Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Формула 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Формула 1

    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
    Не ми харесва Росберг. Не е добър човек той. Но не ми обръщайте внимание, това си е лично мнение.
    Имаш зъб на германците? Като цяло и на парче?

    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
    Ако не се променят нещата, тия двамата ще завършват по реда: който е взел пола първи, другия втори.
    .
    А може и да е въпрос на нерви, кой повече издържа под напрежение без да прави грешки. Германците са железни в това отношение.

    Коментар


    • От: Формула 1

      Да, игра на нерви е .
      Но не е правилно непрекъснатото споделяне на телеметриите още от свободните в петък.
      Всеки от пилотите да следва свой път в настройването на болида. Това също е част от надмощието. Това също е изключително важен фактор за победата.
      Така гледаме двама пилоти с еднакво настроени болиди, които няма за какво да се захапят, освен да бъзнат настройките на мощността, което им е забранено.
      Фен съм на Хамилтън, но се отнася и за двамата.

      Каква е хронологията на раздора:

      1.В Бахрейн, Розберг увеличава мощността без разрешение от отбора в борбата за първата позиция.
      2. В Испания, Хамилтън му връща жеста, правейки същото, за да се защити.
      3. В Монте Карло се случва каквото се случва, но Хам открива фала в телеметрията на Нико на Мирабо.


      Отбора си върши работата да потуши скандала, но докато не преградят боксовете, няма да е честно спрямо никой от двамата.
      Нека отбора да ги информира за режимите, гумите и разхода на съотборника по време на състезанието, но телеметриите да си ги гледат
      след това.

      “I know people are going to write whatever they’re going to write, so I’m going to keep my mouth shut. But I wish you could have seen the data [from Rosberg’s qualifying run], I’m sure you did see the incident on TV. If you haven’t, then you should go and watch it. I saw something on the data late last night, and all I could do was smile.”So what did he see? “I’m not going to tell you,” he said. “I just wish you could see it.”
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • От: Формула 1

        Двойки, като Шуми - Баричело (Маса) трудно ще се намерят вече.
        Колкото до зъб, а не, нямам им зъб, но в изражението на Нико има някаква злост, абе направо мръсен човек. Пак казвам, мое хрумване е.
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • От: Формула 1

          Аз нямам нищо против германците като нация, нито пък против Нико.
          На моменти обаче ми идва в повече изконното българско германофилство.
          Нищо лично, разбира се.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • От: Формула 1

            Е, все пак отборът е германски и е нормално британецът да си мисли разни работи.
            Може и всичко да е просто шум от бокса, за да компенсират оплакванията от липсата му на пистата

            Коментар


            • От: Формула 1

              аре, по-сериозно, без вицове и фобии, мании и патологии...за филиите нищо не казвам...
              ама да наречеш някого "мръсен човек", ей така по хрумване и като мнение...

              Коментар


              • От: Формула 1

                Не му се притеснявай! От отбора смятат за лош Луис, но това си е по подразбиране - всички афроамериканци са лоши!
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • От: Формула 1

                  Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                  ....Двойки, като Шуми - Баричело (Маса) трудно ще се намерят вече.
                  ....
                  Във "Ферари" винаги е било ясно "Кой сега е номер едно ! " . Така че там интрига няма .

                  В "Мерцедес" нещата са малко по-различни : да допуснем , че не са изненадани от факта , че направиха най-добрия болид тази година . Да допуснем и че са знаели предварително че всеки кръг двата болида ще са на стълбицата за шампанско . Е , въпреки това е естествено в един момент да се появи дилемата : " Кой , кой ? "

                  Нещо повече : да вложиш 100-200 милиона за една година и да играеш на сляпо , закривайки с брезент боксовете на двата болида е нелепо. И то само , за да е интересно състезанието за кибиците от Форума
                  Ай стига де ! Това и "Маруся" няма да си го позволи . Що Швепсовете не си криеха информацията един от друг , а Мерцедес да го прави - и то баш за наш кеф? А мислите ли , че ако Ферари бяха в подобна ситуация щяха да има някакви колебания да кажат : "Абе знам ли го що Фернандо е пръв , `баф ли го ?! "

                  Все пак съществува и шампионат при конструкторите . А това е отборен спорт.
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • От: Формула 1

                    И аз така мисля. Даже трябва да разкарат тези екипи - за единия пилот, за другия пилот...Един екип за двамата, еднакви и най-добри настройки на колите...Да няма първи и втори пилот. За всяко състезание, който върви напред, той е първи. Другият да помага с каквото може. Отборната дисциплина да работи до усмиряване на прекалено амбициозните. Ще кажете, всеки пилот има различен стил на управление и отборът му се старае да го постави в най-добри условия. Това не трябва да е аргумент - това са пилоти от най-висока класа и трябва възможно най-бързо да се "аклиматизират" в обстановката. Колкото до старта, старт като едно време - колите наредени диагонално и спринт до кокпита. И какво е това палене само в бокса - сгъстен въздух и наоколо сите механици гледат умно. Не братче! Бутон за ел. стартер. Също, трябва да зарежат тези правила за гуми, за тегло, за гориво...Кой каквото и както иска да си прави по колите. Единствено съм съгласен с лимит на бюджета, защото винаги предимството е на по-богатите. Всичко друго е старание да се затрие формулата.
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • От: Формула 1

                      Викаш - комунизъм и равенство в бокса? Не става. Все едно в курника да пуснеш два петела, като ги посъветваш да скачат последователно и равномерно на кокошките. Пак не става. Ще Фърчи перушина!
                      По-добре е както вика Тайгърхънтъра - още повече да ги разделят и да се виждат само на пистата.

                      Коментар


                      • От: Формула 1

                        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                        Също, трябва да зарежат тези правила за гуми, за тегло, за гориво...Кой каквото и както иска да си прави по колите. Единствено съм съгласен с лимит на бюджета, защото винаги предимството е на по-богатите.
                        И как евентуално ще ги контролираш кой колко харчи?
                        От години имам идея, тази година все едно Бърни ми е звъннал да му я кажа - на ти Х литра гориво за състезанието, оттам нататък прави каквото искаш/можеш.
                        “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                        Walter Rohrl
                        GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                        Коментар


                        • От: Формула 1

                          Не разбрах защо трябва да ги контролира някой. -Нема да караш бърже, щото не моеш се вместиш у бендзиня. И това е F1! Или -Айде идвай да сложиш твърди гуми, че още не си се возил с тех.
                          Ами циганиите с изкуствен звук, че видиш ли не били достатъчно шумни...Само глупости в последно време!
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • От: Формула 1

                            Румънски дилър на Ferrari иска място в F1
                            Forza Rossa все още не е внесъл гаранция от $20 млн...

                            Коментар


                            • От: Формула 1

                              Ренесанс за Уйлямс ли? Време беше.
                              От Ферари пак нищо и трябва да си търся нов фаворит. Не ми се обръща назад, а харесвах Маса. Да заложим на Ботас, а?
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • От: Формула 1

                                Аз залагам на Ботас за третото място.
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X