Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Един човек от много години, всяка сутрин, си купувал баничка от кварталната баничарница, преди да отиде на работа. Баничката струвала 1 лев до една сутрин, когато продавачката му казала:
    -От днес баничките са по 2 лв.
    -Ама как? Защо?-смутил се мъжът.
    -За баничката един и един за Б.Б.
    Ще си взема днес, пък утре ще му мисля- рекъл си мъжът и подал двата лева. Жената ги взела и му върнала един.
    -Какво става?- още по-объркано попитал човечецът.
    -Няма банички!
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: Вицове

      Приятно облечен мъж всеки ден като отива на работа, минава край един просяк и му оставя 5лв в шапката и си продължава. Това се повтаря в продължение на месеци, при което просяка е доволен и мъжът също, защото прави добро всеки ден.
      Един ден обаче вместо 5лв оставя само 2лв и казва виновно на просяка:
      - Извинявай, но започнах да строя къща и знаеш как е .
      На което просяка сърдито отвърнал:
      - Е как не те е срам, да си строиш къща с моите пари.

      Коментар


      • От: Вицове

        Да опънеш световния номер 1 при мъжете и при жените в една нощ, си е повече от Голям шлем





        Копирах го от един форум, става дума за нашето момче, тенесиста.
        Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

        Коментар


        • От: Вицове

          - Прощавайте, девойче...
          - Вече не съм девойче.
          - А как те викат?
          - Мене не ме викат, аз сама си идвам.
          - Извинете. А може ли за минутка...
          - А ще успеете ли за минутка?
          - За минутка? Горе-долу.
          - Ако е за "горе-долу", аз си имам мъж.
          Калин - О88 б579I9I
          Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

          Коментар


          • От: Вицове

            Една блондинка ходила на уроци по плуване и един ден пита треньора си:
            -Тренер, наистина ли ако си изкараш пръста от оная ми работа ще потъна?

            Коментар


            • От: Вицове

              От "Пирогов" съобщиха, че печатна грешка на 12-та страница на издание на Камасутра е довела до навяхвания и масово посещение на болничното заведение.
              Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
              Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

              0885372997 - Дани

              Коментар


              • От: Вицове

                Един мъж се обръща към служителка на гише "Информация" в пощата:
                - Извинете, къде е тоалетната?
                Служителката обаче чува "Къде е колетното?" и отговаря:
                - Зависи колко тежи. Ако е до 1 кг - в тази зала, ако е по-тежко - в онази зала.
                Мъжът:
                - Ама вие мерите ли ги?
                Служителката:
                - Да, с електронни везни!
                (0+)
                Единственото сигурно нещо е,че нищо не е сигурно.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Любопитно:
                  Заради силните ветрове европейското първенство по парашутни скокове постепенно премина в световно...
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                    Единственото по-лошо от това жена ти да не може да готви, е да не може, но да готви.

                    Седнали няколко приятели на мухабет и от дума на дума започнали да се хвалят колко хубаво готвят жените им. На единия жена му готвела страхотно мусака, на другия пък жена му правела страхотни палачинки, на третия жена му много разбирала от супички разни... Само един пич седи и си мълчи през цялото време. Хвалили се, хвалили се и по едно време го попитали:
                    - Абе, твоята жена какво готви най- добре?
                    - А, (отговорил той) моята жена не може да готви. Обаче какви свирки прави- да си оближеш пръстите!

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      ***

                      Мира Радева подаде сигнал, че 10% от социологическото й проучване е било конфискувано след акцията на ДАНС и Прокуратурата в Костинброд.

                      ***
                      ЦИК заявява, че няма да позволи на избирателите да фалшифицират изборите!

                      ***

                      Това в печатницата в Костинброд изобщо не са бюлетини!
                      Веселин Маринов е издал албум в 350 000 тираж и Цветан Цветанов го спонсорира с обложките.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Извънредно: От ГЕРБ признаха, че 350-те хиляди бюлетини не са брак... а тапети за 6-те апартамента на Цветанов ))

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Българсият народ поздравява Бойко Борисов с песента на група Ера "Не е лесно (да си тиква)"
                          http://www.vbox7.com/play:cba316be
                          Пътят е целта.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Морфей казва на Нео:
                            - Нео, бЕгай за бира.
                            - Еее, защо аз?
                            - Ти си Избрания!!!
                            Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Този човек получава Годишната награда за литерхалтура за автообяви:

                              "колата е в движение, забележка-няма застраховка и акумулатор"

                              "счупен съединител. Нищо платено."

                              Като изключим гражданската и прегледа е перфектна от към документи.

                              Колата има забележки, ако искате перфектна - бръкнете се със 3000лв. и си купете някоя друга.

                              opel vectra : Двигателя е в добро състояние купето е изядено от раждата което е нормално за модела

                              По колата всичко работи, няма проблеми с газ-та, нисък разход 10лв - 100км. Всичко е платено до края на годината. В цената са включени: Резервен двигател и 4бр. джанти ....

                              цената е без коментар, моля да се обаждат само хора съгласни със цената.

                              Бартер за каква да е кола!

                              Автомобилът е перфектен. Има проблем с документите.

                              Цената е промоционална за цялата кола до 12. 05. може и бартер за 1, 5м3 дървени греди 10/10 см. - 4 метрови

                              Спрян от движение с проблем в делкото може и ЦЯЛ за части. има АГУ. При бартер Цената не се коментира. Бартер за лада 2107. може и да не е в движение или спряна, бракувана и др

                              Към колата има резервни части ( ДВИГАТЕЛ , ТАБЛО , СЕДАЛКИ И др. ) Метановата уредба работи идеално , но в цената не е включена БУТИЛКАТА

                              Сядаш палиш и изчезваш!

                              Двигател ходова част са в перфектно състояние, колата преди удара е поддържанa добре."

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Абе не съм много политически пристрастен:

                                Влизат Бареков и Станишев в една аптека.
                                - Два капута - казва Бареков.
                                - Виждам - казва аптекарят - нещо ще желаете ли?

                                ***
                                В нощта на изборите Цветанов отива при Борисов:
                                "Шефе, имам една добра и една лоша новина".
                                "Казвай първо добрата".
                                "Спечелихме изборите".
                                "А лошата?".
                                "Никой не е гласувал за нас".
                                Последно редактирано от ivied; 13-05-13, 12:24.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X