винаги като видя нещо нередно, а когато е за КАТ НЕ МИГАМ. Мисля че след като имаш книжка имаш и глава на раменете и като има знак да го спазваш.

              Най-смешното от последното ми извънградско бе следното: мигам аз на един (подчертавам) ГАЛФОН и той намалява все едно за КАТ, а аз му мигах заради това че рпез деня в мъглата нашия кара със 120 БЕЗ ФАРОВЕ.... имаги и такива !!!
              nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Първоначално публикуван от Garminn Преглед на мнение
                Все съм се чудил, не мислите ли , че този форум го четат също така полицай и много ясно като видят , че са им разкрили дебнещите местенца обезателно другият път ще си сменят местото !?!?
                Засадите са обикновенно на "Хранилки", навигацията ми помага да се усетя, че съм на такова място и да се адаптирам към обстановката. А дали има патрулен автомобил не ме бърка.
                Biagini Passo Powered By VW Syncro

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Първоначално публикуван от pepopepo Преглед на мнение
                  Да отбележа още полицаи.

                  Видях два пъти мобилна камера в бяла Опел Астра (полицейска) без отлечителни знаци.На това място:
                  Кординати: N42°11'01.6"С.Ш. и E24°17'46.6" - ограничени 60 км/ч. От другата страна на пътя спираха за акция светлина но съм ги виждал един път.
                  Вчера същата Астра пак беше там.Даже вече някои я знаят и присвяткват.


                  Първоначално публикуван от pepopepo Преглед на мнение
                  Ще дам данни за полицейски засади в град Пазарджик които не са отбелязани в последния файл.Минавам сравнително често от там.Местата в момента не са много активни поради намаления персонал на КАТ.
                  1. N42,10.956' E024,18.611' това е при влизане в Пазарджик от посока с.Звъничево ограничение 40 км.ч
                  2. N42,11.244' Е024,19.011' това е при захождане по пътя за новия мост над Марица "Атлантик" ограничение 50 км.ч.
                  3. N42,11.336' E024,19.182' това е до моста на канала на бул.Христо Ботев след светофара ограничение 50 км.ч

                  Няма и отбелязани камерите които са отбелязани в http://antiradar.braindumpz.com/ .Но за тия камери не съм чул някой да е изгорял от приятели или познати.Възможно е и да не са активни или да не са на КАТ.
                  Тези данни които съм дал за точка 2 и 3 не съм виждал от няколко месеца да спират там.От точка 3 са се преместили по-надоло по бул.Христо Ботев на Т образно кръстовище до църквата.Почти всяка вечер са там.Като минавам от там с GPSа ще дам кординати. По т.1 - все още са актуални.
                  Последно редактирано от pepopepo; 08-01-12, 09:51. Причина: Промяна на данни

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Първоначално публикуван от pepopepo Преглед на мнение
                    От точка 3 са се преместили по-надоло по бул.Христо Ботев на Т образно кръстовище до църквата.Почти всяка вечер са там.Като минавам от там с GPSа ще дам кординати.
                    Ето кординатите: N42°11'33.1" E024°19'13.6"

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Камерите&засадите за NDrive потърсете на http://paralax.org/garmin, че американците затвориха Megaupload и долния линк е недостъпен...
                      Първоначално публикуван от SWave8500 Преглед на мнение
                      За всички, които ползват NDrive: новата версия 067 е на адрес [http://www.megaupload.com/?d=UIG09JVL (старата 066 е изтрита и долния линк е неактивен) - това е архив, позволяващ качване на всички камери и засади в NDrive v.10 и v.11.
                      Архива съдържа и макрос за безплатния OpenOffice.org, с който можете да обработите екселския файл от paralax.org/garmin, така че да си правите сами файловете за импорт при излизане на следваща версия или от ваш собствен екселски файл с корекции и/или добавки (трябва да има същите колони, с данни от 3тия ред нататък). Повече инструкции има в текстовия файл HowTo.txt.
                      Тествал съм на NDrive v.10.2.06 и v.10.2.09 (операционна система BADA на телефони Samsung Wave S8500 и 7230), като съм инсталирал и настройвал според инструкциите от ipmart-bg.com. Но формата е .kml (точките са тип "камера" за Google Earth) и би трябвало да е валиден и при другите версии.

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Предложиха 140 км/ч за магистралите
                        Нетърпеливите обаче да не бързат, защото полицейските глоби все още са по старите ставки.

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Всяко кърваво шосе с камера
                          От средата на следващия месец пък ще започне монтирането на нови 8 мобилни камери в патрулните автомобили.

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Напоследък се забелязва постояно пребиваване на бяла патрулка опел астра с радар които се намира в Гр. Варна под завод елдом посока топливо (Съвсем неволно са се скатали в пресечката )

                            Това са кординатите:

                            Бул.Република

                            N 43" 13" 7,9"

                            E 027"52"33,1"

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              От едно известно време се появиха 3 камери след разклона за с. Пасарел посока София-Самоков. Монтирани са на фасадата на магазина за рибарски такъми и лодки и гледат в посока Самоков.Приличат на трафик камери а не радарни , но там има ограничение 40км/ч та имайте едно на ум.Всеки случай не са охранителни защото са насочени към пътя.
                              И едно питане:Някой ползва ли това http://cobrairadar.com/.Може ли да работи като обикновен радар детектор?Пази ли от мобилни полицейски радари като добрата стара Кобра?И въобще впечатления от уреда и софта към него.Има и приложение за Андроид. Благодаря.

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Първоначално публикуван от g
                                Вчера по обяд монтираха камери на бул.Цариградско шосе посока Пловдив м/у поделението на Враня и на царО имотите
                                http://www.bgmaps.com/map/sofia
                                Камерите ги монтираха под голямата реклама която е над пътя.
                                За момента в "тестов" период до края на уикенда - 100% достоверна информация. От другата седмица - 27.02.2012..... работят с "пълна" пара.
                                Нови камери на Цариградско шосе.
                                LZ1IHM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X