Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Формула 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Формула 1

    Не е до пристрастия. Фен съм му още от малките формули да, но в случая завоя си беше негов и не виждам защо трябваше да намали, или да влезе в тревата за да пусне Нико. Ако във следващия завой влезнеха така и той беше от външната страна, би бил длъжен да остави място. В случая, не виждам какво трябваше да направи.
    ПП: Свалям шапка на малкия Макс за карането. Груб е още, но е диамант
    Черньо просто тръгна зле и си го каза след състезанието, че е прегрял съединителя. Себ си го мина като пътен знак, не че той е завил към Нико, за да пусне Себ.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Формула 1

      Той Хам си го каза след фнала в стайчето преди подиума - тежък случай на недозавиване, затова се е ударил с Нико.
      “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
      Walter Rohrl
      GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

      Коментар


      • От: Формула 1

        Да, и това го чух. Затова и не гледам по РТЛ, щото бъкел от немски не разбирам.
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Формула 1

          Всеки вижда каквото му изнася
          Само Божич не се научи да гледа онлайн. По Диема си върви без прекъсвания и в "HD". Само лекинко се доплаща, но то е за профикоментара на водещите

          Коментар


          • От: Формула 1

            Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
            ....По Диема си върви без прекъсвания и в "HD". Само лекинко се доплаща, но то е за профикоментара на водещите...
            Охххх , върви си . Ама в комплект с мърморковците , които покрай раздумките за технически данни и разни други неангажиращи пикантерии , поглеждаха чат- пат и към състезанието . Каокто обикновено де .
            Изтърпях ги докъм втория стинд на Фетел , когато започнаха с неадекватните прогнози , след което реших че преглъщането на 10-на мин. с реклами на РТЛ са далеч по- щадящи нервите ми , отколкото Жоро и Иван . Хеле пък ако беше и Момчил Манчев Чао Чао.
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • От: Формула 1

              Очаквам следващия път Розберг да не отстъпи, много му стана вече.
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • От: Формула 1

                Mен ме хвана яд за Ферари, дори когато чуждите пилоти работят за тях, те си провалят своите. Аривабене трябва да стане Адиобене.

                Коментар


                • От: Формула 1

                  Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                  Очаквам следващия път Розберг да не отстъпи, много му стана вече.
                  Ако не отстъпи , ше стане : " Не е важно я да съм добре , важното е Вуте да е зле "

                  Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                  Mен ме хвана яд за Ферари, дори когато чуждите пилоти работят за тях, те си провалят своите. Аривабене трябва да стане Адиобене.
                  Въпреки критичните мнения тук , аз все си мисля , че стратегията с трите стопа беше оправдан риск и практически оправда целта си.
                  В смисъл спечелиха второто място , в което се целеха . Гръмките медиини изцепки че вече са по-добри от Мерцедес или поне колкото тях са за закуска и обяд на феновете. Реално те си знаят къде са .

                  ПС. Отделно и че не съм съгласен с нашите мърморковци ( за които стана въпрос по-горе) , че Аривабене вече е пътник . Има още много време ( ако изобщо ) до "Адио! "
                  Последно редактирано от Vlado_Ts; 13-06-16, 12:24.
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • От: Формула 1

                    Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                    Mен ме хвана яд за Ферари, дори когато чуждите пилоти работят за тях, те си провалят своите. Аривабене трябва да стане Адиобене.
                    Мъхъ... и аз това казвам. Много тъпо загубиха състезанието! Ще ми се малко да се размърдат нещата и да не са само Люис и Нико.
                    Лимонадите и те няма имаха късмет и се пре***ха сами в Монако, сега Ферари... Може пък да стане интересно малко по-нататък.
                    Grand Cherokee WJ '99 V8 4.7 Limited

                    Коментар


                    • От: Формула 1

                      Той (Арива...)сам си призна грешката, която ти (Vlado) не му признаваш.
                      И обеща да се поучи

                      Коментар


                      • От: Формула 1

                        Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                        Той (Арива...)сам си призна грешката, която ти (Vlado) не му признаваш.
                        И обеща да се поучи
                        Ти остави какво бъбрят пред публиката . "По- силни сме от МБ и ако не бех сгрешил , щехме да ги бием". Благородно иначе
                        Коя грешка ? Че то това им беше единствения шанс.
                        Пистата Нотр Дам е характерна с късите си стопове . Затова и от Ферари заложиха на 3 стопа ( не отнема кой знае колко време ) и бързите супер софт , за да се държи в челото . Щото ясно че в противен случай въпреки летящия старт трудно ще поддържа темпото на Мерцедеса цяло състезание.
                        Когато с третия чифт направи 2-3 обиколки за да влезе в кондиция , всички очакваха да започне скоростно да топи десетината секунди преднина на Люис . Само че 2-3 агресивни спирачки , плюс грешки и ...накрая добута колата до финала с по- скапани гуми дори от на останалите- не се наложи даже Люис да натиска на макс .
                        Ами ако беше с 2 стопа ? Щеше да потъне в средата .

                        Всъщност , още след квалификацията Фетел си го каза в прав текст : Сори момчета , опитах всичко .
                        Толкова си могат . То се вижда : с 5 сек. все още по-слаби . На този етап .
                        Последно редактирано от Vlado_Ts; 13-06-16, 14:30.
                        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                        Коментар


                        • От: Формула 1

                          Сега пък чайки му били виновни на Фетел.

                          https://www.youtube.com/watch?v=cpYeiQmgq70
                          “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                          Walter Rohrl
                          GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                          Коментар


                          • От: Формула 1

                            Хахаха. Да, те се майтапиха с Хамилтън за чайките.
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • От: Формула 1

                              Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                              Само Божич не се научи да гледа онлайн. По Диема
                              Не мога да доплащам, защото операторът не я доставя, пък и принципно не искам да плащам за нещо, което трябва да се предлага от национален предавател. Отделно, не ме интересува никакъв друг спорт (Диема спорт - хм! ) освен Ф1.

                              Та, кой ще даде ПОСТОЯНЕН начин за гледане на F1 онлине? Това, което е предложено досега, работи само за момента. На следващо включване, вече го няма!

                              Благодаря! Хам, Хам, Хам...
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • От: Формула 1

                                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                                Благодаря! Хам, Хам, Хам...
                                Щом като ще викаш за Хам, Тигъра да ти казва начин...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X