От: Бар "Наздраве"
Коле, днес си мих мерцедеса. Знам, че ти си го оцапал. Наздраве!
Коле, днес си мих мерцедеса. Знам, че ти си го оцапал. Наздраве!





Тук са 205 потребители онлайн. 0 потребители и 205 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар