Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Един 18 гoдишен немски младеж играе компютърни игри в стаята си. Влиза дядо му и му вика:
    - Какъв мъж си ти, бе - седиш си сам в стаята и играеш на компютъра?!? Аз на твоята възраст като бях отидох в Париж, влезнах в Мулен Руж пих, цяла вечер, еб@х една от танцьорките, изпиках се на бара и си тръгнах без да платя! Ти не си мъж а ... бе!
    След няколко седмици дядото дошъл пак да види внука си и гледа младежа с гипсирана ръка и крак, избити зъби.
    - Лелеее, какво е станало с теб?
    - Ами какво, аз направих каквото ми каза и бармана, и охраната ме пребиха - ето това стана!
    - Ама ти с кого отиде?
    - Еми с един приятел... Защо, а ти с кого си бил там?
    - Е-е-е, аз бях с 2-ра SS дивизия..
    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

    Коментар


    • От: Вицове

      J
      Циганин се разделя с гаджето си:
      - Аше, ако искаш, може да си останем братовчеди...?
      Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

      Коментар


      • От: Вицове

        Вуте за риба.Златната рибка и т.н.
        1-во желание:
        - Да умре на комшията кравата.
        - Ок..
        2-ро желание:
        - Да умре и на другия комшия кравата.
        - Ок....
        3-то желание:
        - Да умре и мойта крава
        - ????... Е що и твойта бе..!!!???
        - Да няма от къде да си купат млеко,...деееба тяаааната м..а деееба..
        Ако е машина, нека бъде немска!
        XJR 1200
        ETZ 150
        Kawasaki Ninja ZX10R

        Коментар


        • От: Вицове

          А един друг немски младеж решил да пътува във Франция и говорейки с дядо си го попитал колко е от границата до Париж. Дядо му отговорил:
          "4-5 часа с танк"...
          Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

          Коментар


          • От: Вицове

            -Знаеш ли, че Тина Търнър отказала да се омъжи за Куентин Тарантино ?
            -Защо?
            -Как ти звучи - Тина Тарантинова !
            Щирлиц вървеше по улицата и видя бояджия, който замазваше всички нецензурни думи по стените.
            “Аха, модератор“, помисли си Щирлиц !!!

            Коментар


            • От: Вицове

              "Като умреш, не знаеш, че си умрял и не ти е тежко на теб, а на другите. Същата работа е и като си тъп."

              *******

              - Господине, вие с цел ли ме преследвате?
              - Ми с цел ма, нема да е с половинка!

              ******

              Клиент към нова продавачка в риболовен магазин:
              - Извинете, добри ли са силиконовите ви примамки?
              - Простак! Те са ми естествени!


              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • От: Вицове

                Фидел Кастро умрял и се запътил към рая. Пред Райските врати го спрял Св. Петър и му казал:
                - С този комунизъм и мизерия в Куба не те пускам в рая. Мястото ти е долу при колегата Луцифер.
                - Моля те пусни ме, не ща в ада - примолил се Кастро.
                - Не става - казал Св. Петър и го натикал в асансьора за ада.
                Слезъл долу Кастро при Луцифер. Рогатия го вкарал вътре в един казан и подпалил огъня.
                - Чакай, недей - примолил се Кастро - пусни ме горе, поне куфарите да си прибера…
                - Не се притеснявай за тях, ще си ги получиш куфарите - казал Луцифер и моментално изпратил две дяволчета да приберат багажа на Кастро от Рая.
                Отишли дяволчетата пред Райските врати ама било вече 17. 30 - работното време свършило и вратите заключени.
                - Дай да прескачаме, че ако не се върнем с куфарите Луцифер ще ни откъсне опашките - казали си дяволчетата и тръгнали да прескачат вратата. По райската алея в това време се разхождал Св. Петър и като ги видял да прескачат си рекъл:
                "Кога отиде брадатия Кастро в ада, кога бежанци започнаха да идват от там…"

                Коментар


                • От: Вицове

                  Срещат се двама:
                  - Искам да си взема куче, жената не дава.
                  - Мислиш ли, че кучето ще даде? !

                  Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Eдин човек влиза в някаква тоалетна. Сяда на седалката и чува глас:
                    - Здрасти!
                    - Здрасти! - отговорил неуверено.
                    - Как си?
                    - Добре съм...
                    ... - Какво правиш?!?
                    - Ами... опитвам се да се изкендзам... - отговорил малко смутено.
                    - Айде, ще те оставям, че един тъпанар от съседната тоалетна ми отговаря, после ще ти звънна....

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      ПЕРФЕКТНОТО ПРАВИТЕЛСТВО

                      Ето как би изглеждало перфектното правителство в България:

                      1. Премиер - Любен Гоцев.
                      Да не се лъжем, повечето правителства след 1990 са подредени от него, така че е най-заслужил.

                      2. Министър на културата - инж. Митко Димитров (Митко Пайнера)
                      И без това е такъв почти 20 години. Без конкуренция.

                      3. Министър на младежта и спорта - Волен Сидеров
                      Има познания по източни бойни изкуства. Има и силна воля, оптимист е, взима 7% при 40% изборна активност и казва, че е готов за премиер. Ако скочи с бънджи, ще е готов и за космонавт. Ще върне утринната ведрина в училище.

                      4. Министър на здравеопазването - Веселин Марешки.
                      Има аптеки с евтини лекарства. Има и къща на плажа, пардон, на морето, има Бентлита-Ментлита, всичко си има, само министрески пост не. Да му го дадем, така ще отървем и варненци от шанса да им стане кмет.

                      5. Министър на вътрешните работи - Младен Михалев - Маджо
                      С опит в ръководенето на силови структори. Познава криминогенната обстановка.

                      6. Министър на външните работи - Христофорос Аманатидис - Таки
                      Пътува безпроблемно по света, разбира се добре с хората от всички националности, до сега не се е чуло някой да му е отказал нещо.

                      7. Министър на финансите - Васил Божков - Черепа
                      Не случайно е най-богатият българин. Значи знае как да ни направи и нас. Освен това пуши пури и ще върне пушенето в баровете.

                      8. Министър на образованието и науката - Златка Димитрова (черната Златка)
                      Край на мъките в училище. Матурите ще бъдат заменени от конкурси за Мис пети А, Мис пети Б и т.н.

                      9. Министър на икономиката - Левон Хампарцумян
                      За да ръководиш нещо, което го няма, трябва да си магьосник. А кой освен Левон може да ръководи мега-банка и едновременно с това да е в две различни телевизионни предавания на живо. Да, той е!

                      10. Министър на земеделието - Румен Луканов - ТВ Водещ
                      Има земеделски вид и не се притеснява от камери и най-вече микрофони.

                      11. Министър на правосъдието - Алексей Петров
                      Знае слабите места на системата. Строг, но справедлив. Няма начин да се споразумее с членове от предишното правителство.

                      Говорител на кабинета ще бъде Николай Бареков
                      Има опит в това, въпреки че ако правителството падне, няма да е много дискретен.
                      Non scholae sed vitae discimus.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                        "Като умреш, не знаеш, че си умрял и не ти е тежко на теб, а на другите. Същата работа е и като си тъп."

                        *******

                        - Господине, вие с цел ли ме преследвате?
                        - Ми с цел ма, нема да е с половинка!

                        ******

                        Клиент към нова продавачка в риболовен магазин:
                        - Извинете, добри ли са силиконовите ви примамки?
                        - Простак! Те са ми естествени!


                        Направо ме срина от стола....
                        "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                        Mark Twain
                        СтоЕнчA

                        Коментар


                        • От: Вицове


                          Тъмна нощ. Два бухала стоят на клон. Единият казал:
                          - Буууу!
                          Другият му се сопнал:
                          - Бууу на майка ти п****та! Изкара ми акъла!
                          –––––––––––––––––––––––––––––––––
                          Вчера поправих часовника с кукувицата.
                          - И какво, върви ли?
                          - Разбира се. Сега кукувицата излиза на всеки половин час и пита колко е часът.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Презервативите не гарантират безопасен секс.
                            Един мой познат беше си надянал един когато го застреля съпругът на жената с която беше.
                            Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                            Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Жена се кара на мъжа си :
                              - Ще взема да напиша над леглото с блажна боя какъв простак си
                              - Защо ма?
                              - Да научи целия град!

                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              08седем9010З60
                              MAKE RALLY NOT WAR
                              Confidence in Motion

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Демокрация: Вълк, лисица и заек гласуват какво да бъде обедното меню.
                                Свобода: Добре въоръженият заек оспорва резултатите от гласуването
                                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X