От: Бар "Наздраве"
Коле, днес си мих мерцедеса. Знам, че ти си го оцапал. Наздраве!
Коле, днес си мих мерцедеса. Знам, че ти си го оцапал. Наздраве!





Тук са 119 потребители онлайн. 0 потребители и 119 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар