Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Вицове

    Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
    Две деца се къпали,
    едното се удавило, а на другото баща му бил багерист!
    В модерната версия си играели на улицата, едното го изпържили извънземните, а на другото баща му бил кранист... (Том Круз, Войната на световете)
    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

    Коментар


    • До: Вицове

      Като сме тръгнали на тъпи вицове :

      - Цъф, цъф, цъф, цъф... - чул зад гърба си един човек, който седял на пейка в морската градина. След малко пак:
      - Цъф, цъф, цъф, цъф... - обръща се и гледа един крокодил му се хили.
      - Ако не престанеш веднага, ще те обърна с хастара наопаки - казал човекът. Крокодилът отговорил:
      - Цъф, цъф, цъф, цъф...
      Човекът се вбесил, бръкнал в устата на крокодила, хванал го за края на опашката и го обърнал с хастара наопаки. Тъкмо въздъхнал облекчено и чул за гърба си:
      - Фъц, фъц, фъц, фъц...
      Hristo Draganov
      http://htftp.domainbg.com/HD/

      И аз искам България чиста ! ! !

      Коментар


      • До: Вицове

        Летели стадо крокодили. Въпроса, все пак е колко табуретки има на покрива? Отгвора е- за кво ми е хладилник, като вече не пуша?

        Летели стадо крокодили. Половината били зелени, а другите- повече.

        Летели стадо крокодили. Единия извадил един термометър и казал- 3 дена летим, все вторник стоим.

        Летели стадо крокодили. Половината били гладни, а другите завили на ляво.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • До: Вицове

          Пиян мъж се прибира късно вкъщи.И жена му го чака с точилката.
          - Къде беше бе а ...?
          -...на гробищата.
          - Какво, да не е умрял някой ?
          -.....ааа няма да повярваш направо...там всички са умрели.

          Двама приятели си говорят за жени:
          -Малее вчера с каква мадама се запознах уфф...! с ей такива големи цици !
          - Да бе да... абе... ти с тия твоите очила с десет диоптера....

          Край Полинезия потънал туристически кораб и вълните изхвърлили на брега едно списание Playboy.
          Двама човекоядци го намерили и зяпнали в него.
          По едно време единя възкликнал:
          - Малйиии... гледаш ли хората какво меню имат....
          Land Rover Discovery:
          - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
          Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

          Коментар


          • До: Вицове

            На генерал му се родил внук. За да разбере на кого прилича, той изпратил в родилното своя адютант. Връща се той и радостно казва:
            - На вас!
            - Браво! Разказвай подробности!
            - Ами внучето ви е плешиво, бузесто, от нищо не разбира и през цялото време крещи.
            sigpic

            Коментар


            • До: Вицове

              Срещат се две блондинки.
              - Здрасти!
              - Здрасти!
              - Добре изглеждаш! Фотошоп?
              sigpic

              Коментар


              • До: Вицове

                Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
                И какъв е извода - който няма цветен телевизор няма да яде халва

                Ммм
                Мисля, че беше - като нямаш хляб не можеш да пиеш вода
                Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                Коментар


                • До: Вицове

                  Стоят си двама полицаи и единия разправя... 1-Разказвача 2-Слушателя
                  1."Ее колега да знаеш бях на командировка в Слънчев бряг"
                  2."Да бе?"
                  1."Сериозно бе отивам аз в един нощен бар и там се запознах с една много готина мацка"
                  2."Да бе?"
                  1."Да бе. Беше с еиии такива гърди"
                  2."Да бе?"
                  1."Да бее и почнахме да си говорим"
                  2."Да бе?"
                  1."И накрая така стана, че ме заведе в нейната стая"
                  2."Да бе?
                  1."Влизаме в стаята и тя веднага си свали дрехите и хоп в ваната"
                  2."Да бе?"
                  1."Да бее и ми вика хайде скачай и ти"
                  2."Да бе? И кво?"
                  1."Ааа, аз се бях къпал сутринта"
                  Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                  Коментар


                  • До: Вицове

                    две професионалистки:
                    -ти за работа кога ставаш?
                    -не ставам, лягам!
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • До: Вицове

                      Полицейска му работа
                      Hristo Draganov
                      http://htftp.domainbg.com/HD/

                      И аз искам България чиста ! ! !

                      Коментар


                      • До: Вицове

                        албански учени установили че най-много витамини има в...аптеките

                        Коментар


                        • До: Вицове

                          Ходи си някакъв човек по плажа и волно или неволно ритнал една бутилка. Не щеш ли от нея излязъл дух, Джин.
                          -Ааааааа!!! 300 години седя затворен в тая бутилка! Благодаря ти, че ме освободи!!! Нека ти изпълня едно желание сега, каквото и да е, имаш го!
                          Човекът погледал учудено, замислил се.
                          -Ами... имам добра работа, добра жена, разхождам се по Ривиерата... какво повече мога да искам?
                          -Не, не може да нямаш някакво съкровено желание, мечта, кажи ми, аз ще го изпълня на мига.
                          -Хм... ами... ааа, да, ами защо не вдигнеш един мост от тук до Щатите, че да си пътувам като пич по него с колата, когато ми скефне!
                          -Хм. Мост. Помисли хубаво, и други ще се възползват от тая твоя мечта, няма да си е само твоя... пък и бетон, желязо, едно-друго...
                          Помислил човекът още миг и се досетил:
                          -Знаеш ли! Винаги съм искал да разбирам жените. Научи ме как да го правя!
                          Седнал Джина, скръстил ръце. Мислил. Мислил, мислил, мислил... Мислил... Накрая скочил, плеснал с ръце и попитал:
                          -Моста как го искаш? Двулентов или четирилентов?
                          Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                          A2 (+)

                          Коментар


                          • До: Вицове

                            Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                            Ходи си някакъв човек по плажа и волно или неволно ритнал една бутилка. Не щеш ли от нея излязъл дух, Джин.
                            -Ааааааа!!! 300 години седя затворен в тая бутилка! Благодаря ти, че ме освободи!!! Нека ти изпълня едно желание сега, каквото и да е, имаш го!
                            Човекът погледал учудено, замислил се.
                            -Ами... имам добра работа, добра жена, разхождам се по Ривиерата... какво повече мога да искам?
                            -Не, не може да нямаш някакво съкровено желание, мечта, кажи ми, аз ще го изпълня на мига.
                            -Хм... ами... ааа, да, ами защо не вдигнеш един мост от тук до Щатите, че да си пътувам като пич по него с колата, когато ми скефне!
                            -Хм. Мост. Помисли хубаво, и други ще се възползват от тая твоя мечта, няма да си е само твоя... пък и бетон, желязо, едно-друго...
                            Помислил човекът още миг и се досетил:
                            -Знаеш ли! Винаги съм искал да разбирам жените. Научи ме как да го правя!
                            Седнал Джина, скръстил ръце. Мислил. Мислил, мислил, мислил... Мислил... Накрая скочил, плеснал с ръце и попитал:
                            -Моста как го искаш? Двулентов или четирилентов?

                            ХаХа, този го знам Много е як
                            Между другото и човека и джина са си прави ...
                            каквото и да правиш, нямат разбиране тези жени
                            Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                            Коментар


                            • До: Вицове

                              Първоначално публикуван от Chaveto Преглед на мнение
                              Стоят си двама полицаи и единия разправя... 1-Разказвача 2-Слушателя
                              1."Ее колега да знаеш бях на командировка в Слънчев бряг"
                              2."Да бе?"
                              1."Сериозно бе отивам аз в един нощен бар и там се запознах с една много готина мацка"
                              2."Да бе?"
                              1."Да бе. Беше с еиии такива гърди"
                              2."Да бе?"
                              1."Да бее и почнахме да си говорим"
                              2."Да бе?"
                              1."И накрая така стана, че ме заведе в нейната стая"
                              2."Да бе?
                              1."Влизаме в стаята и тя веднага си свали дрехите и хоп в ваната"
                              2."Да бе?"
                              1."Да бее и ми вика хайде скачай и ти"
                              2."Да бе? И кво?"
                              1."Ааа, аз се бях къпал сутринта"

                              Пак в тоя ред на мисли :

                              Един борец харесал мадама. Отишъл при нея и я заговорил:
                              - Да отидем някъде заедно?
                              - Да отидем.
                              - Да се качим в БМВ-то?
                              - Да се качим.
                              - Да отидем вкъщи?
                              Отишли в къщата на бореца и той казал:
                              - Да пийнем по нещо?
                              Доволен, че мадамата изобщо не се съпротивлява, дори се съгласява много лесно с него, борецът продължил:
                              - Да се съблечем?
                              - Да се съблечем.
                              - Да си легнем?
                              - Да си легнем.
                              - Да загасим лампата?
                              - Да я загасим.
                              - Виж сега как ми свети "Ролекс"-а!
                              Hristo Draganov
                              http://htftp.domainbg.com/HD/

                              И аз искам България чиста ! ! !

                              Коментар


                              • До: Вицове

                                някоко преписани лафове от други форуми:

                                тойота айго форум: всички ме питат колко голямо е било шоколадовото яйце и трудно ли е било зглобяването на модела.

                                мх-5 форум: един нещастник ловец мина със скапания си туарег през колата ми

                                фв-туарег форум: нек'ва мх-5 ми се зкачи отдолу на купето. някакви идеи как да я махна?

                                смарт форум: инсталирах двигател от мотопед. наи сетне мощност.

                                траби форум: в мерцедес ми мениха мотора с някакъв техен, но ту работи - ту не работи, ту работи...
                                следва обаждане от мерцедес: моторчето е от чистачки. моля превключете на една позиция нагоре за постоянно действие.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 2 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X