Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Стар емигрант в Канада разправя:
    - Баси, oт толкова години съм в тая страна, а така и не можах да разбера – какво толкова има нарисувано на знамето й, че трябва да го прикриват с листо?
    Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
    Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

    0885372997 - Дани

    Коментар


    • От: Вицове

      Прибира се някакъв у дома, доста пийнал. Жена му в кухнята, мие някакъв тиган. Пича я поглежда с размътен поглед, трясва с юмрук по масата и изревава:
      - АЗ съм шефа в тая къща!
      Жена му без да коментира, просто се извърта и му залепя тигана в главата. Пича, естествено - нокаут. В това време пристига съседката:
      - Въх, Миме, твоя що лежи насред кухнята?
      - Той е шефа в тая къща! Където си иска, там ще лежи!
      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

      Коментар


      • От: Вицове

        Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
        Това НЕ е виц
        "Пътувам в препълнена маршрутка, хората пътуват мълчешком, всеки се е замислил за нещо си. При едно спиране се освобождава мястото веднага зад шофьора, на което сяда млада майка, около 22-23 години, с 3-4 годишно момиченце. Тоест, тя седи с гръб към движението и с лице към хората в салона. Както тръгна маршрутката, и момиченцето започна да мрънка на майка си на тема "мамо, купи ми Барби!", при това едно такова протяжно и жално и с различен тон всеки път. Майка и и влезе в ритъма и и отговаряше с "за какво ти е Барби, имаш си вече три, по-добре да ти купя нещо друго" и т.н. Всичкото това мрънкане и виене почна да омръзва не само на мен, но и на останалите пътници. След няколко спирки стратегията на момиченцето се промени. Тя изведнъж стана важна и млъкна, като видимо се сети за нещо коварно. И след още една спирка се издаде:
        ... - Ако не ми купиш Барби, ще кажа нещо за теб на баба!
        Майка и се усмихна: - И какво толкова ще кажеш на баба си за мен?
        Момиченцето продължи: - Ще разкажа, ще разкажа! Аз видях нещо!
        Цялата маршрутка затаи дъх, за да чуе какво точно е видяла малката.
        - Е, и какво си видяла? - попита майката.
        - Аз видях как ти вчера целуваше пишката на тати!
        Цялата маршрутка избухна в смях, също и шофьорът. Майката спря маршрутката, взе си детето под мишница и изскочи навън.
        Мислите си, че това е краят? Не бързайте. При спирането на маршрутката се качи млад мъж с момченце, някъде около 8 годишно и седна на мястото на майката с детето. Пътниците продължаваха да се хилят, младият мъж и той почна да се подсмихва гузно, без да знае на какво точно се смеят останалите. И в този момент синът му изтърси: "Тате, купи ми войници!" Маршрутката избухна в такъв смях, че принуди шофьора да спре, за да се смее на спокойствие. След като си пое дъх, шофьора се обърна към младия мъж: "Братче, по-добре му купи войници, не дърпай дявола за опашката". Младият мъж пътува около 4 спирки, през цялото време хората се смееха, а той седеше в пълно недоумение, вероятно мислейки си че се вози в маршрутка с идиоти. И наистина, какво толкова смешно има в "тате, купи ми войници"? "
        Evgeny Aronov
        Колежке, това беше убийствено. Започнах да се смея на глас и колегите в стаята се учудиха какво толкова смешно чета че се хиля. Показах им и минута след това вече цялата стая ехтеше от неистов смях. Благодаря, оправи настроението за деня на всички ни.

        Коментар


        • От: Вицове

          Първоначално публикуван от piron45 Преглед на мнение
          Колежке, това беше убийствено. Започнах да се смея на глас и колегите в стаята се учудиха какво толкова смешно чета че се хиля. Показах им и минута след това вече цялата стая ехтеше от неистов смях. Благодаря, оправи настроението за деня на всички ни.
          За нищо
          Не е моя заслугата, но снощи и ние в къщи доста се посмяхме

          Коментар


          • От: Вицове

            Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
            Това НЕ е виц
            "Пътувам в препълнена маршрутка, хората пътуват мълчешком, всеки се е замислил за нещо си. При едно спиране се освобождава мястото веднага зад шофьора, на което сяда млада майка, около 22-23 години, с 3-4 годишно момиченце. Тоест, тя седи с гръб към движението и с лице към хората в салона. Както тръгна маршрутката, и момиченцето започна да мрънка на майка си на тема "мамо, купи ми Барби!", при това едно такова протяжно и жално и с различен тон всеки път. Майка и и влезе в ритъма и и отговаряше с "за какво ти е Барби, имаш си вече три, по-добре да ти купя нещо друго" и т.н. Всичкото това мрънкане и виене почна да омръзва не само на мен, но и на останалите пътници. След няколко спирки стратегията на момиченцето се промени. Тя изведнъж стана важна и млъкна, като видимо се сети за нещо коварно. И след още една спирка се издаде:
            ... - Ако не ми купиш Барби, ще кажа нещо за теб на баба!
            Майка и се усмихна: - И какво толкова ще кажеш на баба си за мен?
            Момиченцето продължи: - Ще разкажа, ще разкажа! Аз видях нещо!
            Цялата маршрутка затаи дъх, за да чуе какво точно е видяла малката.
            - Е, и какво си видяла? - попита майката.
            - Аз видях как ти вчера целуваше пишката на тати!
            Цялата маршрутка избухна в смях, също и шофьорът. Майката спря маршрутката, взе си детето под мишница и изскочи навън.
            Мислите си, че това е краят? Не бързайте. При спирането на маршрутката се качи млад мъж с момченце, някъде около 8 годишно и седна на мястото на майката с детето. Пътниците продължаваха да се хилят, младият мъж и той почна да се подсмихва гузно, без да знае на какво точно се смеят останалите. И в този момент синът му изтърси: "Тате, купи ми войници!" Маршрутката избухна в такъв смях, че принуди шофьора да спре, за да се смее на спокойствие. След като си пое дъх, шофьора се обърна към младия мъж: "Братче, по-добре му купи войници, не дърпай дявола за опашката". Младият мъж пътува около 4 спирки, през цялото време хората се смееха, а той седеше в пълно недоумение, вероятно мислейки си че се вози в маршрутка с идиоти. И наистина, какво толкова смешно има в "тате, купи ми войници"? "
            Evgeny Aronov

            ех тези софийски трамваи

            .. Преди години се возя в трамвай 7. Някъде по Витошка се качват баща и дете и носят топли и невероятно вкусно миришещи франзели. На целия трамвай му потекоха слюнките. Детенцето не се сдържа и си чупи. То и на мен ми идваше да си отчупя. Бащата не спираше да му казва да не яде от франзелите. На десетия път му се скарва "Колко пъти да ти кажа да не ядеш от хляба, а ти продължаваш?!" Детето се обърна възмутено: "А мама колко пъти на теб ти е казвала да не пикаеш в мивката, а ти продължаваш"..
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • От: Вицове

              Аз затова не ползвам обществен транспорт
              Hristo Draganov
              http://htftp.domainbg.com/HD/

              И аз искам България чиста ! ! !

              Коментар


              • От: Вицове

                -Господине, вие с цел ли ме преследвате ?
                -Ми с цел, ма , нема да е с половинка !

                Коментар


                • От: Вицове

                  От новините тази вечер:
                  "Венецуела закъсала за тоалетна хартия."

                  Не страдате от липса на въображение нали?
                  Sent from my Nokia s fenerche

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Иванчо отишъл на гости на баба си.
                    -Какво, пак ли се карат родителите ти? - попитала баба му.
                    -Да, майка ми донесе от курорта трипер. На татко даде, на чичо Сергей даде и на съседа от апартамента отсреща също даде. Сега всички постоянно се карат. А аз не разбирам едно: дали малко е донесла, или не го е разделила по равно? - отговорил Иванчо.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Лекция по екология. Професорът казва:
                      "Сега за рекламите. Запомнете, че паста за зъби с флуорид и калций по никакъв начин не може да влезе в емайла на зъба! Калцият и флуоридът може да попаднат в емайла само чрез стомаха. Какъв извод следва значи..."
                      Студентка, весело казва:
                      "Трябва да не плюем значи, а да гълтаме!"
                      Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                      Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                      0885372997 - Дани

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Старец хваща златната рибка:
                        - Искам да съм млад и да съм герой! - и хоп отзовава се в окоп с две гранати срещу пет немски танка.
                        Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                        Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Младеж и девойка се целуват дъъъъълго дълго на пейката в парка. И младежа, естествено се надървя.
                          - иии ... ама си и ти! - протестира момата - Не може ли да се целуваме, без да се ... ?
                          - Може. - Отговаря спокойно пича - Само че преди това трябва мноооого яко да се изчукаме
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Банана среща вибратора и му вика:
                            - К"во си се разтреперил бе, мене ще ме ядат!
                            MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                            (А1+)
                            О877ООО98О

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Днес 29 Май 2013, в чест на новото правителство, цялата столица беше посипана с фин червен прах.
                              What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                В САЩ вече не казват "умрели", а "некроамериканци"...
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 1 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X