Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

    Защо толкова изморява много бие в ръцете ли или е тешко ?

    Коментар


    • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

      Какво му е по престижното цената ли???Едва ли всеки втори човек знае ,че едното струва 20-25 бона(незнам колко е тоя ренегад) и едва ли се е доказало като кавазакито????

      Коментар


      • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
        Не е монтаж и ленти за багаж правили като се разковат предните носачи да ги транспортират някак си

        ...

        '' Лентите ''-в Троян бяха елеваторни ---- изкачиха сьстезателите си до пьрвите места. Вьв всички класове победителите са с '' Kawasaki " . И то в едно сьстезание направено за да рекламира Ренегата.
        Последно редактирано от Desislav Cekov; 09-11-08, 08:46. Причина: грешки!

        Коментар


        • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

          Ренегата да не би да не става за каране в гората без да го тичиш ?
          Доказало се е кавазакито ама е модел от 5 години нормално е да е по-масов (у нас де!) ренегата от колко време е ?... 1 2 години и вече започват да се появяват и те повечко.
          Кавазакито е победило...да не би то да е победило?Такъв му е карача ,ако е бил с ренегад ,ренегата да е победил.Кавазакито е по-добро от ренегата единствено в цената си и в нищо друго ,нито е по-бързо ,нито по-проходимо ,нито по-икономично ,а и според мен едно обикновенно кавазаки няма да понесе повече тормоз и люскане от един ренегад.
          Последно редактирано от kol1o0; 09-11-08, 11:58.

          Коментар


          • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

            еми като дойде време да ми взимат атв от УСА аз викам кфх700 намерих почти чисто нов на половин цена но баща ми вика модела е 4-5 години остарял е няма никакви промени трябва още-усилени джанти,аспух,кормило,лебетка,кори,филтри и колко други работи и долу-горе ме отказа и вика то в българия като е пълно с кфх ове като стане време за продажба нито ще му зема пари нито ще го продам бързо и ми намери ренегад500 поръчахме му 1 кори,джанти да е по красив и предпазители за рацете и е готов
            пп:дали баща ми е сбъркал и дали ще мога да правя скоци по 3-4 метра на 13години съм атв то поджодящо и хубаво ли е ? (моляви отговорете на въпроса ми !?)

            Коментар


            • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

              Първоначално публикуван от kol1o0 Преглед на мнение
              Ренегата да не би да не става за каране в гората без да го тичиш ?
              Доказало се е кавазакито ама е модел от 5 години нормално е да е по-масов (у нас де!) ренегата от колко време е ?... 1 2 години и вече започват да се появяват и те повечко.
              Кавазакито е победило...да не би то да е победило?Такъв му е карача ,ако е бил с ренегад ,ренегата да е победил.Кавазакито е по-добро от ренегата единствено в цената си и в нищо друго ,нито е по-бързо ,нито по-проходимо ,нито по-икономично ,а и според мен едно обикновенно кавазаки няма да понесе повече тормоз и люскане от един ренегад.
              Кавазакито , може да се окаже даже и по бързо от ренегата...Но ренегата си е едно работно атв...За проходимостта , се едно да сравниш работно с спортно...Е много ясно...А цената пък е 2 пъти по висока от на кавазакито....Кавазаки на промоция 12 бона ренегата 24...Ами то просто няма какво да си говорим....
              +на ренегата:Жълт е
              Последно редактирано от man1a; 09-11-08, 13:22.

              Коментар


              • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

                Чета все специалисти сте писали тук с много опит и с двете машини.

                А това жълтите павета някъде в София ли е да ода да покарам там малко

                Коментар


                • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

                  Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                  Чета все специалисти сте писали тук с много опит и с двете машини.

                  А това жълтите павета някъде в София ли е да ода да покарам там малко
                  Не мооо се сдържа...!!!

                  Коментар


                  • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

                    Моля Ви се отговорете на въпроса ми !?
                    Последно редактирано от Desislav Cekov; 09-11-08, 18:56. Причина: правопис

                    Коментар


                    • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

                      Първоначално публикуван от malkatatromba Преглед на мнение
                      молч ви се отговорете на въпроса ми !?
                      Можеш да правиш всичко с едно ATV, стига да можеш!

                      Коментар


                      • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

                        Тази анкета си е........! Какви отверки,какви пет лв. И други ф-ми правят аксесоари. BRP не правят нищо друго на колела,освен ATV.
                        На KFX 700 какво да му променят като и така си е ОК . Просто няма аналог. Тунинги --- дал Господ.A --- задия мост. Няма маншони--карета .В BG. и подръжката не е проблем.
                        Когато "ЛЕВСКИ'' печели Кокала не прави смени!!!!
                        full time rider, part time racer
                        jrc4life

                        Коментар


                        • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

                          Забравих ---- цената на РенегаДа е по -добра ------за продавачите ???????
                          full time rider, part time racer
                          jrc4life

                          Коментар


                          • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

                            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                            Чета все специалисти сте писали тук с много опит и с двете машини.

                            А това жълтите павета някъде в София ли е да ода да покарам там малко
                            Това е много труден траялски участък, където е мно'о опасно да караш ренегад, особено ЖЛЪТ оти се слива с пейзажо.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

                              Абе нали сте все карачи,що не признаете че Сашо Каранов си ви победи с едно старо атв, без никакъв туннинг и вместо да дращите в нета не потренирате за да не ставате пак за смях.Renegad-a е 2пъти по скъпо от Kawasakito ,че даже и с тунинг, по съзтезанията няма никакъв шанс.Добре, че Тодор направи съзтезание "у дома" ,че Renegad-a съвсем беше пийнал студена вода в националния шампионат.
                              [url="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/url]
                              blood group 0+

                              Коментар


                              • До: Kawasaki KFX700 vs Renegade 800

                                Dizi не си прав. Kvf 650 с които Каранов ги начатка е на една дама и е доста нов-2007 г. Задния мост на тази машина е като на Kfx 700 .Сега в BPR знаят какво да променят за да имат успех.Аз искам комисион.
                                full time rider, part time racer
                                jrc4life

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X