От: Бар "Наздраве"
Коле, днес си мих мерцедеса. Знам, че ти си го оцапал. Наздраве!
Коле, днес си мих мерцедеса. Знам, че ти си го оцапал. Наздраве!





Тук са 217 потребители онлайн. 0 потребители и 217 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар