Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от pepopepo Преглед на мнение
    .....Ще се опитам да разбера но незнам кога ще стане.
    Ми това става с проба. Един минава с +30, друг с +20 и ще видите кой ще получи "честитка". Между другото камерите имат известен заложен толеранс, около 2-3% предполагам.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      538 и 484 са подозрително близо една до друга - може би е редно едната да отпадне ?

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Предлагам, 206-засада 50км/ч Пловдив бул.България да отпадне, на това място от поне година поставиха светофар и полицаи не съм виждал там.
        Доброто не струва скъпо, но много се цени !

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          За гр.Белоградчик и района има монтирана вече мобилна камера в бял опел астра /с надписи/ снимат включително и за неправилно паркиране. ..........
          Последно редактирано от Pacific; 31-05-12, 13:18.

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Първоначално публикуван от plameniirina Преглед на мнение
            Аз също минах покраи село Златиница ,спрях точно под радара и гармина показа -N42 09.258 E026 42.253 камерата засича тези които идват от Бургас по пътя Бургас-Елхово . Ограничението е 40 км.
            Как изглежда тази камера? Много е съмнително да е с радар, вероятно е за видеонаблюдение.
            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              gadev, камерата на Раданово има ли я в последната версия, защото не ми съобщава за нея? Иначе в екселския файл фигурира.

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Първоначално публикуван от deian_r Преглед на мнение
                gadev, камерата на Раданово има ли я в последната версия, защото не ми съобщава за нея? Иначе в екселския файл фигурира.
                има я
                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Колеги след като наскоро изгорях, разбрах че на околовръстното шосе на София, в посока от Младост към Драгалевци, на паркинга на АИКО или на съседната сграда, има мобилна камера обикновено е една нещастна вектра с лайнян цвят и тъмни стъкла.
                  Последно редактирано от ISG; 05-06-12, 15:34.

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    На околовръстното редовно си има цивилна кола с камера и радар в посока Младост - Бояна и Бояна - Младост. Радар детектор от най-обикновенните я засича. Но ако не се лъжа винаги седи при ограничение 80 км/ч, т.е. не застават при 50 и 60 км/ч където са ограниченията около Младост, че там пък колко изгорели ще има...
                    Но и все пак не разбирам при 80 км/ч по околовръстното за къде все бързат хората - после "изгорех"... и по Цариградско също - аз си се влача с 80 км/ч и постоянно някой ме натиска да ме изпревари - е колко трябва да стане ограничението или кога все пак ще се научим малко да спазваме ограниченията???

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Извън темата, но....
                      Има два типа водачи на МПС (пиша водачи, зашото трудно изписвам шофьори)
                      1. Водачи, които карат според ограниченията;
                      2. Водачи, които карат с 50км/ч...........над ограниченията. Последните, разчитат на СРС-та за ловене на камери, засади и засичане от Лазар
                      И двата вида трябва да приемат избора на другия, като вторите, водейки си МПС-то, се съобразяват с първите, най-малкото защото са нарушители. Та, идеята ми е да спрем да се учудваме, че има Тип 1 или Тип 2 водачи. Всеки е направил своя избор. Да си носи последствията!
                      LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Aз съм от третия тип - при ограничения под 100 карам с 10 - 15% над ограничението, при ограничение над 100 карам със 105 -110, че тя моята барака не може повече. Най-се вбесявам обаче, когато при ограничение 60 , на караулката на Ботевградско например, всички, и трите ленти, карат с 40, а веднага след нея надуват до 90 - 100, ако и да има знак 50. Малоумна работа ти казвам.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Нови 42 броя мобилни камери......http://profit.bg/news/Oshte-42-kamer...nid-91826.html

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            днес видях това и реших да го пусна, ако някой има повече инфо да казва. Мисля, че всички ще сме му благодарни http://news.data.bg/2/bulgaria/34866...0%D1%82%D0%B0/
                            Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              http://goo.gl/maps/K2i1 На това място в Долни Богров ми направи проверка автопатрул.На ъгъла на кръстовището където пише улица 2 и главния път бяха спрели. Нямаше го отбелязано в последния файл за полицейски засади.Или поне не ме предупреди.

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Ами, ако започнат да се отбелязват ВСИЧКИ места, на които някога е имало спрян автопатрул, познай какво ще стане .
                                ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                                LZ1YBB

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X