Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Питат Радио Ереван:

    - Какво трябва да се промени в секса, за да спре да бъде банален?

    - Да се премахне буквата Б ...
    Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
    Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

    0885372997 - Дани

    Коментар


    • От: Вицове

      Най-отговорните мъже са шотландците - при тях няма такова нещо като да си го местят от единия крачол в другия.
      Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
      Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

      Коментар


      • От: Вицове

        Чистачка подава жалба в полицията за изнасилване.
        - Как се случи?
        - Ами, миех пода на стълбите, той се прокрадна отзад и...
        - А не можахте ли да избягате?
        - Къде да бягам? Отляво - стена, отдясно - парапет, а отпред бях измила, всичко щеше да стане на стъпки...
        Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
        Mercedes w212 E350 4matic
        Ducati Monster 600
        O888795575

        Коментар


        • От: Вицове

          Случва се, лежиш си на дивана, пиеш си биричката, гледаш телевизия! И изведнъж се звъни:
          - Взе ли детето от детска? Напазарува ли? Утре мама идва, не си забравил? Защо мълчиш, Стефане?
          А ти не си Стефан, ти си Петьо! И ти става едно лееееко на душата!
          Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
          Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

          0885372997 - Дани

          Коментар


          • От: Вицове

            Първоначално публикуван от danvan_ Преглед на мнение
            Случва се, лежиш си на дивана, пиеш си биричката, гледаш телевизия! И изведнъж се звъни:
            - Взе ли детето от детска? Напазарува ли? Утре мама идва, не си забравил? Защо мълчиш, Стефане?
            А ти не си Стефан, ти си Петьо! И ти става едно лееееко на душата!
            в този ред на мисли:

            Събират се трима приятели на по бира. Първият вика
            - Ако знаете какво ми се случи вчера... Прибирам се - жена ми с любовник. Ма не ми дреме - малд съм, хубав, имам пари, ще си намеря друга.
            - О твойто нищо не е! прибирам се вкъщи - жена ми я налазили петима, направо я разковават. Ма не ми дреме - млад съм, имам пари, имам любовница, ше си оправя живота...
            Третият се обадил:
            - момчета, вашето нищо не е! Прибирам се снощи, във входа тъмно. А да светна и две големи лапи ме сграбчиха - Маринеее, откога те чакам! - И ме опъна!
            Ма не ми дреме - аз не съм Марин!

            Коментар


            • От: Вицове

              Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
              в този ред на мисли:
              Прибира се един пич от командировка (един ден по-рано)...
              Пич- като пич, ама от дребните. Около 1.60см. височина, около 53 килограма. Отключва си вратата и гледа в коридора- мъжки обувки 46-ти номер, на закачалката едно яке- като двуместна палатка. И си вика:
              - А, жена ми е с любовник в момента, няма да влизам до спалнята, че ще ям бой.
              И отишъл до съседа си, да поизчака малко. А съседските им тераси били една срещу друга. И си седи пича на терасата и си пуши, а по едно време на неговата тераса излиза любовникът и той да пуши. И нашия му вика:
              - Как е комшу, какво правиш?
              - А, добре е! Ч' кам тука една мадама. Голяма мръсница е.
              - Ами, ако се прибере мъжът и сега, какво ще правиш?
              - Ще го спукам от бой ако го хвана!
              - Аха, ще ме спукаш от бой, ама- наааа...!

              Коментар


              • От: Вицове

                Четирима старци седят на игрището за голф и играят.
                - М-дааа, от година-на година, стиковете ми се струват все по-тежки и по-тежки - казва единият.
                - Ахаа, и разстоянието от дупка - до дупка става все по-голямо... - добавя другият.
                - И хълмчетата са по-стръмни от едно време.. - казва третият.
                Четвъртият, наслушал се на техните оплаквания ги прекъсва:
                - Стига мрънкахте, бе! Радвайте се, че още сме от правилната страна на тревата....
                Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                0885372997 - Дани

                Коментар


                • От: Вицове

                  Ставам сутринта и ми е едно хубаво. Измивам си косата с най-новия шампоан. Стана мека като коприна. Обличам си най-секси роклята, която имам (пазя я за специални случаи). Лакирах се с розов лак, сложих лек грим, но все пак такъв, който да подчертае сините ми очи. Извадих любимата ми огърлица и си я сложих. Като се погледнах в огледалото осъзнах, че днес в офиса ще съм номер 1. Излязох от нас, вървях и виждах, че определено цялото ми старание има ефект. Стигнах до офиса, качих се в асансьора, а заедно с мен влезе и шефът ми. Но той успя да развали хубавото ми настроение само с едно изречение:
                  - Какво си облякъл бе, Трифоне???
                  Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                  Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Циганче пита баща си:
                    - Тате, какво е демокрация?
                    - Демокрация е когато всички бели работят, а ние получаваме помощи.
                    - А това не ги ли дразни?
                    - Дразни ги, ама това вече е расизъм.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Да висиш в социалните мрежи и да се гордееш, че не гледаш телевизия е същото като да си на хероин и да се радваш, че не пиеш.
                      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                        Да висиш в социалните мрежи и да се гордееш, че не гледаш телевизия е същото като да си на хероин и да се радваш, че не пиеш.
                        Много готино, само че това не е виц, а много правилно (според мен) заключение.
                        И в нашият форум има доста хора които се хвалят че не гледат телевизия - дано някой да се не обиди.

                        Мъж пита приятелката си:
                        - Ти с колко мъже си била преди мен?
                        - С 3-ма... Не, извинявай, с 12 ..., сетих се за още един случай...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                          Много готино, само че това не е виц, а много правилно (според мен) заключение.
                          И в нашият форум има доста хора които се хвалят че не гледат телевизия - дано някой да се не обиди...
                          Да не гледаш телевизия не е признак за интелигентност или тъпота, а просто избор.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            А форума социална мрежа ли е?
                            "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                            Mark Twain
                            СтоЕнчA

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Що па да не е?
                              Нищо не мога,и нищо не знам...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Да хвърляш по едно око в социалните мрежи (пък били и с друго име) едно, да живееш в тях ... това вече е все щото като хероина, алкохолизма, сериалите и всички останали мании. Пиниза е в дозата
                                Айде, пак ще ни бършат
                                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X